Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 100lec

Może małorolni tak zrobią ale ci co mają trochę więcej nie będą detalować, mam zbyt na 20 ha czyli jakieś 800 ton ale jak będzie więcej albo lockdown jakiś wprowadzą to co, mam z tym stać na jarmarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Master
2 godziny temu, Gość Obserwator napisał:

Witam.Obserwuje od jakiegoś czasu forum. Nasuwa mi się jedno pytanie czemu nie pojedziemy na targowiska jarmarki osiedla ruchliwa ulica itp. handlować swoim towarem omijając wszystkich pośredników trafiając bezpośrednio do klient. Tylko dajemy zarobić pośrednikówi niekiedy więcej niż my sami zarabiamy na kilogramie handlując na giełdzie? Dopóki sami nie będziemy się szanować nikt nas nie uszanuje. Pozdrawiam 

Bo zaraz zjawi się straż miejska albo policja i po handlu . Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy od ponad 30 lat trwa wyniszczanie rolnictwa w Polsce . Z potentatów i spichlerza Europy zrobili z nas kolonie ! a wystarczyło tylko wdrożyć w Polsce supermarkety . Nawet sobie ludzie nie wyobrażacie jaki my jako naród mamy potentat produkcyjny w rolnictwie , przemyśle , technologiach itp... Lecz od wieków jesteśmy kiwani , okradani , sprzedawani , bo rządzą nami ludzie pochodzenia ż.......... Jeśli się nie zjednoczymy i nie zaczniemy protestować , to gwarantuje wam , że nasz upadek jako rolników będzie bliski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cen .polska
1 godzinę temu, Gość Master napisał:

Bo zaraz zjawi się straż miejska albo policja i po handlu . Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy od ponad 30 lat trwa wyniszczanie rolnictwa w Polsce . Z potentatów i spichlerza Europy zrobili z nas kolonie ! a wystarczyło tylko wdrożyć w Polsce supermarkety . Nawet sobie ludzie nie wyobrażacie jaki my jako naród mamy potentat produkcyjny w rolnictwie , przemyśle , technologiach itp... Lecz od wieków jesteśmy kiwani , okradani , sprzedawani , bo rządzą nami ludzie pochodzenia ż.......... Jeśli się nie zjednoczymy i nie zaczniemy protestować , to gwarantuje wam , że nasz upadek jako rolników będzie bliski .

brawo ty lecz myślę że jest już za póżno ten kraj jest już rozkradziony gospodarka zrujnowana obcy kapitał rządzi polska to wielki rynek zbytu dla wielkich kooperaci zachodnich a nam sie każe stać w miescie na chodniku z workiem kartofli lepiej sobie palnąć w łeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Podlasin
Godzinę temu, Gość Master napisał:

Bo zaraz zjawi się straż miejska albo policja i po handlu . Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy od ponad 30 lat trwa wyniszczanie rolnictwa w Polsce . Z potentatów i spichlerza Europy zrobili z nas kolonie ! a wystarczyło tylko wdrożyć w Polsce supermarkety . Nawet sobie ludzie nie wyobrażacie jaki my jako naród mamy potentat produkcyjny w rolnictwie , przemyśle , technologiach itp... Lecz od wieków jesteśmy kiwani , okradani , sprzedawani , bo rządzą nami ludzie pochodzenia ż.......... Jeśli się nie zjednoczymy i nie zaczniemy protestować , to gwarantuje wam , że nasz upadek jako rolników będzie bliski .

Nie protestować trzeba się zjednoczyć i przejąć władzę a przynajmniej współrządzić  u mnie cena 15/15 ilości małe do 100 worków do kilku odbiorców z podwórka Irys prawdziwy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość cen .polska napisał:

brawo ty lecz myślę że jest już za póżno ten kraj jest już rozkradziony gospodarka zrujnowana obcy kapitał rządzi polska to wielki rynek zbytu dla wielkich kooperaci zachodnich a nam sie każe stać w miescie na chodniku z workiem kartofli lepiej sobie palnąć w łeb

Kolegi nigdy ale to nigdy nie jest za późno.. oni nas celowo kłuca między nami żeby nie było w nas jedności, bo wtedy sobie z nami nie poradzą a wiemy wszyscy co wtedy by bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marketoza

Markety zapchne starym francuskim ziemniakiem więc czego oczekujecie? 15zł za worek ? korporacje rządzą cenami zrozumcie to tumany chłopskie inaczej pomrzecie! Jedyne co was trzyma przy życiu to Sieradzka ziemia i żyjący na niej pracowici producenci inaczej o Polskim ziemniaku mówiono by w czasie przeszłym, byłby już historią.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
W dniu 3.08.2021 o 10:22, Sieradzak napisał:

 

W dniu 5.08.2021 o 21:20, Gość cen .polska napisał:

brawo ty lecz myślę że jest już za póżno ten kraj jest już rozkradziony gospodarka zrujnowana obcy kapitał rządzi polska to wielki rynek zbytu dla wielkich kooperaci zachodnich a nam sie każe stać w miescie na chodniku z workiem kartofli lepiej sobie palnąć w łeb

 

Gospodarka zrujniwana?chyba u Ciebie w wiosce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Nie wiem czy samo debilstwo jest na tym forum czy co w styczniu zapragniecie wszystkiego i marchewki i ziemnika i pietruszki nie da wam niemiec ani ukraina przyjda upaly wykoncza co zostalo .nawet zboza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klapek
Godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

Nie wiem czy samo debilstwo jest na tym forum czy co w styczniu zapragniecie wszystkiego i marchewki i ziemnika i pietruszki nie da wam niemiec ani ukraina przyjda upaly wykoncza co zostalo .nawet zboza 

Taka prawda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Bronek jest już męczący po co wprowadza zamęt zamiast pisać prawdę. Łódź na teraz 10 wołane 8 sprzedawane kupca mało 

Bronisze tak samo. Mówimy tu o żółtym ziemniaki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...