Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Śmietnik


Gość ŚWIEBODZIN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Advertisement
  • 2 weeks later...
Gość mistrz ortografii

Już zaczynają otwierać . Grupy też się nie obkupily bo był grad . Gmina błędów z 52 wsi 42 dotknol grad.największe sadownicze zostali zbite. Gmina Mogielnica też był grad ale w mniejsze skali. Okolice warki też.Gmina nowe miasto też był grad. Gmina Sadkowice Tak samo było.

Skoro to gmina Błędów to na pewno ją "dotknOł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Ciekawy

Panie 'Gość'

 

Z nikim nie trzymamy a jedynie chcemy aby to forum niosło jakieś merytoryczne treści oparte na faktach i wartościowe dla czytających.

 

Jeśli ma Pan jakieś konkretne propozycje to chętnie ich wysłuchamy i rozpatrzymy.

 

A co do cen jabłek to dobrze jeśli cena pójdzie w górę, może wtedy zwrócą się koszta ich tak długiego przechowywania.

 

Pozdrawiamy

 

Administracja Forum

W takim razie dlaczego Administrator jest tylko aktywny w tym dziale forum? W innych działach (warzywa, ziemniaki itp) nic się nie zmieniło. Zastanawiające??? Proszę o komentarz.

 

------

 

Szanowny Panie Ciekawy,

 

Proszę podnieść temat w dziale, w którym ma Pan propozycję aby coś zmienić. Proszę sie zalogować i samemu też zmieniać świat.

To jest temat o cenach jabłek i wypowiedź zostanie z końcem dnia usunięta jako niezgodna z tematem.

 

Pozdrawiamy

 

Administracja

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ciekawy

Tak. Dziękuję

Administracja z nikim nie trzyma? W wolnym dniu od pracy wchodzi na forum i się wypowiada. Ciekawe dlaczego tylko w dziale owoce?

 

 

-------

 

Szanowny Panie 'Ciekawy'

 

1. Proszę nie zaśmiecać wątku. Wypowiedź z końcem dnia zostanie przeniesiona na Smietnik jako nie związana z cenami jabłek.

2. W kwesti wolnego dnia od pracy: Forum działa 24/7, nie jest zamykane w święta i ktoś musi doglądać co się dzieje na forum, usuwać spam i odpowiadać na zapytania użytkowników.

3. Nie wypowiadamy się tylko w dziale Owoce. Akurat w tym dziale może jesteśmy ostatnio bardziej aktywni bo zostaliśmy tutaj pare razy wywołani do tablicy - jak na przykład teraz.

4. Jak ma Pan jeszcze jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontakotwy lub e-mail.

 

Pozdrawiamy

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość marian

Wlasnie tak mi mowi ten rumun na razie ma na skladzie 30 tirow i martwi sie czy zdazy sie wysprzedac

Przed pojawieniem sie taniego jablka ja koncze kase na zakup pierwszego tira jeszcze mi wystarczy na tydzien

Balowania i jade do rumuni bo mam zaproszenie

i zostań tam,

tu w polsce takich nam nie trzeba, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szukam duzych ilosci jablek od wrzesnia,najlepiej prosto od producentow prosto do Belgii.Pozdrawiam Agata

Edytowane przez IGRiT
Ogłoszenia proszę umieszczać w dziale Ogłoszeń IGRiT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Gość_sad_*

Witam PANOWIE SADOWNICY,z tymi cenami i zbytem to różnie bywa. Jednak Wszystkich, którzy mają jeszcze jabłka, gruszki. 2 osoby (polacy)szukają pracy przy sortowaniu owoców bystro, szybko z doświadczeniem w branży. Bandowanie i załadunek. Nr tel:731 311 462. Woj mazowieckie WARKA-JASIENIEC-GRÓJEC-BELSK-BŁĘDÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Marian

Jak dla mnie to powinno się wykopać dołek w ziemi, najlepiej w zielonoziemi ( na www.połykajsiano.pl jest tanio) i podlewać to 3 razy dziennie monosuprantami orzechowymi. Mi tak rośnie a łodyga jest mięsista i spojona także efekty są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henryk

Jak dla mnie to powinno się wykopać dołek w ziemi, najlepiej w zielonoziemi ( na www.połykajsiano.pl jest tanio) i podlewać to 3 razy dziennie monosuprantami orzechowymi. Mi tak rośnie a łodyga jest mięsista i spojona także efekty są :D

Panie co pan gadasz !!! Na zielonoziemii ci groch nie wyrosnie bo szybko padnie !!! Groch na czarnoziemach tylko !!! Jak pan sie nie znasz na rolnictwie to po co pan komentujesz !!! NIE SLUCHAJCIE GO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marian

Nie znasz się, pewnie na jałowcu upermentowujesz groch. Ja Ci powiem, że tylko olchowe makarony spirane znaczą teraz coś na polskim rynku. Tylko monochromatyle i tyle, cho na traktory się zmierzymy jak taki mocny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość artur

cześć. czy użytkuje ktoś agregaty wymienione w tytule postu ? co o nich sądzicie ? który lepszy ? która firma ma lepszy serwis ?

 

cześć. czy użytkuje ktoś agregaty wymienione w tytule postu ? co o nich sądzicie ? który lepszy ? która firma ma lepszy serwis ?

 

cześć. czy użytkuje ktoś agregaty wymienione w tytule postu ? co o nich sądzicie ? który lepszy ? która firma ma lepszy serwis ?

 

cześć. czy użytkuje ktoś agregaty wymienione w tytule postu ? co o nich sądzicie ? który lepszy ? która firma ma lepszy serwis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...