Skocz do zawartości

Śmietnik


Gość ŚWIEBODZIN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŚWIEBODZIN

Panie co Pan na to??? , iż dla wyłódzaczy podatku VAT Ziobro proponuje do 25 lat więzienia... Czy po wprowadzeniu tych że przepisów nie utrudni to  targania cebuli miernej jakości do rolników/obieraczy by ci ją sprzedawali jako własna produkcja wyłódzając VAT PO DRODZE.

Słyszałem i widze często Pana sławną cebule, która jest poprostu tragiczna i gdzie pan odwiedził kilkadziesiąt obieralni skoro na kujawach wszyscy od pana odeszli, zostali mali rolnicy bez działalności gospodarczej....Czytający to forum zanim przeczytacie ten list gloryfikujący zapoznajcie się z opinią na jego temat na kujawach. Kiedyś tam byłem u znajomych i co nieco mi o tym gosciu opowiedzieli a poniewaz było to spotkanie branżowe to usłyszałem dóżo negatywnych opinii na temat tego pana i jego super słabej cebuli której w Holandii nawet krowy nie chcą zjeść.

Otwiera Pan własną obieralnie z maszynami i mam nadzieje porejestrowanymi obieraczami w liczbie 20 szt. Oczywiście nie planuje Pan mam nadzieje sprowadzać cebuli z nl do siebie i sprzedawać jako cebula wyprodukowana w rodzinnym gospodarstwie? Mam też nadzieje że nie woził nie wozi i nie bedzie woził Pan cebuli z nl i sprzedawał za gotówke płacąc transport w gotówce. Systematycznie zgłaszam ten prodceder podajac przykłady i mam nadzieje że taki powazny człowiek tego nie robi?

Pozdrawiam

pis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miecio

Swiebodzin jak masz jaja to się zarejestruj i pokaż kim jesteś. "Kozak w necie pi.da w swiecie"? Rzucać takie oskarżenia anonimowo to każdy może. Mateusz jakby miał coś do ukrycia to raczej wszędzie nie byłby porejestrowanym użytkownikiem A raczej by się chowal ukrywał. Czekamy Świebodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gołobki

gołobki nie idą same do gobki na john deere trzeba zapracować ja mam 6  nowych  ciągników john deere  co roku 1 sztuke kupywałem z salonu  ale 22 ha przykryte pekina 14 ha te liczby same mówią za siebie nie jeden raz potrafiły mi skarpetki dosłownie zgnić na nogach  ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MARHWIONOS

u nas tez taki był jak mu czapka spadła wiatr porwał to sie po nią nie wrócił dopiero jak wracał to ja podniósł WYLICZĄNĄ MIAŁ KAZDĄ SEKUNDE i juz kwiaty wącha  od spodu rył jak swinia dzień i noc swiątek piątek i niedziele JOHN DEERE ZOSTAŁ A JEGO NIMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

panowie co wy z tymi john deerami .pochwal się jeden z drugim ile razy byłeś z rodzinom na wczasach,albo ile panienek zaliczyłeś.

ja też mam john deera ale niemam zamiaru charować do śmierci ani dożywotnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaptur

ci co mają john deere  to wyzej sraja  jak dupe  mają  oni sie mają  za cos  lepszego byłem nie raz z takimi na imprezach  z biedniejszym nie lczą sie w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

zjazdowa 4 do wyrwania

to rwij chłopie na chama ,może uda ci sie nawet razem z samochodem wyrwać głupiemu chłopkowi! Może cie nawet w d..e pocałuje na pożegnanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość krzysiek

ja juz sie nie moge doczekac jak rolnikowi zapłace 1,50 za worek  jestem chadlazem i kupuje ziemniaki  i tak zarabiam 2 zł na worku czy płace po 10 zł czy 1,50 to i tak mam 2 zł naworku wiecej jak producet  co sadzi sieje nawozy i pryska  ja swoje zarabiam

Edytowane przez IGRiT
proszę bzdur nie pisać, nie podburzać i nie trollować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość rolnik wągłczew

 

PRAWDA najprawdziwsza Prawda

 JA TAM NABRAŁEM KASY ZA PEKINA ZIEMNIAK MOGE ODAĆ NAWET PO 8 GR KASA BYŁA ZA PEKINA MIAŁEM 3 HA I TERAZ SIE SMIEJE BO JA PRZEZYJE A SĄSIAD PO 8 GR NA WIOSNE W POLE NIE WYJEDZIE NIEBEDZIE MIAŁ ZA CO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość pokrzywdzony

a te sk***ysyny w rządzie zarabiają po 30 tys i tak dalej głosować robić na h*jów tak trzymać głupi chłop byle gównem przed wyborami można go przekabacić a w sejmie tylko o ruchaniu i pedałach od paru miesięcy związki partnerskie a i trybunał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...