Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Przymrozki wiosna 2020


Gość Rolnik z centrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Smerf mundrala
55 minut temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Jak Grójec  się trzyma po  dzisiejszym - 13 ???????

U mnie - 8

Dobrze się trzymam...nie panikuję  jak ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Jak Grójec  się trzyma po  dzisiejszym - 13 ???????

Tyle to było gdzieniegdzie na mega dołkach przy gruncie. 

Normalnie było 5-9, zależy gdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nnnn.
Godzinę temu, Gość Adam napisał:

I tak ukraina nie przyjedzie zbierać to dla was lepiej będzie.

Ukrainiec   nieprzyjedzie do truskawek, malin, borówek, jabłek nie bedzie . Handel stanie, do przetwórstwa towaru nie bedzie, pracownicy do zwolnienia, handlarze do pośredniaka, głód towaru, drożyzna będzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
41 minut temu, Gość Nnnn. napisał:

Ukrainiec   nieprzyjedzie do truskawek, malin, borówek, jabłek nie bedzie . Handel stanie, do przetwórstwa towaru nie bedzie, pracownicy do zwolnienia, handlarze do pośredniaka, głód towaru, drożyzna będzie. 

 

Jak handlarze do pośredniaka to producenci na wsi od razu pod młotek do licytacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prorok
3 godziny temu, Gość mil napisał:

W sandomierskim już chyba po morelach...

Jak co roku ... wszystko marznie....lament..

A na bronkach nie ma komu podac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie ma się czym martwić. To jeszcze jest marzec. Jeszcze nic nie kwitnie. Przed chwilą sprawdzałem pąki czereśni Rivan i nie ma żadnych uszkodzeń.  W truskawkach też nie będzie strat.

Martwcie się lepiej tym, że jeśli pandemia się przeciągnie o 2-3 miesiące, to nie będzie gdzie sprzedać towaru. Handel na targowiskach praktycznie nie istnieje. Z wczesną truskawką z pod osłon, która się zacznie za miesiąc plantatorzy zostaną, bo kto ją kupi. A za miesiąc zaraza zapewne będzie jeszcze większa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Gość Rick napisał:

Ludzie, nie ma się czym martwić. To jeszcze jest marzec. Jeszcze nic nie kwitnie. Przed chwilą sprawdzałem pąki czereśni Rivan i nie ma żadnych uszkodzeń.  W truskawkach też nie będzie strat.

Martwcie się lepiej tym, że jeśli pandemia się przeciągnie o 2-3 miesiące, to nie będzie gdzie sprzedać towaru. Handel na targowiskach praktycznie nie istnieje. Z wczesną truskawką z pod osłon, która się zacznie za miesiąc plantatorzy zostaną, bo kto ją kupi. A za miesiąc zaraza zapewne będzie jeszcze większa...

Ty się martw, żeby miał to kto zebrać. Jak rząd wpuści Ukrainę to epidemia wróci szybko i to ze zdwojoną siłą, każdy wie jak to u nich jest super z higieną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czereśniok

Czereśnia już mocno dostała nie kazda odmiana tak samo ale nie które jest 90% czarnych, tak do 2m nie wiem jak wyzej, nie martwię się ważne żeby zdrówko było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek
16 minut temu, Gość Adam napisał:

A bez Ukrainy kto Ci zbierze truskawke maline?

ja to mam tyle że z rodziną oberwę niech się martwią ci zachłani co im ciągle mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście poszedłem w truskawkę powtarzającą owocowanie, więc może do tego czasu coś się zmieni na świecie...bo zbiory zaczną się dopiero od 15 lipca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...