Skocz do zawartości

Wagoworkownica


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lubelskie
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Co sądzicie o wagoworkownicy Sorpac?

Kupiłem w tym roku wagę + raszlownice Sorpac AWRM02 i jestem zadowolony. Zajmuje stosunkowo mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek
55 minut temu, Gość lubelskie napisał:

Kupiłem w tym roku wagę + raszlownice Sorpac AWRM02 i jestem zadowolony. Zajmuje stosunkowo mało miejsca.

Też jestem zainteresowany zakupem maszyny waga plus raszlownica z firmy Sorpac..można widzieć z jakiej miejscowości dokładnie jesteś kolego? może mógł bym podjechać gdyby była możliwość zobaczyć jak pracuje na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MmmPpp100100100

Czyż nie lepiej i przede wszystkim uczciwie byłoby zarejestrować się i zapłacić parę groszy administratorowi , niż w taki sposób uprawiać kryptoreklamę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek
4 godziny temu, Gość lubelskie napisał:

Kupiłem w tym roku wagę + raszlownice Sorpac AWRM02 i jestem zadowolony. Zajmuje stosunkowo mało miejsca.

Możesz podac ile zaplacilesz za wagoworkownice i raszlownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Witam. Mam wagoworkownice i raszlownice z domaszu i nie narzekam. Wydajność na godzinę 2-3 ton sortując na bieżąco, zależy jaki ziemniak. Jeśli pakuję z BB można spakować 250 worków po 15kg ale muszą być dwie osoby do układania worków. Jeśli chodzi o przeważanie to zależy od tego jaki gruby jest ziemniak i jaki ustawi się program w wagoworkownicy. Zazwyczaj jest to średnio 1-2% od ustawionej wagi w programie. Przy grubym ziemniaku   max 3%. 

A więc jak ktoś pisze że maszyna przeważa 10% to nie ma zielonego pojęcia i nigdy nawet nie stał koło takiej maszyny. Proste liczenie 

15kg +10%=16,5kg średnio czyli czasmi musiała by z ważyć 15,5kg a czasami 17,5kg a to jest nie realne ponieważ nie ma takich worków ze szpuli żeby tyle weszło, nie przeszło by przez zaszywarke chyba że ta waga a szpula na 25kg,to tak. 

Ja mam ustawione na 15,05kg w systemie musi być czyli po zważeniu tej wagi waga się zatrzymuje, stabilizuje i wysypuje bo jest już zadane minimum albo czasami po stabilizacji robi się 15,00kg i wtedy taśma dowarzająca dorzuca. Przy tym ustawieniu waga wacha się od 15,05kg do 15,40kg, czasami trafi się że brakuje akurat 0,05kg i dorzuci jednego ziemniaka który ma 0,7kg ale to sporadycznie, złośliwość rzeczy martwych. Pozdrawiam wszystkich ziemniaczany. 

A ten co pisał te 10% to niech nie zazdrości tylko sobie kupi i wtedy może komentować i wystawiać opinie na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...