Skocz do zawartości

Maszyna do produkcji maseczek


Gość Witalju

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Witalju

Wiecie co się teraz dobrze sprzedaje? Maseczki na wirusa. W Chinach już jakieś firmy zamówiły do Polski maszyny robiące maseczki. Mają dojść na dniu. Koszt około 400 tys. zł. w 24h potrafi wyprodukować 100 000 maseczek.

Zakładając, że 50 sztuk kosztuje 100 zł to mamy 200 pudełek maseczek po 50 sztuk * 100 zł = 200 000 zł.

Jak ta tendencja się zachowa to towar będzie schodził jak świeże bułeczki.

 

A jabłka jak się zrobi panika to w haosie ciężko handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość teeodor
11 godzin temu, Gość Witalju napisał:

Wiecie co się teraz dobrze sprzedaje? Maseczki na wirusa. W Chinach już jakieś firmy zamówiły do Polski maszyny robiące maseczki. Mają dojść na dniu. Koszt około 400 tys. zł. w 24h potrafi wyprodukować 100 000 maseczek.

Zakładając, że 50 sztuk kosztuje 100 zł to mamy 200 pudełek maseczek po 50 sztuk * 100 zł = 200 000 zł.

Jak ta tendencja się zachowa to towar będzie schodził jak świeże bułeczki.

 

A jabłka jak się zrobi panika to w haosie ciężko handlować.

widać ze rachunki z matematyki opanowałeś do perfekcji,,,,,,,,,,,,,,,,,

od kiedy to 200 pudełek maseczek (50 sztuk w każdym pudełku) X 100 zł za każde pudełko daje 200 000 tysi ??????????????? a nie 20 tysi?COOO??

wez mi wytłumacz>????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Witalju
Cytat

 

widać ze rachunki z matematyki opanowałeś do perfekcji,,,,,,,,,,,,,,,,,

od kiedy to 200 pudełek maseczek (50 sztuk w każdym pudełku) X 100 zł za każde pudełko daje 200 000 tysi ??????????????? a nie 20 tysi?COOO??

wez mi wytłumacz>????

 


Maszyna produkuje 1000 000 maseczek
50 sztuk na allegro 100 zł
100 000 / 50 sztuk = 2000 pudelek każde pudełko po 50 sztuk maseczek
2000 * 100 zł = 200 000 zł

 

Po prostu zgubiłem jedno 0 ale chodziło mi o to jaką ilość produkuje maszyna i po jakiej cenie się generalnie sprzedają takie pudełka. 100 zł teraz za 50 sztuk to z palcem w buzi zepchniesz. I wiedziałeś co miałem na myśli, ale chciałeś być mądrzejszy i zrobić z kogoś głupka.

Masz posłuchaj jakie są fakty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumowiec wgr

Yoorek a Ty myślisz że chłop to tylko w polu musi robić? Są ludzie bardziej przedsiębiorczy którzy dywersyfikują swoje źródła dochodu i jest to rewelacyjny pomysł. Trzeba mieć jaja żeby zainwestować kilka milionów w biznes który za miesiąc może być już nie opłacalny. Ja takich ludzi podziwiam za ich odwagę bo większość to potrafi tylko siedzieć na d*pie i narzekać jak to ma ciężko w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • 2 weeks later...
  • IGRiT locked this temat
  • IGRiT unlocked this temat
  • 2 weeks later...
Gość Martini70

Kolega widzi interes w maseczkach , dobrze niech kupują maszyny w Chinach, tylko będą je robić z papieru toaletowego jak oczywiście będzie dostępny. Na tą chwilę to nawet gumek nie ma w Polsce. Widzę ze głowę do interesu w tych czasach kolega ma super.  Chwała im jak sprowadzą 20 maszyn a możne 100 to cena spadnie do 0,5 zł i skończy się biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Mariiano

Powiem Wam tak ten biznes jest już pozamiatany będą zarabiać tylko grube ryby czyli ktoś kto ma moce produkcyjne może wstawić maseczki do Biedronki, sprzedawać tam gdzie są potrzebne. Nie sztuką jest wyprodukować sztuką jest sprzedać. Obserwowałem to ale nie mam działalności, kolegi ukrainka szyła maseczki. Nawet ładne fajny fason wrzuciłem na testy ogłoszenie na olx. Ile się namęczyłem aby to przeszło bo sprzedaż zabroniona, więc opłaciłem płatną kategorię bo tylko puszczali jako usługę szycia. Na olx kiedy się ogłosiłem było 3 strony z ogłoszeniami, Pierwszego dnia jak moje ogłoszenie było na 1 stronie miałem około 10 zapytań. 2 skończyły się sprzedażą 4 maseczek. Kolega który miał to wysyłać, zamiast klientowi wysłał mi do domu. Musiałem to na nowo odsyłać gość czekał cały tydzień na dwie maseczki. Do interesu jeszcze dołożyłem bo płatne ogłoszenie, na nowo odesłanie maseczek. Dziś na olx jest 56 stron z ogłoszeniami maseczek. moje ogłoszenie jest gdzieś na może 40 stronie. Kto mnie tam znajdzie? Nikt już do mnie nie pisze w sprawie maseczek. OLX na taki biznes się nie nadaje, allegro owszem bo tam przychodzi klient klika KUYP teraz i ma nic go więcej nie obchodzi, ale konkurencja jest ooo cie panie.  Proponuje poczytać ten artykuł ktoś już opisywał swoje obserwacje na allegro.

http://darmowyinternet.net/forum/temat-maseczki-ochronne-sprzedam-biznes-w-internecie_2205

Sprawdziłem pewną bobkę na allegro w miesiąc sprzedała 2382 osobom 11962 szmaty bo ciężko to nazwać maseczkami, zarobiła prawie 200 000 zł w miesiąc. Odliczając podatek i inne takie pierdoły to w miesiąc naprawdę dobre pieniądze zarobiła.

Sam się zastanawiałem jak można szybko szyć. Można kupić już w zasadzie gotowe formaty materiału aby nie bawić się z cięciem i tylko obrabiać na maszynie. Praca raczej nie jest ciężka ale allegro teraz zostało zawalone nie mam działalności oczywiście jak coś to założyłbym bo na większą skalę nie dałoby się tego na pazura, ale za późno w to wszedłem za duża konkurencja, a chodzi o to aby mieć zbyt. Znów bawić się w sprzedaż detaliczną co innego wysłać 10 paczek dziennie a co innego 100 każda. Kto wszedł wcześniej i mądrze sprzedawał ten zarobił, ale teraz ciężko. Temat zostanie tylko dla tych co będą mieli zlecenia od rządu sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Wioletta

Ja zawodowo zajmuje się biznesem Polsko-chińskim. Jeśli ktoś ma problem z jakością rzeczy sprowadzanych do Polski, wynika to ze słabego wybadania oferty. Jak wszędzie są i buble i są rarytasy. Jeśli jest ktoś chętny na nawiązanie współpracy ze stroną chińską zapraszam do kontaktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Gość BrandonHinue

całkiem fajna maszyna, w końcu coś za monety a nie tylko za kredyty, choć podejrzewam, że już poziom 2 tej maszyny nie obejdzie się bez użycia kredytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...