Skocz do zawartości

Nioski ile szt.zeby z tego wyżyć


Arek Kamiński

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Ewenement

1000 kur, nawet jak Ci zniosą 500 jajek dziennie, po 0.60gr sobie policz albo 50, dałbyś radę wyżyć, najlepiej komuś kto na tym zarobić, jakbyś miał wiejskie te jajka i na targach  sprzedawał to po 80 by poszły,  wstaw ogłoszenie jak znajdziesz zbyt to wydajesz 1000to dużo ja miałem 500 Ale sprzedawalem po targach po 0.80 groszy , ale lepiej znaleźć zbyt gosciu przyjeżdża bierze wszystkie wypłaca kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan z Wrocka
1 hour ago, Arek Kamiński said:

I skąd takiego odbiorcę wziąć ja z Warmii i Mazur okolice Iławy 

Ogłoś się na IGRIT, proste :)

Ale nie wiem czy się nie mylę, że rynek jaj jest dość hermetyczny i tak naprawdę lepiej najpierw poszukaj potencjalnych odbiorców - sklepy, hurtownie, sklepikarze, giełdy ...

Tylko każdy z nich już pewnie ma dostawcę i musiałbyś zaoferować lepszy produkt w tej samej cenie lub tańszy aby się wbić - ale to żadne prawdy objawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Musisz najpierw trochę poczytać o przepisach weterynarii. Jeśli chcesz mieć 1000 szt to musisz spełnić podobne warunki jak kurnik na 100000 szt. Mieć odpowiednie pomieszczenia, wyposażenie sortowni, magazyny opakowań pustych i gotowych produktów. Jak masz mniej- musisz sam sprawdzić ile to wymagania te są mniejsze. Musisz mieć dobrą paszę. Jak nie znajdziesz dobrej to jajka będą niesmaczne i ich nie sprzedasz za dobre pieniądze tylko po taniości do kogoś kto doda do nich wzmacniacze lub inne coś co zabije zły AsmaK jaj.

Zacznij od mniejszej ilości. Naucz się tego biznesu i później rozwijaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...