Skocz do zawartości

cięcie 2020


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement

Ja tnę z Romkiem. Romek jest Polakiem. Płacę mu 100zl dziennie. Tniemy różnie 7-9 godzin. Daje Romkowi obiad i sekator. Ja jestem zadowolony i Romek też. 

Ekipom dziękuję. Miałem kilka, stawki duże, umiejętności przeciętne. Kilku tnie dobrze a reszta jest na sztukę a pieniądze biorą wszyscy takie same. 

10ha do przecięcia na 2. Damy radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gość Jan napisał:

Ja tnę z Romkiem. Romek jest Polakiem. Płacę mu 100zl dziennie. Tniemy różnie 7-9 godzin. Daje Romkowi obiad i sekator. Ja jestem zadowolony i Romek też. 

Ekipom dziękuję. Miałem kilka, stawki duże, umiejętności przeciętne. Kilku tnie dobrze a reszta jest na sztukę a pieniądze biorą wszyscy takie same. 

10ha do przecięcia na 2. Damy radę .

Dobra koncepcja.zycze wytrwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Prorok napisał:

Moim zdaniem to za 1600 zł odwilkujesz ha a nie przetniesz...zwłaszcza odmiany drobnoowocowej gdzie jest dużo szczegółowego ciacia małym sekatorem i słynny dwuręczny się nie nadaje do tego

Ty to wiesz i ja to wiem. Ale ekipa idzie raz dwa i gotowe. Kasa jest dobra. A że nie jest zrobione tak jak byśmy sobie tego życzyli to druga sprawa. D dlatego lepiej ciąć samemu jeśli jest taka możliwość. Ewentualnie nauczyć chłopaków z ukr ciąć i lepiej się wyjdzie na tym niż puszczać ekipę do sadu. Ale to decyzja gospodarza. Jego sad, jego kasa.. my już tydzień czasu się bawimy w sadzie a jeszcze mamy kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
13 godzin temu, Gość kamil napisał:

ile biorą?u nas 220zł niektórzy już 250zł

to niezle Was doją. Wez pod uwage przerwy na sniadanie, papierosa, obiad i niezla stawka godzinowa wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość pazerny chłopku
Godzinę temu, Gość gość napisał:

to niezle Was doją. Wez pod uwage przerwy na sniadanie, papierosa, obiad i niezla stawka godzinowa wychodzi

A co ty myslisz że człowiek co tnie to niewolnik żeby nie mial chwili odsapnąć rozciągnąć sie i zapalić ? albo zjeść ?  sam tnij nie bedziesz musiał przeplacać.   Każdy kto cial dzień w dzień wie jak bolą ręce i plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gość pazerny chłopku napisał:

A co ty myslisz że człowiek co tnie to niewolnik żeby nie mial chwili odsapnąć rozciągnąć sie i zapalić ? albo zjeść ?  sam tnij nie bedziesz musiał przeplacać.   Każdy kto cial dzień w dzień wie jak bolą ręce i plecy

Fajnie, ale przy stawce 250 zł stawka godzinowa wynosi 31,25zł. Przy takiej stawce ja nie chce płacić za przerwy które wynoszą godzinę albo więcej. Innymi słowy ja akceptuję przerwę 15 minut - reszta jest do odpracowania.
Rozumiem że kolega jest osobą tnącą. Zróbmy taki eksperyment - zatrudnij sobie osobę do sprzątania domu, daj jej 30zł za godzinę i obserwuj ile czasu spędza na paleniu, rozmowie przez telefon, kawie herbacie, obiedzie. Zmienisz wtedy zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gość gośc napisał:

Fajnie, ale przy stawce 250 zł stawka godzinowa wynosi 31,25zł. Przy takiej stawce ja nie chce płacić za przerwy które wynoszą godzinę albo więcej. Innymi słowy ja akceptuję przerwę 15 minut - reszta jest do odpracowania.
Rozumiem że kolega jest osobą tnącą. Zróbmy taki eksperyment - zatrudnij sobie osobę do sprzątania domu, daj jej 30zł za godzinę i obserwuj ile czasu spędza na paleniu, rozmowie przez telefon, kawie herbacie, obiedzie. Zmienisz wtedy zdanie.

ludzie nie dadzą rady ciąć cały dzień na mrozie z jedną przerwą 15 minut. Idz sam tak tnij to zobaczysz ile wytrzymasz.  Nawet jak przy biurku siedzą w biurach to muszą wstać raz na pół godziny bo plecy nie wytrzymują i nikt ich tam nie goni za to że wstali sie rozruszać. Ale ty tego nie pojmiesz bo masz rozum prosty jak konstrukcja cepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość pazerny chłopku napisał:

A co ty myslisz że człowiek co tnie to niewolnik żeby nie mial chwili odsapnąć rozciągnąć sie i zapalić ? albo zjeść ?  sam tnij nie bedziesz musiał przeplacać.   Każdy kto cial dzień w dzień wie jak bolą ręce i plecy

To niech to odliczy od czasu pracy.

Płacisz za 8 h z roboty jest 6.

Tak to wygląda.

O trzeźwości nie wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Enolofos
1 godzinę temu, Gość pazerny chłopku napisał:

A co ty myslisz że człowiek co tnie to niewolnik żeby nie mial chwili odsapnąć rozciągnąć sie i zapalić ? albo zjeść ?  sam tnij nie bedziesz musiał przeplacać.   Każdy kto cial dzień w dzień wie jak bolą ręce i plecy

Podpisałeś się szczerze, wiec szczerej odpowiedzi zapewne oczekujesz.

Tą stawkę chłopku pazerny chętnie Ci zapłacę przy podpisanej umowie i wystawionej fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...