Skocz do zawartości

Wagoworkownica


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj kolego miałem taka workownice ale nie byłem zadowolony mała wydajnosc zapycha sie Jest to tania i nie wydajna maszyna Jeśli mogę Ci coś doradzić kup POMECHA LUB RADPAKA maszyny POLSKIE zrozumiały wyświetlacz i fajnie chodzą J mam obecnie RADPAKA i jestem zadowolony duza wydajność dowarzanie możliwość zamontowania raszlownicy Nieraz nie patrz na cena tylko na jakość Widziałem teraz taką z POMECHU I RADPAKU fajna cała z kwasówki na olx podzwoń popytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małorol

Ja polecam wagoworkownice z firmy Domasz. Mam ją od 5 lat, pomimo wtopy na początku (bo zardzewiała pomimo stania w suchym magazynie nieużywana przez 3 miesiące, ale okazało się, że coś tam ktoś zawinił podczas malowania, na gwarancji wszystko malowane na nowo, oraz wymiana silnika z przekładnią też na gwarancji) do dziś działa bez zarzutu. Pracuję w mokrym i suchym towarze a rdzy nie widać choć w roku przeważy z 500-600 ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wagoworkownice z ekomaxu. W zaleznosci od potrzeb gospodarstwa spelnia swoja role... Duzej wydajnosci nie ma ale jak ktos ma malo ha to jest wystarczajaca za rozsadna cene.. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Śląsk
W dniu 5.12.2020 o 12:17, Gość Paweł napisał:

To ile ha nią przerabiasz albo ile można zrobić dziennie przy dobrych wiatrach

Około 1 ton / godzinę w worki15 kg więcej nie da rady spakować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent maszyn
10 godzin temu, Gość Gość Śląsk napisał:
W dniu 5.12.2020 o 12:17, Gość Paweł napisał:

To ile ha nią przerabiasz albo ile można zrobić dziennie przy dobrych wiatrach

Około 1 ton / godzinę w worki15 kg więcej nie da rady spakować... 

Jestem producentem maszyn rolniczych. Jako ciekawostkę w kwestii amortyzacji maszyn napiszę Wam, że produkowana przez naszą  firmę wagoworkownica (rok prod. 2017) przez 3 lata spakowała u klienta w Rosji 48 tys. ton !  Pracowała na 3 zmiany, 7 dni w tygodniu. Sam byłem pod wrażeniem jak mnie o tym poinformował. Maszyna jest do remontu, ale nawet gdyby była do wyrzucenia to i tak jest to świetny wynik, a koszt amortyzacji w przeliczeniu na kilogram jest bliski zeru. Nie piszę jaką firmę reprezentuję, żeby nie być posądzonym o kryptoreklamę. Chodzi mi tylko o to, że czasami maszyna, która nie jest najtańsza, finalnie okazuje się najtańszą. Wszystko zależy od tego jak intensywnie się ją wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 100lec

Czyli ten wasz klient przy przewadze średnio 10% stracił w ciągu tych trzech lat 4800 ton towaru. Ja wiem że ruscy nie grzeszą intelektem ale jakoś nie chce mi się wierzyć że puścili bokiem tyle kasy. Najniżej ziemniaki stały chyba we wrześniu ub. roku coś koło 6-7 rubli więc jeżeli przyjmiemy tą najniższą cenę to okaże się że oddali za darmo ok 2 mln zł. Dobry bajer nie jest zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent maszyn
Godzinę temu, Gość 100lec napisał:

Czyli ten wasz klient przy przewadze średnio 10% stracił w ciągu tych trzech lat 4800 ton towaru. Ja wiem że ruscy nie grzeszą intelektem ale jakoś nie chce mi się wierzyć że puścili bokiem tyle kasy. Najniżej ziemniaki stały chyba we wrześniu ub. roku coś koło 6-7 rubli więc jeżeli przyjmiemy tą najniższą cenę to okaże się że oddali za darmo ok 2 mln zł. Dobry bajer nie jest zły.

 Jeśli znasz tak dobrze wschodni rynek to wiesz zapewne, że tam jeszcze często sypią po +/-  25 kg a i tak całe auta są ważone i ta waga idzie do rozliczenia... To po pierwsze. Po drugie nie wiem jaka wagoworkownica w dużych opakowaniach ma przeważenie 10 %. Bo na pewno nie nasza. Poza tym nie mam zamiaru udowadniać komuś, że nie jestem wielbłądem. Znam tego klienta bardzo dobrze i nie za bardzo wiem dlaczego miałby mnie okłamywać. Nie chcesz, nie musisz wierzyć. Chwaląc naszą wagę raczej nie budowałby sobie pozycji negocjacyjnej a  zamawiał nową linię. Tym razem z wagą kanałową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość elzbieta
Godzinę temu, Gość Producent maszyn napisał:

 Jeśli znasz tak dobrze wschodni rynek to wiesz zapewne, że tam jeszcze często sypią po +/-  25 kg a i tak całe auta są ważone i ta waga idzie do rozliczenia... To po pierwsze. Po drugie nie wiem jaka wagoworkownica w dużych opakowaniach ma przeważenie 10 %. Bo na pewno nie nasza. Poza tym nie mam zamiaru udowadniać komuś, że nie jestem wielbłądem. Znam tego klienta bardzo dobrze i nie za bardzo wiem dlaczego miałby mnie okłamywać. Nie chcesz, nie musisz wierzyć. Chwaląc naszą wagę raczej nie budowałby sobie pozycji negocjacyjnej a  zamawiał nową linię. Tym razem z wagą kanałową. 

Dziwię się że Pana/Panią/ zaatakowali bez najmniejszej przyczyny. Przecież tu nie ma żadnej reklamy, nie ma producenta, nie ma żadnych danych o przedmiocie. Aby tylko na opak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent maszyn
1 godzinę temu, Gość elzbieta napisał:

Dziwię się że Pana/Panią/ zaatakowali bez najmniejszej przyczyny. Przecież tu nie ma żadnej reklamy, nie ma producenta, nie ma żadnych danych o przedmiocie. Aby tylko na opak.

 No cóż Pani Elżbieto... Niestety Polacy tak już mają... Wystarczy prześledzić jakiekolwiek fora. Mało merytorycznej dyskusji a dużo jadu i niczym nieuzasadnionej złośliwości. Smutne to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
4 godziny temu, Gość 100lec napisał:

Czyli ten wasz klient przy przewadze średnio 10% stracił w ciągu tych trzech lat 4800 ton towaru. Ja wiem że ruscy nie grzeszą intelektem ale jakoś nie chce mi się wierzyć że puścili bokiem tyle kasy. Najniżej ziemniaki stały chyba we wrześniu ub. roku coś koło 6-7 rubli więc jeżeli przyjmiemy tą najniższą cenę to okaże się że oddali za darmo ok 2 mln zł. Dobry bajer nie jest zły.

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Skoro ty przeważasz, to nie znaczy, że inteligentni też tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enolofos
Godzinę temu, Gość Producent maszyn napisał:

 No cóż Pani Elżbieto... Niestety Polacy tak już mają... Wystarczy prześledzić jakiekolwiek fora. Mało merytorycznej dyskusji a dużo jadu i niczym nieuzasadnionej złośliwości. Smutne to...

Co masz do Polaków? 

Czy znasz znaczenie słowa rasizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta
34 minuty temu, Gość Enolofos napisał:

Co masz do Polaków? 

Czy znasz znaczenie słowa rasizm?

Ludzie opamiętajcie się, czy to forum służy do przypuszczania ataków. Co jeden to z większym jadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Gość elzbieta napisał:

Ludzie opamiętajcie się, czy to forum służy do przypuszczania ataków. Co jeden to z większym jadem.

Polacy to bardzo życzliwy naród jak byłem za granicą to było takie powiedzenie „jak cię wyp... to tylko      polak”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kra napisał:

Polacy to bardzo życzliwy naród jak byłem za granicą to było takie powiedzenie „jak cię wyp... to tylko      polak”

No proszę, to nawet miałeś pracowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Rolnik

10% przewagi na worku 15kg to musi być opakowanie jakieś powiększone żeby weszło. Piszą tutaj osoby które chyba nie miały doczynienia z wagami.

Sorpac ma kolega i daje radę tak samo czy domasz lub Pomech puck

Posiadam wagę kanalowa z raszlownica ale to już inna technika ważenia większą wydajność i dokładność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...