Skocz do zawartości

Prognoza zbioru jabłek 2020


Prorok

Rekomendowane odpowiedzi

nie do wiary .......to chłop z Grójeckiego płaci swoim niewolnikom wiecej jak 10 zł ? to w szoku jestem. Ile płaci ? 11 ?  pewnie spać po nicy nie może że takie kokosy musi ludziom dawać.  No i jeszcze te dowozy raz na tydzień do sklepu, jakby sie ktos  nie mógł przejść te 10 km po całym tygodniu zapier****nia na pieszo, skandal. Potem trzeba bananowe skóry w Mercedesie prać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość tmg napisał:

nie do wiary .......to chłop z Grójeckiego płaci swoim niewolnikom wiecej jak 10 zł ? to w szoku jestem. Ile płaci ? 11 ?  pewnie spać po nicy nie może że takie kokosy musi ludziom dawać.  No i jeszcze te dowozy raz na tydzień do sklepu, jakby sie ktos  nie mógł przejść te 10 km po całym tygodniu zapier****nia na pieszo, skandal. Potem trzeba bananowe skóry w Mercedesie prać

Ja płacę 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość tmg napisał:

nie do wiary .......to chłop z Grójeckiego płaci swoim niewolnikom wiecej jak 10 zł ? to w szoku jestem. Ile płaci ? 11 ?  pewnie spać po nicy nie może że takie kokosy musi ludziom dawać.  No i jeszcze te dowozy raz na tydzień do sklepu, jakby sie ktos  nie mógł przejść te 10 km po całym tygodniu zapier****nia na pieszo, skandal. Potem trzeba bananowe skóry w Mercedesie prać

Dla mnie to twoja stara może im kible myć i możesz ich wozić codziennie do biedry...

 

Ja nie zamierzam bo to on u mnie pracuje a nie ja u niego a do sklepu ma 500 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cham z grójca

to sie zdecyduj to ty piszesz bo sam sobie przeczysz

 

"za 10 zł to wyślij swoje dzieci do pracy d polu bo Ukraińcy za tyle nie pracują pod grojcem...."

"Ja płacę 8"

 

Piszesz że rosną koszty pracy a za chwile że płacisz 8 zł.  Watpie aby ktokolwiek pracował za 8 zł.  Kibel mają u ciebie wow co za luksus  wiadro im trzeba było dac przecież Ukrainiec to nie człowiek.  Gość który ma porządne gospodarstwo nie ma czasu siedzieć od rana na forum i klepać głupoty tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romek atomek
4 godziny temu, Gość cham z grójca napisał:

to sie zdecyduj to ty piszesz bo sam sobie przeczysz

 

"za 10 zł to wyślij swoje dzieci do pracy d polu bo Ukraińcy za tyle nie pracują pod grojcem...."

"Ja płacę 8"

 

Piszesz że rosną koszty pracy a za chwile że płacisz 8 zł.  Watpie aby ktokolwiek pracował za 8 zł.  Kibel mają u ciebie wow co za luksus  wiadro im trzeba było dac przecież Ukrainiec to nie człowiek.  Gość który ma porządne gospodarstwo nie ma czasu siedzieć od rana na forum i klepać głupoty tak na marginesie

hahaha.to ostatnie zdanie mnie rozbiło.tez to powtarzam od dłuzszego czasu.widze nie jestem sam.

co do jabłek to moim zdaniem ilosc bedzie porównywalana  z ubiegłym sezonem,jezeli chodzi o jakosc pewnie bedzie gorsza,wiecej gradobic i wiecej oznak pomrozowych.oczywiscie nie na wszystkich odmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemia woda taka sutyacja

Jabłek u mnie jest więcej niż w 2018 roku, zresztą u znajomych , sąsiadów tak samo i nie wiem 'Gdzie nima "wg was..Gmina Warka pozdrawia. Podobno w sandomierskim mniej, a może tak jak w grojeckim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość romek atomek napisał:

hahaha.to ostatnie zdanie mnie rozbiło.tez to powtarzam od dłuzszego czasu.widze nie jestem sam.

co do jabłek to moim zdaniem ilosc bedzie porównywalana  z ubiegłym sezonem,jezeli chodzi o jakosc pewnie bedzie gorsza,wiecej gradobic i wiecej oznak pomrozowych.oczywiscie nie na wszystkich odmianach.

Gość który ma porządne gospodarstwo nie siedzi z pracownikami na polu ...

To narzekacze i chytre dziady siedzą...mamy 21 wiek...wystarczy drona puścić i sprawdzić czy pracują...ale dorobkiewicze w piątym pokoleniu umieją tylko zbierać po 8 gr ...

 

Bill Gates  i Jeff bezos nie siedzą i nie pilnują roboli tylko biznesmeni w gumofilcach potrafią od świtu do zmierzchu zginąć kark i jeszcze siętym chwalic

Moim zdaniem będzie więcej i do tego za chwilę cenx przemysłu zakończy wędrówkę na polnoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość cham z grójca napisał:

to sie zdecyduj to ty piszesz bo sam sobie przeczysz

 

"za 10 zł to wyślij swoje dzieci do pracy d polu bo Ukraińcy za tyle nie pracują pod grojcem...."

"Ja płacę 8"

 

Piszesz że rosną koszty pracy a za chwile że płacisz 8 zł.  Watpie aby ktokolwiek pracował za 8 zł.  Kibel mają u ciebie wow co za luksus  wiadro im trzeba było dac przecież Ukrainiec to nie człowiek.  Gość który ma porządne gospodarstwo nie ma czasu siedzieć od rana na forum i klepać głupoty tak na marginesie

Dla mnie to możesz dać im złote wiadra...i jeszcze bardziej rozpuszczać bo ci z pola uciekną:))

I obudzić się niedługo ,że to ty o nich pracujesz, a nie oni u ciebie...

 

To tylko pracownik.. wypłata i szacunek tyle mu Sie należy ...zadnego wożenia po biedronkach,internecikow,darmowych obiadków nie ma

 

Czy robotnik z Radomia jadący do ferrero na zmianę ma takie dodatki za Free???

Czy pan ferrero przyjeżdża 

Z Włoch i wiezie go swoim Bentleyem do biedronki. Żeby sobie taniej kupić piwo lub wódeczkę ??

 

Pobudka bo za chwilę Ukraińcy będą mieszkać w twoim domu a ty będziesz na ich zawołanie....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przygłupie

taaa jasne jasne. Nikt nie mówi o cudach ale dla mnie nie jest problem jechać raz w tygodniu do biedronki zamiast im co dzień dowozić jak im czegoś braknie a pieszo nie pójdą. jak dla ciebie to jest problem no to cóż, jak mają blisko do sklepu to ok, nikt mi z pola nie ucieknie bo mam szacunek do drugiego człowieka, a spią w kempingu.  Zwykłym nie ze złota. Obiady takze sami sobie robią.

Rockefeller spod Grójca za dyche. Drona to ty w rekach nie mialeś 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proroku, jak zwykle się z Tobą nie zgadzam, to za wpis o ukr 100 procent poparcia. U mnie jest sklep na wiosce ale nie, musi być 15 km oddalona biedronka żeby zaoszczędzil 5 zł. Twoje paliwo się nie liczy, twoj czas. On to sobie każde 5 minut liczy. 

Tak jak mówisz, szacunek i wypłata. Nie wolno mu nic więcej dawac. Ciekawe w której firmie mają darmowe obiadki , mieszkania za darmo, gaz woda prąd itp. U mnie jest 11 zł. Nagle z tym wszystkim robi się 15 albo i więcej jak to zliczyć. Kartoszki cebulka wszystko daj. A kup sobie. U mnie jak ktoś przyjeżdża i pyta odrazu co Pan daje to nie przekracza progu bramy. Dowodzenia. Następny. 

Zaraz znaczynaja się im się kartoszki. Ludzi będzie mniej. Od 10 września znowu opór do wyboru do koloru. Nie powstrzymała och pandemia przed truskawka, nie powstrzyma i teraz. 

Tylko głupi Polak pewnie będzie panikowal i się przekrzykiwal w tym co im daje oprócz wypłaty i jeszcze dla tych skur* kierowców 200 albo i więcej za łeb. Sam Polak ich tego nauczył i sam jest sobie winien.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romek atomek
2 godziny temu, Prorok napisał:

Gość który ma porządne gospodarstwo nie siedzi z pracownikami na polu ...

To narzekacze i chytre dziady siedzą...mamy 21 wiek...wystarczy drona puścić i sprawdzić czy pracują...ale dorobkiewicze w piątym pokoleniu umieją tylko zbierać po 8 gr ...

 

Bill Gates  i Jeff bezos nie siedzą i nie pilnują roboli tylko biznesmeni w gumofilcach potrafią od świtu do zmierzchu zginąć kark i jeszcze siętym chwalic

Moim zdaniem będzie więcej i do tego za chwilę cenx przemysłu zakończy wędrówkę na polnoc

 

jabłek bedzie tyle ze ceny beda na poziomie z tamtego sezonu.taka moja obserwacja.

hahahah.ale masz wysokie mniemanie o sobie.porównałes sie do billa i jeffa.hahahaha. uswiadomie cie.oni maja tylu pracowników ze nie sa w stanie ani znac wszystkich ani nawet rozpoznac ich po twarzach nie mowiac juz o siedzeniu z nimi w firmie.to sa tysiace ludzi.oni tez pracuja tylko w inny sposób.proste?a jak uwazasz kogos kto pracuje za chytrego...haha to serdecznie wspołczuje.21 wiek wiec nikt nie musi pracowac!!!!tylko "robole"!!! troche szacunku do ludzi człowieku.gdyby nie oni moze nie miał bys tego swojego fenda   ,.i drona.hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość przygłupie napisał:

taaa jasne jasne. Nikt nie mówi o cudach ale dla mnie nie jest problem jechać raz w tygodniu do biedronki zamiast im co dzień dowozić jak im czegoś braknie a pieszo nie pójdą. jak dla ciebie to jest problem no to cóż, jak mają blisko do sklepu to ok, nikt mi z pola nie ucieknie bo mam szacunek do drugiego człowieka, a spią w kempingu.  Zwykłym nie ze złota. Obiady takze sami sobie robią.

Rockefeller spod Grójca za dyche. Drona to ty w rekach nie mialeś 

Rozumiem,że od zginania Jarku masz niedotleniony mózg i tylko frustrację potrafisz z siebie wyrzucic w formie inwektyw...

Uwierz mi ,znam bogatszych niż ja i wcale im nie zazdroszczę:)))

Zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorok poprostu nie wiem, czy działa na mnie długo weekend czy co ale dziś dajesz pieknie! Pełne poparcie co do pracowników. Ja swoim dobrze płacę ale i wymagam. Jest praca- pracujemy, jest przerwa- odpoczywamy. Nikt się nie opier. I wszyscy zadowoleni.

U sąsiada dostają auto jak któryś ma prawko, jafa na zakupy w sob wieczorem, jak im sie nie chce pojsc do naszego sklepu (czyt. Zaoszczedzic wola 5 zl), tyle ze na powrocie tankuja auto za 20 zl. I tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość romek atomek napisał:

jabłek bedzie tyle ze ceny beda na poziomie z tamtego sezonu.taka moja obserwacja.

hahahah.ale masz wysokie mniemanie o sobie.porównałes sie do billa i jeffa.hahahaha. uswiadomie cie.oni maja tylu pracowników ze nie sa w stanie ani znac wszystkich ani nawet rozpoznac ich po twarzach nie mowiac juz o siedzeniu z nimi w firmie.to sa tysiace ludzi.oni tez pracuja tylko w inny sposób.proste?a jak uwazasz kogos kto pracuje za chytrego...haha to serdecznie wspołczuje.21 wiek wiec nikt nie musi pracowac!!!!tylko "robole"!!! troche szacunku do ludzi człowieku.gdyby nie oni moze nie miał bys tego swojego fenda   ,.i drona.hahaha

Do nikogo się nie porównywałem tylko dałem przykład zarządzania personelem :)))

szanuje ludzi,którzy potrafią z głową pracować, zarządzać i mimo posiadania gospodarstwa jeszcze żyć...

 

Bo ci co tylko pracują nie wychodząc za bramę co najwyżej wegetują i sa niewolnikami ...smutne ale prawdziwe

 

drony do zabawy  to po kilkaset PLN są ...i przy okazji zabawy skontrolują czy robota idzie.  

 

Mozna?????można ale trzeba myśleć 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...