Skocz do zawartości

Wczesne kapustne


Gość Rolnik kalisz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

4 godziny temu, Gość kapusta napisał:

Kto niema na ten rok global gap to szkoda zeby cokolwiek sadzil bo nic nie sprzeda od 1 lipca2020 wszystkie skupy bez certyfikatu nie beda przyjmowac towaru .

W tej chwili tzn wszystko zaiezy od pogody.

To albo w takim wypadku skupy niebeda mialy towaru bo z braku sie sprzeda drozej na świeżym rynku albo powstanie kolejny etap przerzutu czyli czlowiek z gapem o i cala zagadka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global gap??? Nie rozsmieszaj mnie kolego. Jak bedzie duza podaz towaru to oczywiste ze cena bedzie niska dla wszystkich i nie ma mowy o zysku. Ale jak towaru bedzie malo ( a wiele na to wskazuje) to tylko telefonik i dawaj towar dawaj towar a o tym twoim certyfikacie nikt nawet nie wspomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Gliobalgap jest po to aby Polakowi można  zakazać sprzedaży własnego produktu we własnym kraju . Pod globala warzywo czy owoc jest badane na pozostałości substancji chemicznych na kilku etapach . W tamtym roku ci co global posiadali to pryskali czym chcieli i kiedy chcieli i pozostałości żadnych nie było , w tym roku  wychodzą pozostałości z przed kilku lat . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie global, ipo i juz kilka lat i nie mam z tym wiekszego problemu. W pierwszym roku było sporo niejasności ale teraz jest ok. Zadnej korzyści z tego nie ma tylko jesrem pare tys. lżejszy za certyfikacje, badania i doradztwo.

W tym roku to pier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wysiewał ktoś z Was kapustę w torf K ts1? Nadaje się ta ziemia? Zawsze używalismy torf z aury a dziś pokusiliśmy się na ten. Proszę o opinie bo może szkoda nasion. Wysiew będzie do paletek kapusta późna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pekin złoty interes 123
6 godzin temu, Gość Pekinkowicz napisał:

Masakrycznie dużo nasion poszło

Nie ma co się stresować.Jedna zimna

 Noc tennis poprawi i będzie dobrze ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Cukier
Godzinę temu, Gość Rolnik kalisz napisał:

U mnie jeszcze przetrzymuje i czekam az sie ociepli ale tez jestem ciekaw czy ta kapusta przetrwala. 8

U nas była przykryta podwójną włókniną i nie wygląda tragicznie. Tyle,że było chyba -5 -6... Miejscami podobno było -10 to powodzenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cukier

Dlatego trzeba zakasać rękawy panowie i samemu działać. Sadźcie tyle ile jesteście w stanie sami obrobić, ew z pomocą sąsiada i nie będziecie musieli oglądać się na Ukraińców! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol
51 minut temu, Gość Cukier napisał:

Dlatego trzeba zakasać rękawy panowie i samemu działać. Sadźcie tyle ile jesteście w stanie sami obrobić, ew z pomocą sąsiada i nie będziecie musieli oglądać się na Ukraińców! 

Głos rozsądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...