Skocz do zawartości

ZAGŁADA WARZYWNA 2020


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Gość Rolnik napisał:

Co sądzicie o tym sezonie ?? 

Poki co wszystkiego w brud się wydaje. Zobaczymy co to bedzie na pozny towar do przechowywania bo różne opinie są,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tczycok

Dopiero się zaczął ? Może być wesoło , ale i tak nie wykosi wszystkich skoczków.Obecne ceny nie są jeszcze tragedia a konta w bankach skoczków napchane po uszy. Kto sądzi mądrze i ma zbyt na towar który produkuje nigdy nie dostanie ostatnich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba jeszcze za wcześnie na opinie o tym sezonie.

być może ale już coś widać cena truskawki, ziemniaka oraz kapusty na giełdzie słaba. poza tym koronowirus, ograniczenia komunii wesel gastronomi plus nasadzenie oraz warunki z suszy na którą każdy liczył zrobiło się na odwrót. ciężko coś dobrego przewidywać choć by się przydało. czas pokaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
3 godziny temu, Gość pror napisał:

być może ale już coś widać cena truskawki, ziemniaka oraz kapusty na giełdzie słaba. poza tym koronowirus, ograniczenia komunii wesel gastronomi plus nasadzenie oraz warunki z suszy na którą każdy liczył zrobiło się na odwrót. ciężko coś dobrego przewidywać choć by się przydało. czas pokaze

W sumie racja. Ograniczenia sanitarne strasznie odbiły się na wszystkich, miała być susza największa od 100 lat, czy tam 50 lat, a póki co pada i to mocno. Truskawka startowała z 24 zł do 6.5 u mnie pod sklepem sprzedawał.

Pyra mloda pierwsza była z Grecji i Egiptu, dość wysoko cena stała bo nawet 3.79, ostatecznie polska młoda pyra wyszła coś koło 2 zł Za kg.

Pomidor też staniala z 9 zł do 5 zł.

Kapusta młoda Polska miałem od producenta lokalnego to po 2.19 miałem na sklepie.

Borówka Hiszpania, droga i słaba jakość, czekamy na lokalnych producentów, cena póki co jest owiana tajemnicą.

Pomidor malinowy też stanial Ale tutaj nie pamiętam cen.

Wiem, że koper do kiszenia ogórków jest dość w cenie za średni pęczek, ale cena zejdzie jak będzie sezon.

Ogórek polski szklarniowy, też bardzo spadł z ceny, ale w końcu się skończy,  konsument teraz na tym wygrywa.

Ogórek gruntowy, tutaj nie pamiętam co i jak, ale jak mi się przypomni to napiszę.

Co tam jeszcze jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Marian

Kapusta pekińska to jest dopiero katastrofa. Bylo 1,5 przez chwilę  A teraz już zeta nie ma komu dać. Brak eksportu i gastronomii jest mega odczuwalny. Do tego te skoczki nasadzily i teraz krakusy to po 60 gr chcą oddawać. Liczyć k.wa nikt nie umie. Jak poniżej kosztutona pole się wywala A nie dorabia handlarzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...