Skocz do zawartości

Gość Gościniec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gościniec

Z innej beczki. Czy ktos ma wiedzę na temat kwarantanny, rolnika np sodownika? W Internecie mało jest o tym. Ardanowski mówił że będzie mógł wykonywać swoją pracę ale nie ma regulacji przepisów w tym temacie.

Myślę że zagrożenie że strony takiego kogoś w stosunku do społeczeństwa jest zerowe jeżeli np wyjeżdża ciągnikiem czy samochodem na swoje pole i wraca do domu? Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na nowe wytyczne MinRol w kwestii kwarantanny, ale nie wiadomo kiedy je dostaniemy bo cześć ministerstwa też na kwarantannie - choć z drugiej strony może to przyspieszy działania ustawodawcze w tej kwestii.

W świetle wczorajszego zaostrzenia kar i większego nacisku na kwarantanne to o ile zagrożenie nikłe jeśli pojedziesz na pole i wrócisz, to pewnie byś dostał mandat jakby Policja przyjechała i Ciebie w domu nie zastała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Mandatu można nie przyjąć. Iść w sad k tory nie działa. Kto mi odda powiedzmy 100 tysięcy jeżeli okaże się że byłem na kwarantanne niesłusznie? No właśnie. Napewno nie PiS. Zwierzęta mają zdychac z głodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość tromek
15 godzin temu, Gość Robert napisał:

Mandatu można nie przyjąć. Iść w sad k tory nie działa. Kto mi odda powiedzmy 100 tysięcy jeżeli okaże się że byłem na kwarantanne niesłusznie? No właśnie. Napewno nie PiS. Zwierzęta mają zdychac z głodu?

Możesz przebywać na terenie swojej posesji i iść np do obory nakarmić zwierzęta, ale nie możesz wychodzić po za posesje i spotykać się z ludzmi. Więc nie panikuj na prózno. Kara jest teraz 30 000 zlotych za złamanie kwarantanny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gośc E.

nie jestem objeta kwarantanną, ale jak postapic w przypadku pracy z pracownikami , chcę ogracowac truskawkę we 4 osoby, Ci ludzie tez bez kwarantanny, ale bedzie nas razem 5 na 0,50 ha mozemy sie porozstawiać na polu daleko od siebie , jak myslicie o takim pomysle . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...