Skocz do zawartości

Czy ktoś handlował z firmą Fruitlead Sp.z.o.o.


Sadu

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Kategorycznie nie polecam!!!Prezes tej firmy to zawodowy dłużnik. Przelewa część kwoty należnej, a później cisza.  Policja i prokuratura nic mu nie może zrobić,  bo zasłania się problemami z braku pieniędzy od swoich klientów  i jak będzie miał pieniądze, to zapłaci. Ja przez tego człowieka borykam się z bardzo dużymi problemami finansowymi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipie 52a   05-620 Błędów , ale tam są tylko pracownicy , żadnego biura , nawet kwitariusza nie mają żeby WZ-tkę wystawić na dostarczony towar . Profesjonalne podejście oszustów . Proponuję wszystkim poszkodowanym zgłaszać się na Policję . Jak się okaże że jest nas więcej to Policja i Prokuratura zacznie działać . Myślę , że znajdzie się na to paragraf . Jeszcze zobaczymy czy nic mu nie można zrobić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2019 o 17:27, Sadu napisał:

Lipie 52a   05-620 Błędów , ale tam są tylko pracownicy , żadnego biura , nawet kwitariusza nie mają żeby WZ-tkę wystawić na dostarczony towar . Profesjonalne podejście oszustów . Proponuję wszystkim poszkodowanym zgłaszać się na Policję . Jak się okaże że jest nas więcej to Policja i Prokuratura zacznie działać . Myślę , że znajdzie się na to paragraf . Jeszcze zobaczymy czy nic mu nie można zrobić . 

Czyż nie tam przez pewien czas prowadził w 2017/2018 r. działalność Pan Prezes P. Paradowski z Fruit Logistics tylko pod inna nazwą? 

Z tego co słyszałem w tym samym miejscu - Lipie 52A. Może to zbieżność i przypadek a może coś bardziej skomplikowanego aby zgubić ślad????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Morał z tej historii jest taki : handel z takimi pseudo handlarzykami z internetu tylko za gotówkę . Kasa na kole i nie ma tematu . Lepiej do przysłowiowego rowu wysypać niż dziadów dorabiać . A wracając do Fruitlead , jeszcze raz apel do wszystkich poszkodowanych : nie wstydżcie się zgłaszać przestępstwa na Policję . Jest szansa , że oszust odpowie za swoje przekręty . Im więcej zgłosi się oszukanych tym większy wyrok dostanie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła adres , ha, ha , pewnie następna szuflada na listy w innym miejscu . Pewnie w warszawskiej szufladzie nie mieściły się już wezwania do zapłaty , to otworzył drugą . Albo z warszawskiej szuflandii go wykopali , bo może nie płacił za wynajem Nadszyszkownik Rudy Oszuścik . Porządna firma to ma swoją siedzibę , biuro ,  a tu to czysta komedia . 

Dobrze , że następne osoby zgłaszają się na policję . Chodzi  o to , że jak nasz dłużnik  dostanie wyrok w sprawie karnej , to otworzy się możliwość odzyskania pieniędzy  też dla osób , które nie mają faktur , tylko same P-zetki . Wiem , że jest sporo osób tak załatwionych ( sam do nich należę ) . Myślę , że będzie możliwy jakiś pozew zbiorowy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...