Skocz do zawartości

ZAGŁADA WARZYWNA 2020


Gość Rolnik

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Gość Rolnik napisał:

Co sądzicie o tym sezonie ?? 

Poki co wszystkiego w brud się wydaje. Zobaczymy co to bedzie na pozny towar do przechowywania bo różne opinie są,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tczycok

Dopiero się zaczął ? Może być wesoło , ale i tak nie wykosi wszystkich skoczków.Obecne ceny nie są jeszcze tragedia a konta w bankach skoczków napchane po uszy. Kto sądzi mądrze i ma zbyt na towar który produkuje nigdy nie dostanie ostatnich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba jeszcze za wcześnie na opinie o tym sezonie.

być może ale już coś widać cena truskawki, ziemniaka oraz kapusty na giełdzie słaba. poza tym koronowirus, ograniczenia komunii wesel gastronomi plus nasadzenie oraz warunki z suszy na którą każdy liczył zrobiło się na odwrót. ciężko coś dobrego przewidywać choć by się przydało. czas pokaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
3 godziny temu, Gość pror napisał:

być może ale już coś widać cena truskawki, ziemniaka oraz kapusty na giełdzie słaba. poza tym koronowirus, ograniczenia komunii wesel gastronomi plus nasadzenie oraz warunki z suszy na którą każdy liczył zrobiło się na odwrót. ciężko coś dobrego przewidywać choć by się przydało. czas pokaze

W sumie racja. Ograniczenia sanitarne strasznie odbiły się na wszystkich, miała być susza największa od 100 lat, czy tam 50 lat, a póki co pada i to mocno. Truskawka startowała z 24 zł do 6.5 u mnie pod sklepem sprzedawał.

Pyra mloda pierwsza była z Grecji i Egiptu, dość wysoko cena stała bo nawet 3.79, ostatecznie polska młoda pyra wyszła coś koło 2 zł Za kg.

Pomidor też staniala z 9 zł do 5 zł.

Kapusta młoda Polska miałem od producenta lokalnego to po 2.19 miałem na sklepie.

Borówka Hiszpania, droga i słaba jakość, czekamy na lokalnych producentów, cena póki co jest owiana tajemnicą.

Pomidor malinowy też stanial Ale tutaj nie pamiętam cen.

Wiem, że koper do kiszenia ogórków jest dość w cenie za średni pęczek, ale cena zejdzie jak będzie sezon.

Ogórek polski szklarniowy, też bardzo spadł z ceny, ale w końcu się skończy,  konsument teraz na tym wygrywa.

Ogórek gruntowy, tutaj nie pamiętam co i jak, ale jak mi się przypomni to napiszę.

Co tam jeszcze jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marian

Kapusta pekińska to jest dopiero katastrofa. Bylo 1,5 przez chwilę  A teraz już zeta nie ma komu dać. Brak eksportu i gastronomii jest mega odczuwalny. Do tego te skoczki nasadzily i teraz krakusy to po 60 gr chcą oddawać. Liczyć k.wa nikt nie umie. Jak poniżej kosztutona pole się wywala A nie dorabia handlarzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...