Jump to content
Sign in to follow this  
Damii

Firma Handlowo Usługowa "Vegetal" JOANNA Sekuła

Recommended Posts

Na samym początku gdy temu oszustowi pisalem  o wysłanie potwierdzenia przelewu to wysyłał mi zdjęcia kierownicy w samochodzie twierdząc że jest w trasie później przysłał zdjęcia rozbitego samochodu twierdząc że wyskoczył mu jeleń i nie jest wstanie przyjechać. Wam też takie bajki opowiadał  ??

18 godzin temu, zassi napisał:

Mi również wciska bajkę ze jego żona jest w ciąży i że przeszła przez moje dopominanie się o pieniądze wielka trałme i ze tego tak nie zostawi tylko jak byli ogladac kombajn to nie widziałem żeby byla ciężarna. Nie wieże w żadne jego słowo to poprostu oszust i musi ponieść kare.

Było powiedzieć że ty masz traumę poprzez jego oszustwo i poprzez brak pieniędzy na życie. Zakładaj sprawę od razu. Nie czekaj. Policja wątpię że coś pomoże. Ja od razu po upłynięciu terminu zapłaty  zakładałem sprawę.  Jedna już zasądzona a teraz czekam na drugą.

Edited by IGRiT
Usunięto inwektywy

A ktoś wie czy jeszcze prowadza swoją pseudo działalność ? I czy jest ktoś tutaj kto odzyskał pieniądze po wyroku sądu ?

Witam

Są osoby chętne wziąć udział w reportażu "interwencja"?

Żeby nagłośnić sprawę tych oszustów jak to miało miejsce w 2013r?

13 godzin temu, Gdggf napisał:

Ftl odzyskałeś pieniądze ?

Nie, Jeszcze nie upłynął czas wyznaczony przez orzeczenie sądowe. Jak tylko to upłynie a zapłaty nie będzie to  kierujemy wniosek do instytucji wykonawczej czyli komornika. 

Oni nie działają ONI OSZUKUJĄ rolników i sprzedają maszyny rolnicze ktorych nie  są właścicielami.Niewiadomo kto gorszy ona czy on.

Witam, 

Dziś zabierali im ciągnik na lawetę, to była sprzedaż nie swojego mienia ?Czy może nie płacili za niego rat, albo zajęcie egzekucyjne poprzez Komornika Sądowego?

Może wszyscy poszkodowani niech idą do telewizji nagłośnić sprawę tak jak ludzie oszukani w 2013 roku poprzez Pana Piotra S. Materiał dostępny reportaż INTERWENCJA pod linkiem https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2017-04-27/ofiara-oszusta-zrujnowal-mnie-finansowo-i-psychicznie_1550406/

Nagłaśniajcie LUDZIE sprawę, szkoda biednych ROLNIKÓW, ich pracę, dorobki, często bardzo ciężko zapracowane pieniądze których nigdy na oczy nie będą widzieli.

Trzymam za WAS kciuki! Ja również zostałam oszukane co prawda przez inną Firmę, ale pozbierać się nie mogę. Czekałam zbyt długo, później nie było z czego ściągnąć - a na samym końcu spółka ogłosiła upadłość - a później znalazła się w posiadaniu obcokrajowca Gruzina etc.

Nie żałujcie na adwokata - Walczcie o swoje.