Jump to content
Ursus4062

Wczesne ziemniaki 2021

Recommended Posts

Guest kkkkkk
2 godziny temu, Konstantynopolitanczyk napisał:

Raczej tak jak wszedzie, choć kolega dzisiaj wstawił do grzanego garażu pod domem

i co mu to da? rozumiem że jakąś propagande siejecie ja już 3 lutego będę sadził co za cudowne forum :)

Guest Typ
2 godziny temu, Gość kkkkkk napisał:

i co mu to da? rozumiem że jakąś propagande siejecie ja już 3 lutego będę sadził co za cudowne forum :)

Najlepiej juz sadzmy 😉zimy ma nie byc , po co kielowac 😍Na kwietnia do kopania juz  policzcie jaka kase zrobicie

11 godzin temu, Szzone napisał:

Już widzę tego młodego 1 czerwca po 5-6 zł za worek 🤣 . Poprawcie mnie jak się mylę. Cena starego szybko sprowadzi młodego na dno.

Też jestem tego samego zdania, dość że stary będzie wiosną jeszcze gorsza miał nędzę i wczesbego wszyscy na sądzą i na przykrywają bez opamiętania 

Guest kriss
W dniu 30.12.2020 o 10:51, Ursus4062 napisał:

oj coś czuje że, że będzie naprzykrywane jak nigdy bo w tym roku tylko ten najwcześniejszy zapłacił

kopalem od 18 maja.pierwsze 2 tyg męki przez dzień małego busa( 1.5T)ciężko było podać,wcale nie bylo kupca.Tydzień przed i do Bożego Ciała spoko.ale jak już zawalili giełde w ten dzień co ponoć wszystko idzie to już po dochodowości,lepiej było pszenice posiać.Ostrzegam wszystkich naiwnych żeby się nie przeliczyli tak jak w 2020 na późnym bo na wczesnym też dobrze nie było.Znam takich co zrobili przerwę w kopaniu na tydzień po nie było komu podać.Jak jeszcze nie otworzą restauracji imprez to dopiero porażka będzie.Ja w tym roku pod przykrycie mniej a na póżne wiecej

Guest Ibiza
W dniu 3.01.2021 o 23:23, Ursus4062 napisał:

Volumia i Riviera

Ile już posadziłeś, jak utrzyma się taka pogoda to w marcu będziesz chyba już kopał 🤑

Guest kkkk
10 godzin temu, Gość Ibiza napisał:

Ile już posadziłeś, jak utrzyma się taka pogoda to w marcu będziesz chyba już kopał 🤑

skąd wy się bierzecie?

Guest FFQ
51 minut temu, Gość kkkk napisał:

skąd wy się bierzecie?

To efekt uboczny 500+

11 godzin temu, Gość Ibiza napisał:

polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem