Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

Handlarzyki i buractwo które przerzuca towar to niech sobie posadzi i sprzedaje po 5 Za worek to i ja od was kupie. Chłopy trzymać cenę bo plonów nie ma. A na poludniu Europy jest pusto i już biora, na Ukrainie w 4 obwodach susza. Jeszcze handlarzyki się postacie tak jak to było w tym roku w lutym i marcu jak ukraina towar wymiotla to i cena się u was znalazla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie śmieszą posty niektórych osób wystarczy spojrzeć na ilości ziemniaków w ogłoszeniach na igrit. Jedna strona we wrześniu to są bardzo małe ilości wychodzi  1-2 ogłoszenia na województwo w cenach od 10 do 12 zł z domu  a wy tu mówicie o sprzedaży po 5 zł na giełdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość ina napisał:

Trochę mnie śmieszą posty niektórych osób wystarczy spojrzeć na ilości ziemniaków w ogłoszeniach na igrit. Jedna strona we wrześniu to są bardzo małe ilości wychodzi  1-2 ogłoszenia na województwo w cenach od 10 do 12 zł z domu  a wy tu mówicie o sprzedaży po 5 zł na giełdzie...

Kolego głupota ludzi nie zna granic w tamtym tygodniu można było dostać na hurtowni 13-14 zł Kraków i okolice ale już w tym tygodniu oszołomy z sieradza z transportem do Krakowa przywożą w cenie 10 zł a wykopki nie zaczęły się jeszcze na dobre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
6 godzin temu, Gość Rolnik napisał:

Handlarzyki i buractwo które przerzuca towar to niech sobie posadzi i sprzedaje po 5 Za worek to i ja od was kupie. Chłopy trzymać cenę bo plonów nie ma. A na poludniu Europy jest pusto i już biora, na Ukrainie w 4 obwodach susza. Jeszcze handlarzyki się postacie tak jak to było w tym roku w lutym i marcu jak ukraina towar wymiotla to i cena się u was znalazla. 

Głowo kapuściana handlarz zawsze zarobi ty niekoniecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość OpolskiDżonun napisał:

Głowo kapuściana handlarz zawsze zarobi ty niekoniecznie 

Zawsze sie stara zarobić. I moge Wam powiedziec ze handlarz tez woli drogi towar i ssanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
1 godzinę temu, Gość KRK napisał:

Zawsze sie stara zarobić. I moge Wam powiedziec ze handlarz tez woli drogi towar i ssanie :) 

Dokładnie bo przy wysokiej cenie jest większe pole manewru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec Góral

Ziemniak w tym roku zaplaci Południe Polski jest dużo ziemniaka ale gnije na potęgę i się nie nadaje.Niech każdy zarobi swoje.Takie ceny jak 5 zł to juz w tym roku nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Kupiec Góral napisał:

Ziemniak w tym roku zaplaci Południe Polski jest dużo ziemniaka ale gnije na potęgę i się nie nadaje.Niech każdy zarobi swoje.Takie ceny jak 5 zł to juz w tym roku nie będą.

Tak ale 15 zl to też nie będzie. 

7-9 zl sie ustabilizuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Stas napisał:

Tak ale 15 zl to też nie będzie. 

7-9 zl sie ustabilizuje. 

Zgadzam się ale moim zdaniem po nowym roku ziemniak zapłaci i to powyżej 1zl/kg. Taką mam nadzieję? a tymczasem luz 0,50 a na mycie 0,70. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Asad napisał:

Zgadzam się ale moim zdaniem po nowym roku ziemniak zapłaci i to powyżej 1zl/kg. Taką mam nadzieję? a tymczasem luz 0,50 a na mycie 0,70. Pozdrawiam

Cięzko będzie Litwini już zaczynaja dzwonić a maja więcej towaru niż w roku ubiegłym, zaraz ktoś powie co taka  mała Litwa może, przypominam ze 2 sezony temu jak już niewiedzieliscie ile wolac "22-25 i niema" to własnie Litwa Łotwa Estonia przywoziły po 0,9 a nasi w maju w pole wozili, dodatkowo jak zainteresowani wiedzą w 80 % uprawia to tam Holender więc pojęcie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...