Jump to content
Sadu

Czy ktoś handlował z firmą Fruitlead Sp.z.o.o.

Recommended Posts

UWAGA ! Czy ktoś handlował z firmą Fruitlead Sp.z.o.o . "Kupują"?😉 (przyjmują towar) w wynajmowanym magazynie w Lipiu . 

Kategorycznie nie polecam!!!Prezes tej firmy to zawodowy dłużnik. Przelewa część kwoty należnej, a później cisza.  Policja i prokuratura nic mu nie może zrobić,  bo zasłania się problemami z braku pieniędzy od swoich klientów  i jak będzie miał pieniądze, to zapłaci. Ja przez tego człowieka borykam się z bardzo dużymi problemami finansowymi . 

Lipie 52a   05-620 Błędów , ale tam są tylko pracownicy , żadnego biura , nawet kwitariusza nie mają żeby WZ-tkę wystawić na dostarczony towar . Profesjonalne podejście oszustów . Proponuję wszystkim poszkodowanym zgłaszać się na Policję . Jak się okaże że jest nas więcej to Policja i Prokuratura zacznie działać . Myślę , że znajdzie się na to paragraf . Jeszcze zobaczymy czy nic mu nie można zrobić . 

Wszystkich oszukanych przez firme Fruitlead,  Hubert L. zapraszam do kontaktu mail; karolus10@poczta.onet.pl

Sprawą zajmuje się policja i prokuratura w Grójcu

W dniu 20.12.2019 o 17:27, Sadu napisał:

Lipie 52a   05-620 Błędów , ale tam są tylko pracownicy , żadnego biura , nawet kwitariusza nie mają żeby WZ-tkę wystawić na dostarczony towar . Profesjonalne podejście oszustów . Proponuję wszystkim poszkodowanym zgłaszać się na Policję . Jak się okaże że jest nas więcej to Policja i Prokuratura zacznie działać . Myślę , że znajdzie się na to paragraf . Jeszcze zobaczymy czy nic mu nie można zrobić . 

Czyż nie tam przez pewien czas prowadził w 2017/2018 r. działalność Pan Prezes P. Paradowski z Fruit Logistics tylko pod inna nazwą? 

Z tego co słyszałem w tym samym miejscu - Lipie 52A. Może to zbieżność i przypadek a może coś bardziej skomplikowanego aby zgubić ślad????