Skocz do zawartości
Advertisement

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Marzyciel w gumowcach
3 godziny temu, Gość Gggg napisał:

Idared od 6.5 miałem już propozycję 1.2 ale czekamy.

Na idareda to jeszcze nie czas, a co do ceny-zobaczymy jak będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

To dziwne.

Okolice Warki

klient może zagraniczny bo na okolicznego to szkoda śliny w buzi, proponuje 2zl za red delicious za wagę, za Goldena 1.9 za Prince 1.7. Powiecie ze ceny z kosmosu? Towar lux, ze skrzyni odchodzi może 3-5max. Kaucja za skrzynie, waga i kasa przy kole. Ładny towar zaczyna płacić i klient dzwoni co dzień. 

Kto tak płaci? Polecam poszukać współpracy i dbać o nią z jednej i drugiej strony 

Mi taka stawka pasuje i sprzedaje bo nie ma ma co czekać. Najgorzej idared i gloster bo to sie kręci około 1zl. Nie ma zrywow ale 2 zl to takie na lekko za ładne jabłko.

Nawet Prima proponuje 1.9 ma sortowanie za Goldena także nie jest źle. Odejdzie 30 procent po sortowanie? Jak? Z super towaru? Po 10 skrzyniach raport, jak powyżej 5-7 procent to znak że zabieramy jabłuszka. 

Polecam się wyluzować. Może zajedzie hipokryzja bo sam tu rzadko zaglądam ale poważny sadownik i poważny kupiec nie siedzi na tym portalu. Powiem więcej. Poważny kupiec zazwyczaj nie zna polskiego. To tak żebyście mieli się do czego przyczepić

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Zorientowany
10 godzin temu, Gość Maciej napisał:

To dziwne.

Pozdrawiam

Ale kupiec Poważny, który nie zna polskiego nie kupuje za wagę. <ciach>

Edytowane przez IGRiT
proszę bardziej merytorycznie w temacie ... to jest wątek o cenach ... prosze podać aktualną cenę po której Pan kupił/sprzedał ... bez sterty HAHAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Maciej napisał:

To dziwne.

Okolice Warki

klient może zagraniczny bo na okolicznego to szkoda śliny w buzi, proponuje 2zl za red delicious za wagę, za Goldena 1.9 za Prince 1.7. Powiecie ze ceny z kosmosu? Towar lux, ze skrzyni odchodzi może 3-5max. Kaucja za skrzynie, waga i kasa przy kole. Ładny towar zaczyna płacić i klient dzwoni co dzień. 

Kto tak płaci? Polecam poszukać współpracy i dbać o nią z jednej i drugiej strony 

Mi taka stawka pasuje i sprzedaje bo nie ma ma co czekać. Najgorzej idared i gloster bo to sie kręci około 1zl. Nie ma zrywow ale 2 zl to takie na lekko za ładne jabłko.

Nawet Prima proponuje 1.9 ma sortowanie za Goldena także nie jest źle. Odejdzie 30 procent po sortowanie? Jak? Z super towaru? Po 10 skrzyniach raport, jak powyżej 5-7 procent to znak że zabieramy jabłuszka. 

Polecam się wyluzować. Może zajedzie hipokryzja bo sam tu rzadko zaglądam ale poważny sadownik i poważny kupiec nie siedzi na tym portalu. Powiem więcej. Poważny kupiec zazwyczaj nie zna polskiego. To tak żebyście mieli się do czego przyczepić

 

Pozdrawiam

Maciej poważny sadownik jest obecny wszędzie, gdzie może uzupełnić swoją wiedzę o rynku, i mów co chcesz, ale tutaj można w bardzo krótkim czasie uzyskać zarówno sporo kontaktów jak i najszybciej zasięgnąć języka .. A już stwierdzenie, że "ci poważni to na pewno nie w j. polskim rozmawiają" mnie osobiście obraża, miejmy troszkę więcej szacunku dla samych siebie, jako Polaków, bo nie wierzę że niemiec, holender czy rosjanin będzie dbał o nasz interes lepiej niż my sami!! Miałem do czynienia z każdą z tych nacji i prawda zawsze po paru głębszych wychodzi, jak to w życiu - a wtedy uwierz mi, mają w d*pie Polskę i Polaków, ale z drugiej strony bardzo mocno boją się naszej jakości, pracowitości i pomysłowości - dlatego będą nas zawsze gnębić ile się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Popyt jest.i to spory.

Tylko ceny nie idą do góry wraz z popytem.

Tragedii nie ma.dobra jakość zawsze sie obroni.

Na sortowni przy dobrym towarze 3-7 % odsortu i tragedii nie ma.

I za wagę można coś podać w przyzwoitej cenie.mozecnie aż tak wysokiej jak kolega Maciej z okolic Warki ale do akceptacji.

Moim zdaniem ceny wzrosną.nie będzie to gigantyczny wzrost ale będą cykac po 5-10 groszy co 2tyg.nie mogą się dokupić przyzwoitej gali,goldena,princa...

Trzeba ostro negocjować gdy dobry towar w skrzyni.potrafia dołożyć 10 gr do stawki wywoławczej .

Dać na sortowanie 10 skrzyń.odrzut mały podawać .gdy dużo podziękować.

Ceny realne do wzięcia za wagę gala  pasek 1,8-2 Golden 1,7 Prince 1,5...

Moja rada jest taka...podawać gdy cena pasuje nie wstrzymywać handlu bo za mało jabłek wyjechało z Polski w stosunku do tego co jest w komorach i wiosna może być rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Prorok napisał:

Popyt jest.i to spory.

Tylko ceny nie idą do góry wraz z popytem.

Tragedii nie ma.dobra jakość zawsze sie obroni.

Na sortowni przy dobrym towarze 3-7 % odsortu i tragedii nie ma.

I za wagę można coś podać w przyzwoitej cenie.mozecnie aż tak wysokiej jak kolega Maciej z okolic Warki ale do akceptacji.

Moim zdaniem ceny wzrosną.nie będzie to gigantyczny wzrost ale będą cykac po 5-10 groszy co 2tyg.nie mogą się dokupić przyzwoitej gali,goldena,princa...

Trzeba ostro negocjować gdy dobry towar w skrzyni.potrafia dołożyć 10 gr do stawki wywoławczej .

Dać na sortowanie 10 skrzyń.odrzut mały podawać .gdy dużo podziękować.

Ceny realne do wzięcia za wagę gala  pasek 1,8-2 Golden 1,7 Prince 1,5...

Moja rada jest taka...podawać gdy cena pasuje nie wstrzymywać handlu bo za mało jabłek wyjechało z Polski w stosunku do tego co jest w komorach i wiosna może być rozczarowanie.

Opole Lubelskie.  Popyt jest na towar, dzwonią szukają ale...

Grupa Jó....S.. Golden 6.5-7 1,00zl. 7+ 1.40 Gala Must 6.5+ 1.3zl Szampion 7-9 1.2

Prywatne firmy różnie. Golden u Mariusza 65+ 1.20zl  Adaś płaci 1.1 drobne powyzej 7 1.5zl .

Prince 1.2-1.3

Idared 0.8-1zl zalezy czy karton czy sortownia..

 

Nie wiem co oni u nas wyprawiają z tymi cenami 20-30 gr taniej niż w grójecki wareckim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Lop napisał:

Opole Lubelskie.  Popyt jest na towar, dzwonią szukają ale...

Grupa Jó....S.. Golden 6.5-7 1,00zl. 7+ 1.40 Gala Must 6.5+ 1.3zl Szampion 7-9 1.2

Prywatne firmy różnie. Golden u Mariusza 65+ 1.20zl  Adaś płaci 1.1 drobne powyzej 7 1.5zl .

Prince 1.2-1.3

Idared 0.8-1zl zalezy czy karton czy sortownia..

 

Nie wiem co oni u nas wyprawiają z tymi cenami 20-30 gr taniej niż w grójecki wareckim....

Mówię o towarze dobrej jakości z KA bo chłodnie pod grojcem już słabo schodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janek wgr

Ceny jakie obdzwoniłem w piątek 22.01

Bledow handlarz do sortowania od 65+ propozycja 1,15 za kg

Handlarz nr 2 jabłko w uniwersalke 18 PLN za Princa od 85mm 

Grupa z lewiczyna 1,5 od 85mm + musi być ładny towar 

Maria czy tam Wiktoria proponuję za Princa 1,3 od 85mm +

Grupa z okolic bledowa Prince od 75+ duże wymagania jakościowe jak sam szykujesz 1,4 

Idared do sortowania okolice Grójca 1,10 do 1,2 są też depsperados co dają 1,3 za jabłko 7+

OGOLEM RÓŻNIE I WSZELAKIE TYPY SKUPY ALE JAKI KRAJ TACY HANDLARZ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje okolice Warki. Towar ka igła,

golden waga 1.8zl/kg

Red delicious waga 1.9

Prince 1.7 w karton

Idared 1.2 w karton ale on ma jeszcze 6 miesięcy czasu 

Gala pasek 2.2 kg waga

Ceny się ruszyły, popyt rośnie. Teraz aby tylko nie wstrzymać podaży bo zapowiada się na ładne spokojne zejście 

Wystarczyło się wyhamowac przez styczeń i juz jest 20 30 gr do góry.

Jabłek coraz mniej, ładnego towaru w ka podobnie jak w tamtym roku o tej porze, może trochę mniej nawet. Jednak to tylko moja obserwacja po swoim regionie i regionach kilku znajomych, także bez spiny

Na 5 zł nie liczę ale na połowę już na leciutko, bo nie dużo brakuje z niektórymi. 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
1 godzinę temu, Gość Robert napisał:

Propozycje okolice Warki. Towar ka igła,

golden waga 1.8zl/kg

Red delicious waga 1.9

Prince 1.7 w karton

Idared 1.2 w karton ale on ma jeszcze 6 miesięcy czasu 

Gala pasek 2.2 kg waga

Ceny się ruszyły, popyt rośnie. Teraz aby tylko nie wstrzymać podaży bo zapowiada się na ładne spokojne zejście 

Wystarczyło się wyhamowac przez styczeń i juz jest 20 30 gr do góry.

Jabłek coraz mniej, ładnego towaru w ka podobnie jak w tamtym roku o tej porze, może trochę mniej nawet. Jednak to tylko moja obserwacja po swoim regionie i regionach kilku znajomych, także bez spiny

Na 5 zł nie liczę ale na połowę już na leciutko, bo nie dużo brakuje z niektórymi. 

pozdrawiam 

Red Delicious to w jakim kalibrze ta cena? 

Resztę potwierdzam, że są do ceny do wzięcia za towar extra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Śmiech na sali te grupy.  Na szczęście nie one wyznaczają ceny.

Tam pytał ktoś wyżej o kaliber red delicious na wagę za 1.9

Głównie jest 7-9 bez jakichkolwiek ubytków, kilka jabłek na skrzynie  doslownie i super wystawione więc cena adekwatna.  Ja sprzedaje bo sie umiwilem choć czuje, że za można było więc więcej.

Jonagored za 1.2 jak na Holandię można podać, za blisko 2 zł za wagę. Ehh polskie piekiełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Robert napisał:

Śmiech na sali te grupy.  Na szczęście nie one wyznaczają ceny.

Tam pytał ktoś wyżej o kaliber red delicious na wagę za 1.9

Głównie jest 7-9 bez jakichkolwiek ubytków, kilka jabłek na skrzynie  doslownie i super wystawione więc cena adekwatna.  Ja sprzedaje bo sie umiwilem choć czuje, że za można było więc więcej.

Jonagored za 1.2 jak na Holandię można podać, za blisko 2 zł za wagę. Ehh polskie piekiełko.

Też  słyszałem że na Holandię można do 2 zł wziąć za ładne jonagoldy (Prins,  rubinstar,  jonagored, ) warunek  badanie na pozostałości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...