Skocz do zawartości

Ceny Truskawki 2020


Gość Jaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • IGRiT changed the title to Ceny Truskawki 2020
Advertisement
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość
W dniu 29.05.2020 o 10:06, Gość Warszawiak napisał:

Hala Mirowska w Warszawie.W detalu 16 zł za kg.

U nas w detalu po 18 zł za kg. Okolice Konina. Nie wiem jak samo miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement Advertisement
Gość Hahahhahah

Hahahaha marne? U mnie narywaja 150 200 lubianek. To jest 300 400 zł dziennie. Zarób 1500 zł - 2000 zl na tydzień  proszę bardzo. Netto. Plus spanie i dowóz do pracy.

Jak nie pasuje to Na kasę do sklepu za 2200 brutto i dziękuję bardzo.  Plus mieszkanie i bilety. 

A gdzie moja sadzonka, pielenie, nie koeiaz o chemii.

Ja nie narzekam A tacy jak ty wiecznie nienażarci. 

To jest bardzo dobra kasa 2zl za lubianke na ładnej plantacji. Ludzi mam Full, 100 telefonów dziennie z Polski, nie mówiąc o Ukrainie. Także, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Hahahhahah napisał:

Hahahaha marne? U mnie narywaja 150 200 lubianek. To jest 300 400 zł dziennie. Zarób 1500 zł - 2000 zl na tydzień  proszę bardzo. Netto. Plus spanie i dowóz do pracy.

Jak nie pasuje to Na kasę do sklepu za 2200 brutto i dziękuję bardzo.  Plus mieszkanie i bilety. 

A gdzie moja sadzonka, pielenie, nie koeiaz o chemii.

Ja nie narzekam A tacy jak ty wiecznie nienażarci. 

To jest bardzo dobra kasa 2zl za lubianke na ładnej plantacji. Ludzi mam Full, 100 telefonów dziennie z Polski, nie mówiąc o Ukrainie. Także, pozdrawiam :)

Na kasie w Biedronce mają 2800 zł do ręki. 2200 brutto to nikt nie zarabia. Chłopie ty sie chyba zatrzymałeś 10 lat do tyłu jak były zarobki 1400 zł. Aczkolwiek zogdze sie że jak ktoś ma dar do rwania truskawek i mu to idzie dobrze i plecy nie wysiadają to dniówka mu wyjdzie dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tomku, chyba Ty wyszedłeś o 10 do przodu. Smieciowki były i są, pracodawcy kombinują jak obniżyć koszty i gwarantuje Ci że nikt nie zarabia 2800 netto na kasie 

Zarabiają bo mam w rodzinie takie osoby. Takze twoje gwarancje nie są wiarygodne. A już mowa o śmieciówce w takiej sieci jak Biedronka to już wogóle brednia. Wszyscy są na umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...