Skocz do zawartości
Advertisement

Ogórki - ceny, rynek, opinie


Gość Boniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 434
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

12 godzin temu, Gość Kmi napisał:

Na Charsznicy jest absolutna końcówka, nie specjalnej jakości ogórka, ale są stałe dostawy z K ozienic

Dla stałych odbiorców zawsze towar się znajdzie ale kupić tak z wolnej ręki ciężko a z igrit.pl też za wiele ogłoszeń nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo wy chcecie oszukać ? kto siedzi w temacie to wie ze szału nie ma i wpisy ze już są końcówki towaru nic nie zmienią. Niby było go mniej o powiedzmy 30%  ale jest gorsze zejście  do tego słychać o jakiś importach. Może przed Wielkanocą się coś się poprawi.  

Tak jak napisałem tu kiedyś w lato ze ogórek kiszony nigdy dobrze nie zapłacił na drogim gruntowym  sprawdziło się -znowu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
24 minuty temu, Gość Kmi napisał:

Charsznica nie jest żadnym producentem ogórka, a raczej odbiorcą więc kolego www nie zarzucaj mi nieprawdy, bo wiem o czym mówię, sam kupuje w Kozienicach. I to tyle. 

Kozienice w tej chwili maja podług zeszłego roku 50 procent towaru taras o przełomie szkoda gadać ale tel zaczynają się. Ladnego towaru nie ma drobnego jest jak na lekarstwo i tego nikt nie zmieni w tamtym roku było drugie tyle i zeszło. Więc w tym roku różnie jeszcze może być. Styczeń zawsze martwy jest w handlu. Ja osobiście jestem dobrej myśli a wszystko okaże się koło lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 15:13, Gość Kmi napisał:

Charsznica nie jest żadnym producentem ogórka, a raczej odbiorcą więc kolego www nie zarzucaj mi nieprawdy, bo wiem o czym mówię, sam kupuje w Kozienicach. I to tyle. 

No kolego mało chyba wiesz o charsznicy kto  ma zbyt to i kisi dużo min 80-100ton  a kto nie ma to kisi 100 beczek i jest zaladowany full. Przypominam zajmujemy się głównie kapusta a ogórek to dodatek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odezwał się drugi kolega z Charsznicy i wyszło jednak, ze cos tam ściemniasz kolego ,,Kmi" . Nie chce mi się wierzyć ze juz w styczniu nie ma u was ogorka przy takim słabszym zejściu. Do tego co siedzisz każdemu w kwaszarni, ze wiesz ile kto ma na ten moment?  To co ludzie mówią a co jest faktycznie moze się dużo różnic juz nie raz się przekonałem.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Obserwator

W sezonie ogorkowym na gieldach ogorek kosztowal  6-10 -4 do5 zl kg 9-13 3zl kg salata 2zl kg a co niektorzy chcieli by mieszanke 2 zk kg kupowac dlaczego chcecie oszukiwac producetow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość ogórek

4 zł to spokojnie do wzięcia na podwórku bez najmniejszego problemu za mieszankę do 12.  Kończy się ogórek już więc ceny zaczynają szaleć. Ogórki z importu to nie ta sama jakoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
W dniu 12.02.2021 o 15:13, Gość Malop napisał:

A na Charsznica podobno tańszy ogórek za ile tam kupie

Jeszcze dwa tygodnie i koniec sezonu jak u mnie a zapotrzebowanie duże. Towar praktycznie wszyscy mają sprzedany lub zamówiony a dopiero połowa lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...