Skocz do zawartości

Kryzys plus przymrozki a ceny i zbyt?


Gość Grecki filozof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grecki filozof
6 godzin temu, Gość Warka napisał:

W okolice warki -9. Przy gruncie pewnie kilka stopni więcej. Powodzenia. Już część jabłoni ucierpiała, a jeszcze nie na kwietnia.

Czereśnie czaresnie, wiśnie podobnie 

Aj waj..olaboga

Znowu wszystko zmarzlo jak rok temu...

Co to będzie,co to będzie ..

 

Nieważne że ludzie tracą pracę,że granice zamknięte,że idzie recesja i bezrobocie i nie będzie miał kto tego ani zebrać ani kupić

 

 

Ważne,że trzeba narzekac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
44 minuty temu, Gość Rick napisał:

Z 11 na 12 kwietnia według prognoz znowu przymrozki do -8 w Wielkopolsce...

Nie masz czym się martwić???

Może zajmuj się zdychająca gospodarka,bezrobociem,recesja i tym że nikt od ciebie jabłek i czereśni nie kupi bo nie będzie mieć za co...

 

Teraz lepiej???dalej uważasz,że dotknęły ciebie WSZYSTKIE plagi świata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecki filozofie. Kupowali, kupują i będą kupować:) kryzysy były i wszystko się sprzedawalo. Narazie to cena jabłek idzie w górę:) 

Mną się rząd ani inny Kowalski ktory jest na etacie nie przejmuje. Powiem więcej, ma mnie w 4 literach. Także kolega wyżej martwi się o swoją pracę, swój dochód, a Ty masz czelność wyjeżdżać z takim czymś?

Z czego będziemy żyli jak nie wyprodukujemy jak zmarznie? Zero  wstydu.

Akurat rolnictwo przetrwa bo musi przetrwać. I tak, owoce też :) ponapinaj się jeszcze, poczytam sobie z uśmiechem na ustach :)

Nie pozdrawiam.

Aaaaa i jakoś to będzie i z pracownikami. Buźka:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
Godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Grecki filozofie. Kupowali, kupują i będą kupować:) kryzysy były i wszystko się sprzedawalo. Narazie to cena jabłek idzie w górę:) 

Mną się rząd ani inny Kowalski ktory jest na etacie nie przejmuje. Powiem więcej, ma mnie w 4 literach. Także kolega wyżej martwi się o swoją pracę, swój dochód, a Ty masz czelność wyjeżdżać z takim czymś?

Z czego będziemy żyli jak nie wyprodukujemy jak zmarznie? Zero  wstydu.

Akurat rolnictwo przetrwa bo musi przetrwać. I tak, owoce też :) ponapinaj się jeszcze, poczytam sobie z uśmiechem na ustach :)

Nie pozdrawiam.

Aaaaa i jakoś to będzie i z pracownikami. Buźka:) 

Kto to kupi jak ludzie będą na bezrobociu????

Myślisz,że będą przejmować się twoimi jabłkami??

 

Recesja to spadek PKB i dochodów budżetowych....zabraknie na szpitale,edukację,drogi itp...s ty dalej będziesz podniecać się swoim jabłkami....

 

Już Włosi, Hiszpanie i Francuzi pokazali gdzie mają truskawki...laduja na śmietniku....

 

Więc ty ponspinaj się jeszcze ,że produkujesz towar niezbędny dla ludzkości:))))

 

Z pracownikami też jakiś będzie ...zbierzesz tyle ile sam dasz radę....

 

Pozdrawiam egoistów i tych mających horyzont szeroki jak brama na pole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupią bo muszą jeść jabluszka. Nie samymi kartoszkami człowiek żyje. Oj musisz mieć poważny problem w życiu. I widać trochę więcej wiem na temat recesji od Ciebie. 

Przez każdym swoim zdaniem postaw słowo chciałbym, (żeby nie kupowali, żebyś nie sprzedał), a zapewnia Cię że będą kupować:) 2008 rok pokazał to najdobitniej. Sprawdź wykresy sprzedaży jabłek w krajach które wtedy najbardziej ucierpiały. 

Ciebie najmie do roboty jak tak bardzo się znasz na temacie sadownictea. :)

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

Kupią bo muszą jeść jabluszka. Nie samymi kartoszkami człowiek żyje. Oj musisz mieć poważny problem w życiu. I widać trochę więcej wiem na temat recesji od Ciebie. 

Przez każdym swoim zdaniem postaw słowo chciałbym, (żeby nie kupowali, żebyś nie sprzedał), a zapewnia Cię że będą kupować:) 2008 rok pokazał to najdobitniej. Sprawdź wykresy sprzedaży jabłek w krajach które wtedy najbardziej ucierpiały. 

Ciebie najmie do roboty jak tak bardzo się znasz na temacie sadownictea. :)

pewnie że będa kupowac te twoje jabłuszka, po 1 zł za kg w sklepie a ty dostaniesz 35 gr jak sie zrobi kryzys. Muszą to jeść chleb mieso nabiał a nie jabłka

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kupią bo muszą jeść jabluszka. Nie samymi kartoszkami człowiek żyje. Oj musisz mieć poważny problem w życiu. I widać trochę więcej wiem na temat recesji od Ciebie. 

Przez każdym swoim zdaniem postaw słowo chciałbym, (żeby nie kupowali, żebyś nie sprzedał), a zapewnia Cię że będą kupować:) 2008 rok pokazał to najdobitniej. Sprawdź wykresy sprzedaży jabłek w krajach które wtedy najbardziej ucierpiały. 

Ciebie najmie do roboty jak tak bardzo się znasz na temacie sadownictea. :) pappapa

 

Czas pokaże kto miał rację....

 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter
12 godzin temu, Gość Grecki filozof napisał:

Kto to kupi jak ludzie będą na bezrobociu????

Myślisz,że będą przejmować się twoimi jabłkami??

 

Recesja to spadek PKB i dochodów budżetowych....zabraknie na szpitale,edukację,drogi itp...s ty dalej będziesz podniecać się swoim jabłkami....

 

Już Włosi, Hiszpanie i Francuzi pokazali gdzie mają truskawki...laduja na śmietniku....

 

Więc ty ponspinaj się jeszcze ,że produkujesz towar niezbędny dla ludzkości:))))

 

Z pracownikami też jakiś będzie ...zbierzesz tyle ile sam dasz radę....

 

Pozdrawiam egoistów i tych mających horyzont szeroki jak brama na pol

Jak żeś taki mądry to powonienia sprawdzić jak wygląda zejście jabłek w takich Włoszech czy Hiszpanii

Truskawka stoi bo się psuje jakblo idzie na potęgę! Załaduje 10kg do piwnicy i ma na 2 tyg

W odp na Twoje następne pytanie nie podniecam się że cena idzie do góry bo swoje już sprzedałem!

Ogarnij się flustracie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kupią bo muszą jeść jabluszka. Nie samymi kartoszkami człowiek żyje. Oj musisz mieć poważny problem w życiu. I widać trochę więcej wiem na temat recesji od Ciebie. 

Przez każdym swoim zdaniem postaw słowo chciałbym, (żeby nie kupowali, żebyś nie sprzedał), a zapewnia Cię że będą kupować:) 2008 rok pokazał to najdobitniej. Sprawdź wykresy sprzedaży jabłek w krajach które wtedy najbardziej ucierpiały. 

Ciebie najmie do roboty jak tak bardzo się znasz na temacie sadownictea. :)

Kryzys 2008 r dotyczył finansów i toksycznych aktywow,cdsow.ucierpialy nieco instytucje finansowe i nieco molochów....

 

Kryzys 2020 dotyczy realnej gospodarki k zwijania Sie malych i średnich firm ,które generują 60%pkb...gospodarka stoi,fabryki zamknięte,usługi leżą...

 

Geniuszu ekonomiczny sprawdź wykresy bezrobocia i firm,które zbankrutowały sw w 2008 i tych. 2020...

Ponadto zapoznaj się z wielkością produkcji w2008 i w 2020 do tego 12. %0ukraicow już wyjechało a za chwilę wyjedzie reszta...

 

I wtedy zrozumiesz,że twa podnieta jest chwilową bo zrozumiesz,se sprzedasz po 35 gr to co sam zerwiesz a reszta zostanie na drzewie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecki

Ty już rozumiesz że jabłka będą kosztować normalnie, w zależności od plonu i Twoje prośby i życzenia nie zostaną wysłuchane "geniuszu" xD oj boli oj boli, ale to dobrze. Ma boleć:) 

Czy ja Ci pisałem o przykładaniu sytuacji do tej w 2008 roku w Polsce? Czytaj ze zrozumieniem? Zobacz w krajach w których kryzys był potężny i miliony ludzi nie straciło pracy, tylko poszło pod most 

35 groszy, Boże co za ludzie to się wypowiadają hahaha:D  nigdy nie sprzedałem najtanczysz odmian za mniej niż 60 gr i mam nadzieję że nigdy mnie to nie czeka. 

Skoro będzie po tWOJE "GENIUSZU" 35 gr to tylko chwilę, bo gospodarstwa upadana, zostanie mały procent i wtedy będzie ale po 3.5 zł:) to można wywnioskować z twojego roku rozumowania.  xD

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Grecki

Ty już rozumiesz że jabłka będą kosztować normalnie, w zależności od plonu i Twoje prośby i życzenia nie zostaną wysłuchane "geniuszu" xD oj boli oj boli, ale to dobrze. Ma boleć:) 

Czy ja Ci pisałem o przykładaniu sytuacji do tej w 2008 roku w Polsce? Czytaj ze zrozumieniem? Zobacz w krajach w których kryzys był potężny i miliony ludzi nie straciło pracy, tylko poszło pod most 

35 groszy, Boże co za ludzie to się wypowiadają hahaha:D  nigdy nie sprzedałem najtanczysz odmian za mniej niż 60 gr i mam nadzieję że nigdy mnie to nie czeka. 

Skoro będzie po tWOJE "GENIUSZU" 35 gr to tylko chwilę, bo gospodarstwa upadana, zostanie mały procent i wtedy będzie ale po 3.5 zł:) to można wywnioskować z twojego roku rozumowania.  xD

Gościu

Ty nie rozumiesz ,że produkcja jabłek przesuwa się od Atlantyku nz wschód...

My wyłowiliśmy Benelux nas wykosi Ukraina,Mołdawia,Kazachstan...

 

Żadnych jabłek po 3,5 ani nawet po 1,5 w normalnym roku nie będzie takie są nasdzenia:)chyba że przyjdzie zimx stulecia na co wszyscy liczą 

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...