Skocz do zawartości

Ziemniaki sadzeniaki z Holandii - oszustwo


Gość Andree

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo kolego! Nagłaśniać oszustwa takich dziadów, nie przejmuj się telefonami. Co on może Ci zrobić? A nic nie zrobi, zawsze możesz zgłosić na policję nękanie i już :) niech to będzie przestroga dla innych. U mnie w Małopolsce na gieldach podjeżdża ciężarówka z przyczepa na tablicach ESI, z sadzeniakiem. Nie wiele sprzedaje, ludzie już nie chca. Brak czystości odmian, niby zolte a w polu widać że różne są odmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 14.04.2020 o 22:49, Gość Andree napisał:

Proszę o kontakt - jestem kolejnym oszukanym w tej sprawie. Musimy coś z tym zrobić!? Okazuje się, że takich jest już kilku jak my! Proszę o kontakt!

z tym sadzeniakiem z holandii colombo bylo w workach szytych 15kg z tasma u gory i pisalo po holendercku colomba 1,50 bez faktury z faktura + vat i mowil ze mozna przyjechac na mniejsce gdzie mozna odebrac i ponoc w poblizu ludzie kupowali mialem mu wrocic za palete z powrotem to domagał sie jakim kurierem bylo przywiezione w lutym  bo jak kontener aluminiowy czy  plandeka to nie wezmie bo mogly zmarznac ale wtedy nie bylo mrozow w ciula mnie zrobił jego e-mai gdzie szly dane do wydrukowania na palete ponoc jakas firma a ten tel juz nieaktywny bo jak dzwonilem na ten nr z e-maila to zona mi powiedziala ze to ludzie sie tym zajmowały a pozniej maz i nie chca go zabrac bo nikt nie dzwonil z reklamacja a ja sobie mysle przeciez ten nr niektywny  opylil ziemniaka i nara ale po e-mailu widnieje firma ...

 

pojade do niego i co wroci mi na piekne oczy 2000 za jedna palete nawet nie wiem czy mi tamto zejdzie co posadziłem a nie mam faktury tylko to co z nim rozmawiałem i sms i emaile i dane jego jak nr konta bankowego a w lutym 25 nie bylo wogole mrozow a on mi wciska ze były mrozy 

 

a to jest ich firma Przedsiębiorstwo odszukasz, korzystając z koordynatów : 50.331065N, 19.650337E.
 

 

a oszustów nie brakuje sam bym je teraz opylił dalej  po 1,60 ale nie bede kogos w glupka robił wole sprzedac to po 50 gr na paszowke

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2020 o 16:44, Gość ELC napisał:

Jeśli masz maile, SMS-y, Spisz dni kiedy dzwoniles i najważniejsze to potrzebny wydruk ogłoszenia z internetu, na poczet pozwu olx i igrit udostępniają takie informacje a jeśli usunął to na serwerach się zapisało, znajdź dobrego mecenasa nie byle popychadlo i jedziesz z nim, przecież kupiles w dobrej wierze a nie pastewne. Może masz świadka to kolejny atut. Nie wierz w te pierdoly o RODO bo to albo on sam albo ktoś bliski beiedzie w ciebie jechał. Sytuacja nie jest patowa, a faktura to akurat jest potrzebna do naliczenia podatku do US na RR to zostaje gęba. Miałem podobnie jak Ty i wiedz ze dasz rade, póki co zabezpiecz dowody!!!  AAA i jeszcze jedno, przydalby się opinia z piorun czy ma nr nadany do handlu sadzeniakami i paszport co do odmiany, zdolności kiełkowania itd. Mogles go nie dostać ale on musi mieć ten papier na dana partie towaru!!!

Proszę o kontakt na priv.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...