Skocz do zawartości

Wiśnie 2020


Gość Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Advertisement

Jeżeli na podstawie tych drzew twierdzisz, że wiśni jest full, to widać nie produkujesz tego owocu. Dobrze, że nie widziałeś drzew dwa lata temu, bo by ci skali ilości zabrakło. Na swoich drzewach mam wizualnie więcej owocu i twierdze, że ilosci jest bliżej zeszłego roku niż z przed dwóch lat. A to, że wiśnia wymarzla i mam być po 5 zł, to ty powiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem....ironicznie tylko nie odebrałeś....

 

Nie produkuje wiśni 

 

Nie twierdzę,że jest max urodzaj ale ,że jest dużo więcej niż w zeszłym sezonie i,że wiśnia nie zapłaci...

Jestem tylko prorokiem i mogę się mylic:)))

Grunt,żeby było wesoło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gość Szydlo napisał:

W okolicach Samborca, Koprzywnicy...są tez sady puste. Na siłę próbujesz udowodnić,że jest urodzaj...ciekawe dlaczego...???

Mówię co widzę...ktoś tu pisał,że pod białą też wiśni nie brak....

Ceny udowodnią ile jest...wkrótce wszystko będzie jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szydlo

W tamtym roku też było  u nas Full jabłka...ze trochę jest nie oznacza,ze ma być po 50 gr...Wakacje są więc się nudzi? Nie podejrzewam Was o dorosłość...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gość Szydlo napisał:

W tamtym roku też było  u nas Full jabłka...ze trochę jest nie oznacza,ze ma być po 50 gr...Wakacje są więc się nudzi? Nie podejrzewam Was o dorosłość...;)

Do milicji to wy się nie nadajecie;)

Chyba,że na plebanię by syna Szydło pilnować by kolejnego dziecka nie zmajstrowal;)

Pełna zgoda,że to nie powinno kosztować 50 gr ale o cenie decydują 8mio groszowi zbieracze a nie ludzie szanujący siebie i swoją pracę:)

Reasumując....tendencja ceny wiśni na mrożenie jest spadkowa...było 1,7 jest 1,6 a może mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szydlo

Wy za to jak najbardziej...latanie z telefonem po przydrożnych sadach,żeby udowodnić nie wiadomo co i komu...to B. dziecinne jest. P.S. Z jednymi i drugimi nie mam(i nie chce) mieć nic wspólnego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roman prorok
2 godziny temu, Prorok napisał:

Udowadniam tobie że wiśni jest duzo...mimo iż wszystko zmarzlo ...

Cyny też ni ma

Pozdrawiam

jedno,dwa,piec a nawet 100 zdjec nic nie udowadniaja.w 2017 nie bylo towaru,ceny byly dobre a jakbym ci pokazał zdjecia mojego sadu to tez bys powiedział ze nadprodukcja i towaru full.galezie giely sie od owocow.wisnie,sliwy ,jablka,czerechy.a czesto jest tez tak ze zewnetrzne drzewa obrodzily a srodek sadu pusty.

ty lubisz po prostu siac zamet i to na kazdym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Gość roman prorok napisał:

jedno,dwa,piec a nawet 100 zdjec nic nie udowadniaja.w 2017 nie bylo towaru,ceny byly dobre a jakbym ci pokazał zdjecia mojego sadu to tez bys powiedział ze nadprodukcja i towaru full.galezie giely sie od owocow.wisnie,sliwy ,jablka,czerechy.a czesto jest tez tak ze zewnetrzne drzewa obrodzily a srodek sadu pusty.

ty lubisz po prostu siac zamet i to na kazdym forum.

Ja lubię wypowiadać to co myślę.ty nie musisz się z tym zgadzać.ns szczęście mogę to robić gdzie chce i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gość Szydlo napisał:

Orientuje się bardzo dobrze w rynku owocowo-warzywnym...Z tego żyje...Ty jeśli handlujesz to pewnie słabo:) z takim podejściem do ludzi i ich pracy...

Produkuje...nie gegam ,że wszystko zmarzlo jak większość w necie.jest ok.

Zastanawiają mnie te personalne wycieczki,skąd wam się to bierze.nie zgadzasz się z tym co pisze to przedstaw swoje argumenty że jest inaczej .wstae zdjęcie,napisz coś sensownego;)potrafisz?

Po co pisać o mnie co robię i jak skoro nic o mnie nie wiesz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman prorok
Teraz, Prorok napisał:

Ja lubię wypowiadać to co myślę.ty nie musisz się z tym zgadzać.ns szczęście mogę to robić gdzie chce i tyle w temacie

Tu sie mylisz.u mnie na podworku czy w domu nie moglbys sie wypowiadac.zrobie ci fotke ajta jakim jezdzi moj znajomy.i tez bede twierdzil ze wsyscy takie maja.przeciez mam dowod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Roman prorok napisał:

Tu sie mylisz.u mnie na podworku czy w domu nie moglbys sie wypowiadac.zrobie ci fotke ajta jakim jezdzi moj znajomy.i tez bede twierdzil ze wsyscy takie maja.przeciez mam dowod.

Nie jestem u ciebie na podwórku więc daruj sobie takie teksty...

Możesz twierdzić co tylko chcesz...tylko bez personalnych wycieczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman prorok
3 godziny temu, Prorok napisał:

Nie jestem u ciebie na podwórku więc daruj sobie takie teksty...

Możesz twierdzić co tylko chcesz...tylko bez personalnych wycieczek

Ni to nie mow ze mozesz sie wypowiadac gdzie chcesz tylko gdzje mozesz.to nie sa personalne wycieczki.dla ciebie jesli ktos sie nie zgafza z twoim zdaniem to ciebie atakuje.nie jest to prawdą.przyjmij czasem krytyke na klats i naucz sie przyznawac do pomylek.ja uwazam ze owocow bedzie wiecej niz w tamtym roku ale nie duzo wiecej.na bank nie bedzie rekordow.na gieldach nie zabraknie.ale cena powinna byc oplacalna.co bezie czas pokaze.na razie jest srednio z czresnia.wisnia slabo ale ti za tydzien bdzie wiadomo.jablka nie wiadomo.jeszcze duzo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość hmm napisał:

może moderator skasują całą bezsensowną rozmowę bo ta gadka nie ma końca, proponuje pisać ceny

Temat jest o Wiśniach i dopóki o Wiśniach w roku 2020 to ma to sens. Oczywiście ceny też jak najbardziej są mile widziane.

Wszelkie personalne wycieczki np. do Proroka proszę kierować bezpośrednio w wiadomości prywatnej - w wątku będą usuwane i nie dopuszczane do publikacji ...

Jeszcze w temacie Wiśni to w moim ogrodzie z dwóch drzew zerwaliśmy 3 wiadra, więc jest co drylować ... ale to WLKP a sytuacja zależy od regionu - w każdym razie nie generalizujmy że jest wysyp lub że nic nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek
W dniu 18.07.2020 o 22:58, Gość Szydlo napisał:

Ok. Sandomierza 2-2,2. Tendencja zwyzkowa wbrew niektórym proroctwom..;)

Ok Grójca 1,7.….niestety tendencja spadkowa zgodnie z niektórymi proroctwami:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogdan
W dniu 15.07.2020 o 16:50, Gość Szydlo napisał:

Orientuje się bardzo dobrze w rynku owocowo-warzywnym...Z tego żyje...Ty jeśli handlujesz to pewnie słabo:) z takim podejściem do ludzi i ich pracy...

Coś kiepsko z twoja orientacja.1,6 i po niedzieli kolejna obniżkę zapowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...