Skocz do zawartości

Ziemniaki wczesne 2020


Dynamit

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Gość Hadlarz Kraków napisał:

Czyli nie ma co, trzeba rezerwować klikanascie tirów na Rumunii.

To rezerwuj żeby ci nie brakło. A jak już będą jechały te tiry do Polski to się przekonasz że nasz ziemniak młody ma się dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mam około hektara na podwójnym przykryciu, folia perforowana, włóknina. Posadzone 6 marca, widać dziś że już  wychodza. Jak długo można je trzymać pod takim podwójnym przykryciu żeby nie przypalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aaa ziemniak
10 godzin temu, Gość Pyrks napisał:

W tym roku mam około hektara na podwójnym przykryciu, folia perforowana, włóknina. Posadzone 6 marca, widać dziś że już  wychodza. Jak długo można je trzymać pod takim podwójnym przykryciu żeby nie przypalić?

Mam identyczna sytuację tylko sadzone dzień później 7 marca też folia + włóknina widać że wychodzą odmiana Irga a ty jaka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Panowie z obserwacji wynika że nastąpią 2 bądź nawet 3 fale z ujemnymi temperaturami także może być nie wesoło. Ten rok jest jedną wielką niewiadomą. Troszeczkę zaczynam się obawiać o swoją plantacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Irek napisał:

Haha ludzie zejdźcie na ziemię. Albo się napatrz jeśli takie masz bo w środę już takie nie będą. Moje jeszcze nie wyszły uff są pod wierzchem. 

jak Ci jeszcze nie wyszly to w tyle jesteś. Te ze zdjęcia super moje są troche mniejsze,takie co dopiero wychodzą też mam 2ha ale to wykopie się na końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie ze nie zrobi bo sabie poradzą i odbija ale przeciagnie się o min 2 tyg zbiór. Nie raz to się przerabiało. 

Minimum miesiąc ale plonu dobrego już nie będzie. To jest ziemniak wczesny i ma krótki okres wegetacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pewnie ze nie zrobi bo sabie poradzą i odbija ale przeciagnie się o min 2 tyg zbiór. Nie raz to się przerabiało. 

I wydajność przez pół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...