Skocz do zawartości

cięcie 2020


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość hmm napisał:

ludzie nie dadzą rady ciąć cały dzień na mrozie z jedną przerwą 15 minut. Idz sam tak tnij to zobaczysz ile wytrzymasz.  Nawet jak przy biurku siedzą w biurach to muszą wstać raz na pół godziny bo plecy nie wytrzymują i nikt ich tam nie goni za to że wstali sie rozruszać. Ale ty tego nie pojmiesz bo masz rozum prosty jak konstrukcja cepa

Dadzą radę jeśli chcą.jesli nie chcą to nie dadzą.

Ale wymagania zawsze mają niezależnie od checi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Enolofos napisał:

Podpisałeś się szczerze, wiec szczerej odpowiedzi zapewne oczekujesz.

Tą stawkę chłopku pazerny chętnie Ci zapłacę przy podpisanej umowie i wystawionej fakturze.

i co jeszcze ? moze cie poprosić abym mógł u ciebie ciąć ? zapłać cwaniaku podatek od dochodu i Zus zamiast Krusu to pogadamy, ksiegowy sie znalazł z Koziej Wólki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Nnnn. napisał:

Płacę 11 zł za godzinę plus lokum, warzywa. Nauczyłem go sam ciąć, tnie u mnie ponad pięć lat. Poprzednich ciaczy pogoniłem i nareszcie mam sądy przyzwoicie obciete. 

Czyli masz niewolnika, który tyra za parę groszy, cebulę, kartofle i spanie w stodole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Enolofos
W dniu 14.01.2021 o 14:40, Gość heh napisał:

i co jeszcze ? moze cie poprosić abym mógł u ciebie ciąć ? zapłać cwaniaku podatek od dochodu i Zus zamiast Krusu to pogadamy, ksiegowy sie znalazł z Koziej Wólki

Rozumiem twoje rozgoryczenie. Ale zrozum także mnie ze nie mogę zapłacić 250 za dniowe komuś kto nie chce brać odpowiedzialności za to co robi. Dla twojej wiadomości place ZUS bo mam także firmę usługową, wiec jak słusznie zauwazyles oszustów i zlodziei muszę rozpoznać z  daleka. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Prorok napisał:

Kogo nie stać niech tnie sam.i w czym problem??

I napewno lepiej na tym wyjdzie.

Oglądam cięcie u znajomych przez różne ekipy to jest dramat. Cześć rzędów obcięta  ok a cześć przez niedorozwojów. Widać e jest to zbieranina ludzi o różnych umiejętnościach... 

A stawki diametralnie wysokie. 

Jak ktoś ma chłopaka ze wschodu to lepiej ich nauczyć ciąć, dolozyc 1-2zl i każdy będzie zadowolony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie tak i nie.

Bierzesz pod uwagę tylko aspekt ekonomiczny.

Jest jeszcze czas,który na to poświęcasz a ,w którym mógłbyś zrobić coś innego.i bywa,że jest on cenniejszy niż pieniądze;)

Innym aspektem jest zdrowie,którego raczej nie przybywa od cięcia.

Każdy sam musi zdecydowac ale nie można na wszystko patrzeć tylko przez pryzmat pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...