Skocz do zawartości

Sadownictwo 2021 - opinie, prognozy, rynek, trendy, pytania, porady ...


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Gość Kupiec napisał:

Nie, nie skumałem, dyskusja nie ma sensu. Odpisałem ci w sporo dłuższym poście, ale moderator rodem z Białorusi puszcza co mu się podoba. 

 

Co to w ogóle za jakieś zwyczaje, zeby nie puszczać postów, gdzie nie było żadnych wulgaryzmów ani ubliżania od nie wiadomo kogo. Śmiech na sali to pseudoforum. Chyba się komuś role myślą i myśli, że jesteś królem internetu i może tu rządzić. Napisałbym coś jeszcze, ale znowu nie puści. 

Szanowny Panie "Kupiec"

Pana poprzednia wypowiedź ukazała się po edycji z opóznieniem gdyż z powodu problemów rodzinnych nie miałem czasu wcześniej pochylić się i usunąć złośliwości, więc proszę nie pisać, że nie było tam ubliżania bo obrażał Pan Proroka ...

Jeśli chce Pan aby Pana wypowiedzi pokazywały się momentalnie po ich napisaniu proszę się zarejestrować, w przeciwnym wypadku musi Pan czekać na moderatora rodem z Polski.

W razie dalszych pytań co do funkcjonowania forum i zwyczajów tutaj panujących proszę pisać na e-mail kontakt@igrit.pl bo w tym wątku nie zamierzam kontynuować dyskusji na ten temat gdyż nie jest to zgodne zasadami, których przestrzegania od użytkowników forum wymagam.

Z świątecznym pozdrowieniem

Sebastian Pawłowski
Moderator Forum IGRIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z producentami jablek juz tak jes, wilk w owczej ... Paparaffa... Do moderators -ujete w punkt, rodzina najwazniejsza, cala reszta to nicosc. Gdyby kazdy sie zalogowal wyszloby szydlo z worka ilu tu jest takich ktorzy zadaja pytania I sami sobie odpowiadaja lub podpuszczaja. Dobranoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Nie, nie skumałem, dyskusja nie ma sensu. Odpisałem ci w sporo dłuższym poście, ale moderator rodem z Białorusi puszcza co mu się podoba. 

 

Co to w ogóle za jakieś zwyczaje, zeby nie puszczać postów, gdzie nie było żadnych wulgaryzmów ani ubliżania od nie wiadomo kogo. Śmiech na sali to pseudoforum. Chyba się komuś role myślą i myśli, że jesteś królem internetu i może tu rządzić. Napisałbym coś jeszcze, ale znowu nie puści. 

Przecież jesteś tu gościem...dostosuj się do gospodarza albo przestań przychodzić...

 

Albo wpadnę do ciebie do domu, narobię chlewu i poczekam co powiesz...

Pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Nie skumałem, bo jest dokładnie tak jak napisałem, nie otworzyłbyś w listopadzie za różnicę 30gr i tak i tak, obaj to wiemy. 

 

Mnie interesuje liczenie cudzych pieniędzy? Kolejna hipokryzja z twojej strony, nawet już nie chce mi się trącić czasu na tę dyskusję.

 

Ty nie wiesz...to twoje domysły ..

Wiem ja bo to ja otwieram;)

I naprawdę nie jesteś partnerem do dyskusji.ty masz tylko pretensje,że każdemu mało.

Zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę wam screeny z dzisiejszej rozmowy z kupcem.tak mnie zbulwersowała,że postanowiłem założyć konto by się z wami tym podzielić.

Słowem wstępu ,bo część smsów skasowałem bo nie wiedziałem,że kupiec będzie taki szczery i rozmowny.

Prosze zwrócić uwagę na szacunek z jakim pisze o dadownikach,z których żyje.

Telefon kupca wzięty z ogłoszenia z igrit.kuluec chce nabyć golden 7+.

Wczoraj zapytałem kupca o cenę i słysząc w odpowiedzi 1,5 w karton grzecznie podziękowałem.dzos rano kupiec przemówił i zapytał ile bym chciał...i zaczęła się rozmowa.powiedzialem ,że po takiej cenie nie kupi bo jest 1,7 po sortowaniu i transporcie.

Odparł,że 30%na przemysł.odpowiedzialem,że jeśli ktoś zerwał przemysł to baltony nie wyjmie i taki będzie odpad....ciąg dalszy poniżej

Przepraszam jeśli screeny nie będą po kolei..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fabian
45 minut temu, adamWGR napisał:

Wrzucę wam screeny z dzisiejszej rozmowy z kupcem.tak mnie zbulwersowała,że postanowiłem założyć konto by się z wami tym podzielić.

Słowem wstępu ,bo część smsów skasowałem bo nie wiedziałem,że kupiec będzie taki szczery i rozmowny.

Prosze zwrócić uwagę na szacunek z jakim pisze o dadownikach,z których żyje.

Telefon kupca wzięty z ogłoszenia z igrit.kuluec chce nabyć golden 7+.

Wczoraj zapytałem kupca o cenę i słysząc w odpowiedzi 1,5 w karton grzecznie podziękowałem.dzos rano kupiec przemówił i zapytał ile bym chciał...i zaczęła się rozmowa.powiedzialem ,że po takiej cenie nie kupi bo jest 1,7 po sortowaniu i transporcie.

Odparł,że 30%na przemysł.odpowiedzialem,że jeśli ktoś zerwał przemysł to baltony nie wyjmie i taki będzie odpad....ciąg dalszy poniżej

Przepraszam jeśli screeny nie będą po kolei..

No i widzicie Panowie sadownicy jak nas traktują i co o nas myślą, ,kupcy,, 

Albo zaczniemy się cenić albo szkoda naszej pracy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
6 godzin temu, adamWGR napisał:

Dla pana kupca jesteśmy tylko januszami.1zl zarobku mu wystarczy.

Szkoda słów na temat tego człowieka

 

Adam jesteś prawdziwym Januszem.

Edytowane przez IGRiT
proszę bardziej merytorycznie w temacie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Adam jest Januszem? Pokaz chamstwa i buty. Zero pokory jego rozmowcy. Pan z pod 504 pewnie bil się w kwietniu na pięści z innymi kupcami (a taka sytuacja, chcecie to wierzcie, nie to nie, miala miejsce w mojej miejscowosic) i błagał na kolanach o jabłka. A teraz wielki cwaniak. 

Dla .nie to kupiec może mieć i 2 zł na kg. Ważne żebym ja zarobił uczciwe pieniądze za swoją ciężka, całoroczną pracę. A dzisiaj cena poniżej 2 zł jest śmieszna. 

Ja czekam. Sprzedałem tylko w grudniu Prince i jongoreda na holandie bez pozostalosci. Cena za wagę 6.5 - 9.5 wyszło jakieś 2.06 za jablko Chcecie wierzcie, nie to nie. Takie sa ceny na zachod. Zresztą czym jest dzis 2 zł przy galopujących cenach wszystkiego.

***** ***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdezorientowany
1 godzinę temu, Gość Zorientowany napisał:

Ale ceny Panowie na miejscu...Nima żadnych zmian.....

Fakt.cenybez zmian,ale telefon się urywa.

Zaczyna coś się dziać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz z sandomierza

Chyba kupcom zaczynaja puszczac troche nerwy bo sadownicy nie chcą otwierac KA po tych cenach ;) Ale skoro maja "pewne info" że ceny spadna.. ?

W tamtym roku ceny grudniowo-styczniowe również nie napawały optymizmem i byly praktycznie takie same jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
9 minut temu, Prorok napisał:

Nie kupuję więc za nikogo nie muszę się podawać,ale jestem pewien że ty jesteś tym kupcem.

A ja jestem pewien, że to ty, tylko po to żeby móc się tu później wymądrzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
3 godziny temu, Gość zdezorientowany napisał:

Fakt.cenybez zmian,ale telefon się urywa.

Zaczyna coś się dziać .

Tak.Zgadzam się.Telefony się urywa.....Ale ceny bez zmian.......Ha ha ha.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gość Realista napisał:

Tak.Zgadzam się.Telefony się urywa.....Ale ceny bez zmian.......Ha ha ha.........

Zobaczymy kto pęknie;)

Ale słychać irytację w głosie gdy proponuję by za te ceny brali nawoskowane z kurnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ten wątek i dzieci w  piaskownicy to są przy was dojrzali ludzie...........załóżcie kabaret i jedzcie w Polske trzepać kase na występach (na jabłku sie nie zarabia to moze taki biznes wam sie bedzie oplacał jednym i drugim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość heh napisał:

czytam ten wątek i dzieci w  piaskownicy to są przy was dojrzali ludzie...........załóżcie kabaret i jedzcie w Polske trzepać kase na występach (na jabłku sie nie zarabia to moze taki biznes wam sie bedzie oplacał jednym i drugim)

Ważne że humor jest;)

Ale kupcy i realiści ciśnienia nie trzymają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Do panów kupców.

Odebrałem dziś 14 telefonów i wniosek nasuwa się taki.

Albo wam się nudzi i nie macie z kim pogadać albo jajca sobie robicie z tymi cenami.

Zanim wybierzecie numer producenta zadajcie sobie pytanie czy sami byście sprzedali za taką cenę.bo to co oferujecie to są kpiny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...