Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Witalju

Maszyna do produkcji maseczek

Recommended Posts

Guest Witalju

Wiecie co się teraz dobrze sprzedaje? Maseczki na wirusa. W Chinach już jakieś firmy zamówiły do Polski maszyny robiące maseczki. Mają dojść na dniu. Koszt około 400 tys. zł. w 24h potrafi wyprodukować 100 000 maseczek.

Zakładając, że 50 sztuk kosztuje 100 zł to mamy 200 pudełek maseczek po 50 sztuk * 100 zł = 200 000 zł.

Jak ta tendencja się zachowa to towar będzie schodził jak świeże bułeczki.

A jabłka jak się zrobi panika to w haosie ciężko handlować.

Guest teeodor
11 godzin temu, Gość Witalju napisał:

Wiecie co się teraz dobrze sprzedaje? Maseczki na wirusa. W Chinach już jakieś firmy zamówiły do Polski maszyny robiące maseczki. Mają dojść na dniu. Koszt około 400 tys. zł. w 24h potrafi wyprodukować 100 000 maseczek.

Zakładając, że 50 sztuk kosztuje 100 zł to mamy 200 pudełek maseczek po 50 sztuk * 100 zł = 200 000 zł.

Jak ta tendencja się zachowa to towar będzie schodził jak świeże bułeczki.

A jabłka jak się zrobi panika to w haosie ciężko handlować.

widać ze rachunki z matematyki opanowałeś do perfekcji,,,,,,,,,,,,,,,,,

od kiedy to 200 pudełek maseczek (50 sztuk w każdym pudełku) X 100 zł za każde pudełko daje 200 000 tysi ??????????????? a nie 20 tysi?COOO??

wez mi wytłumacz>????

Guest Witalju
Cytat

widać ze rachunki z matematyki opanowałeś do perfekcji,,,,,,,,,,,,,,,,,

od kiedy to 200 pudełek maseczek (50 sztuk w każdym pudełku) X 100 zł za każde pudełko daje 200 000 tysi ??????????????? a nie 20 tysi?COOO??

wez mi wytłumacz>????

Maszyna produkuje 1000 000 maseczek
50 sztuk na allegro 100 zł
100 000 / 50 sztuk = 2000 pudelek każde pudełko po 50 sztuk maseczek
2000 * 100 zł = 200 000 zł

Po prostu zgubiłem jedno 0 ale chodziło mi o to jaką ilość produkuje maszyna i po jakiej cenie się generalnie sprzedają takie pudełka. 100 zł teraz za 50 sztuk to z palcem w buzi zepchniesz. I wiedziałeś co miałem na myśli, ale chciałeś być mądrzejszy i zrobić z kogoś głupka.

Masz posłuchaj jakie są fakty.

Guest Witalju

p.s. znów popełniłem błąd Maszyna produkuje 1000 000 maseczek

miało być 100 tys. = 1 00 000 maseczek

Guest yoorek

kup se to i d*py nam nie zawracaj,na cholere to rolnikowi,chyba że planujesz kogoś wydymać w tym interesie.

Guest Gumowiec wgr

Yoorek a Ty myślisz że chłop to tylko w polu musi robić? Są ludzie bardziej przedsiębiorczy którzy dywersyfikują swoje źródła dochodu i jest to rewelacyjny pomysł. Trzeba mieć jaja żeby zainwestować kilka milionów w biznes który za miesiąc może być już nie opłacalny. Ja takich ludzi podziwiam za ich odwagę bo większość to potrafi tylko siedzieć na d*pie i narzekać jak to ma ciężko w życiu.

Guest fujara

Chirurgiczne maseczki w okresie przed szaleństwem kosztowały 4,5zł za paczkę 50 szt w detalu, w hurcie 3 więc od producenta/importera pewnie ze 2.

Guest Martini70

Kolega widzi interes w maseczkach , dobrze niech kupują maszyny w Chinach, tylko będą je robić z papieru toaletowego jak oczywiście będzie dostępny. Na tą chwilę to nawet gumek nie ma w Polsce. Widzę ze głowę do interesu w tych czasach kolega ma super.  Chwała im jak sprowadzą 20 maszyn a możne 100 to cena spadnie do 0,5 zł i skończy się biznes