Skocz do zawartości
Advertisement

Sekator elektryczny - czy warto kupic


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kacper

Witam

Czy ktoś uzywa taki sekator: https://bit.ly/3axQ2iq

Kupuję czasami na aliexpresie i ten model już chciałem kiedyś kupić ale, ale kiedy wybuchł kryzys w Chinach wstrzymałem się, ale teraz jest opcja wysyłki z Hiszpani, także paczka powinna szybko dojść, a druga sprawa nie wiąże się to z cłem i podatkiem, także szybciej i prościej jest zamówić prosto z Hiszpani niż z Chin.

Jak ktoś ma taki sekator i mógłby coś powiedzieć to byłbym wdzięczny bo zastanawiam się czy nie kupić go dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Moj kolega jezdzi lorami jezdzi do Szwajcarii Niemiec i jakos nikt nie zawiesil transportu. Problem jest, ale to nie oznacza ze fabryki stanely. Tak samo jablka przeciez sortownie dzialaja i wysylaja towar.

Taki sekator kupowal moj kolega innemu koledze. Nie bylo opcji wysylki z Europy wiec zamawiali z Chin. Z racji, ze zamawiali w lutym kiedy zrobil sie kryzys paczka gdzies tam utknela, ale w koncu towar doszedl. Znajomy mial chyba 60 dni na jak cos zgloszenie problemu i zwrot pieniedzy. 

Generalnie z tego co mowil to kupili na przetestowanie. Szczerze powiedziawszy to z checia zobaczylbym taki sprzet w porownaniu z jakims innym znanej firmy i czy one sie jakos roznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jest100 % kopia felco to ryzyko się opłaca. JEŚLI NIE, TO GDZIE KUPISZ CZĘŚCI ZAMIENE? FELCO SIĘ SMARUJE W ŚRODKU CO 400000TYŚ CIĘĆ A TO WCALE NIE JEST DUŻO. JEŻĘLI ŁOŻYSKA ,TRYBIKI W ŚRODKU TO KOPIA FELCO TO ŚMIAŁO BRAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość WGR napisał:

Jesli to jest100 % kopia felco to ryzyko się opłaca. JEŚLI NIE, TO GDZIE KUPISZ CZĘŚCI ZAMIENE? FELCO SIĘ SMARUJE W ŚRODKU CO 400000TYŚ CIĘĆ A TO WCALE NIE JEST DUŻO. JEŻĘLI ŁOŻYSKA ,TRYBIKI W ŚRODKU TO KOPIA FELCO TO ŚMIAŁO BRAĆ.

Taaa..pewnie 100% kopia i z tych samych materiałów zrobiony...części i serwis na miejscu...

Proszę cię.,..jeśli ktoś kupował na ali to wie jakiej to jest jakości....

 

Chcesz porządny sekator na lata,ergonomiczny z dobra bateria to polecam electrocouop a...

Mimo,iż jest drogi jestem bardzo zadowolony z zakupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wypowiem. Mam taki sekator kupiony w 2019 roku. Co mogę powiedzieć nie mam zastrzeżeń. Kupowałem, aby sprawdzić dokładnie zapłaciłem 1150 zł, ale wtedy dolar nie był tak mocny jak teraz. Nie wiem, co jest w środku, ale ten model jest podobny do tego, co ma Stil.

Z częściami raczej nie będzie problemu. Mam chińskiego skutera, części bez problemu dokupuję w Polsce, a jak coś bez problemu można dokupić przez chińskie sklepy.

Proszę cię.,..jeśli ktoś kupował na ali to wie jakiej to jest jakości....

Nie będę wchodził w dyskusje, ale wystarczy sprawdzić jak ktoś ma szlifierkę np. Bosch gdzie została wyprodukowana.

Chcesz porządny sekator na lata,ergonomiczny z dobra bateria to polecam electrocouop a...

Mimo,iż jest drogi jestem bardzo zadowolony z zakupu...

Mimo, iż jest tani jestem bardzo zadowolony z zakupu... ?

Nie wiem ktoś chce sprawdzić niech kupi tak jak ja i sobie wyrobi własne zdanie. Ja kupiłem, bo coraz więcej ludzi takimi tnie, więc chciałem zobaczyć jak to w praktyce i obciąłem tym sekatorem sady i nie mam jakichś zastrzeżeń. Tnie gałęzie 4,5 cm, bo na takie średnice jest rozstaw, więc można ciąć grubasy. Dokupić tylko muszę do niego przedłużkę.

2586217200_1586201621.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość KarO napisał:

Może się wypowiem. Mam taki sekator kupiony w 2019 roku. Co mogę powiedzieć nie mam zastrzeżeń. Kupowałem, aby sprawdzić dokładnie zapłaciłem 1150 zł, ale wtedy dolar nie był tak mocny jak teraz. Nie wiem, co jest w środku, ale ten model jest podobny do tego, co ma Stil.

Z częściami raczej nie będzie problemu. Mam chińskiego skutera, części bez problemu dokupuję w Polsce, a jak coś bez problemu można dokupić przez chińskie sklepy.

Proszę cię.,..jeśli ktoś kupował na ali to wie jakiej to jest jakości....

Nie będę wchodził w dyskusje, ale wystarczy sprawdzić jak ktoś ma szlifierkę np. Bosch gdzie została wyprodukowana.

Chcesz porządny sekator na lata,ergonomiczny z dobra bateria to polecam electrocouop a...

Mimo,iż jest drogi jestem bardzo zadowolony z zakupu...

Mimo, iż jest tani jestem bardzo zadowolony z zakupu... ?

Nie wiem ktoś chce sprawdzić niech kupi tak jak ja i sobie wyrobi własne zdanie. Ja kupiłem, bo coraz więcej ludzi takimi tnie, więc chciałem zobaczyć jak to w praktyce i obciąłem tym sekatorem sady i nie mam jakichś zastrzeżeń. Tnie gałęzie 4,5 cm, bo na takie średnice jest rozstaw, więc można ciąć grubasy. Dokupić tylko muszę do niego przedłużkę.

2586217200_1586201621.jpg

 

 

Jak rozumiem wszystkie luksusowe marki o niepodważalnej jakości też są produkowane w Chinach???

 

Nie będę wchodzić w dyskusję ale proszę sprawdzić gdzie zostało wyprodukowane wasze Q7,x5 albo GL...z pewnością nie w chinach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.
Dziękuję za informacje. Poszperałem trochę w internecie i zdecydowałem się kupić ten sekator. Jakiś czas temu nie było go w ofercie, więc postanowiłem nie czekać. Jak to się mówi nie spróbujesz to się nie dowiesz, jaki to sprzęt. Na pewno tu wrócę i dama znać, ale to już jak przyjdzie mi ten sekator do domu.
Dodam tylko może się komuś przyda ta informacja czasami są produkty i sprzedawcy, którzy mają i wysyłają towar już bezpośrednio z Polski także jest to w zasadzie tak jak się kupuje na allegro, mój sekator przyjdzie z Hispanii.

Pozdrawiam braci sadowników.

p.s. co do sytuacji faktycznie niefart, ale będzie dobrze wierzę w to. Przeżyliśmy Stalina, Hitlera i Tuska przeczekamy i koronawiruska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Kacper napisał:

Witam ponownie.
Dziękuję za informacje. Poszperałem trochę w internecie i zdecydowałem się kupić ten sekator. Jakiś czas temu nie było go w ofercie, więc postanowiłem nie czekać. Jak to się mówi nie spróbujesz to się nie dowiesz, jaki to sprzęt. Na pewno tu wrócę i dama znać, ale to już jak przyjdzie mi ten sekator do domu.
Dodam tylko może się komuś przyda ta informacja czasami są produkty i sprzedawcy, którzy mają i wysyłają towar już bezpośrednio z Polski także jest to w zasadzie tak jak się kupuje na allegro, mój sekator przyjdzie z Hispanii.

Pozdrawiam braci sadowników.

p.s. co do sytuacji faktycznie niefart, ale będzie dobrze wierzę w to. Przeżyliśmy Stalina, Hitlera i Tuska przeczekamy i koronawiruska ?

Ale kaczora możemy nie przeżyć niestety...a z pewnością demokracja umrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Przeżyliśmy Hitlera i Stalina, przezyjemy i pIS z kaczyńskim na czele.

Tusk to akurat nakradl, ale Polske zostawił w świetnej kondycji finansowej, co świetnie wykorzystał dyktator z Żoliborza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Przeżyliśmy Hitlera i Stalina, przezyjemy i pIS z kaczyńskim na czele.

Tusk to akurat nakradl, ale Polske zostawił w świetnej kondycji finansowej, co świetnie wykorzystał dyktator z Żoliborza. Pozdrawiam

Tusk zostawił Polskę w świetnej kondycji finansowej. Ahahahahahahahahaha. 

Największa głupota jaką tu przeczytałem. 

 

Pewnie hajs z OFE, paliw i vatu zostawił Kaczyńskiemu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Przeżyliśmy Hitlera i Stalina, przezyjemy i pIS z kaczyńskim na czele.

Tusk to akurat nakradl, ale Polske zostawił w świetnej kondycji finansowej, co świetnie wykorzystał dyktator z Żoliborza. Pozdrawiam

O kurrrrr, Tusk zbawca narodu, zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną.

Co za mózg to pisał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość MalySadownik

Dzięki kolego za poruszenie tego tematu, bo akurat dzisiaj sam kupiłem ten sekator po natrafieniu ta ten temat i aż jestem zaskoczony dziś zamówiłem, dziś też wysłano towar i w poniedziałek będzie paczka kurierem w domu. Towar dostępny w Polsce darmowa dostawa jestem w szoku, bo jeszcze tak nie kupowałem na tym portalu i to towaru za 1000 zł. Jak kupowałem było 7 sztuk zaraz po mnie ktoś kupił. Jak ktoś chce to macie okazję dobra cena, dobry towar podobno, darmowa dostawa, towar w parę dni w domu. Jak dojdzie sekator na dniach to dam fotki i opinię od siebie.

https://i.ibb.co/TMP312d/paczka-sekator.jpg

Pozdro sadowniki ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Tak jak pisałem kilka dni temu zamawiałem ten sekator przed niedzielą w piątek 21.08 na wspomnianym portalu. Tego samego dnia nadano mi paczkę. Towar dziś tj. w poniedziałek 24.08 dostarczył kurier DPD. Żadnych dodatkowych opłat, za przesyłkę za kuriera za cło, towar wysłany z Polski. Bardzo dobra cena. Kupiłem dwa takie sekatory i myślę, że to był bardzo dobry wybór.

Chciałem tylko napisać, że ktoś zrobił dobrą robotę, bo gdybym nie znalazł namiaru tu na forum to pewnie dalej machałbym ręcznym, a ten sezon mam zamiar ciąć już elektrykiem. Towar wydaje się dobrze wykonany.

Może komuś to pomoże, więc dodaję swoje fotki z zakupu.

Pozdro.

1_sekator_zamowienie.jpg

2_paczka_polska_aliexpress.jpg

3_sekatory_fijiwara.jpg

4_sekator_fujiwara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
W dniu 12.04.2020 o 20:57, Gość Grójec napisał:

Przez Tuska i psl będziesz robił do 65, a nie 60 roku życia, geniuszu. 

A do Grójca to gazety dochodzą ...raz na 5 lat??? pewnie pradu tez nie ma to i TVPIS nie oglądasz??? bo masz jakies psiawe wiadomości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość mat napisał:

A do Grójca to gazety dochodzą ...raz na 5 lat??? pewnie pradu tez nie ma to i TVPIS nie oglądasz??? bo masz jakies psiawe wiadomości....

I bez Tuska będziemy pracować do 80 taki bo inaczej z emerytury na trumnę nie starczy...

Ani wina PiS ani po ...po prostu coraz dłużej żyjemy a coraz mniej osób w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Ten sekator to chyba pic na wodę fotomontaż. Najpierw trafiłem informację na temat tego sekatora na facebooku przed świętami, później na youtubie, a teraz tu na forum. Ktoś bardzo się stara, żeby ludzie zaczęli go kupować.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego stać na sekator za 5-8 tys, a jest to dość tania alternatywa. Pewnie jakościowo gorsza ale za 1/3 ceny, może warto spróbować. Kupiłem i jestem zadowolony. Po sezonie będę mogł napisać coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość grzesiekkaz napisał:

Jakie są dodatkowe opłaty (jaki % wartości) za sekator kupiony na AliExpres, poza sekatorem i przesyłką? 

Jak go złapie celny to cło i vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...