Skocz do zawartości
Advertisement

JUS sp. z o.o. z Cendrowic koło Góry Kalwarii


Sadownik1

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Użytkownicy forum! Od jakiegoś czasu Igrit współpracuje z firmą windykacyjną Soltum, która ma możliwości sprawdzenia zobowiązań płatniczych przeterminowanych. Informację taką można uzyskać na ich infolinii dedykowanej dla użytkowników Igrit. Robią to dosłownie podczas rozmowy telefonicznej w 2-3 minuty, czyli dzwonicie i macie zaraz informacje na temat wiarygodności płatniczej danej firmy. Telefon można wziąć stąd: https://www.igrit.pl/program-korzyści
Tak się składa że pod wpływem niniejszego postu zadzwoniłem tam i dowiedziałem się że aktualnie nie ma żadnych informacji na temat zaległości Jus-spółka, ale też spółka jest świeżo założonym podmiotem. Natomiast poprzednia firma Jus jest zamknięta i też nie ma o tej firmie żadnych informacji w bazach. Natomiast chcąc zasięgnąć opinii wystarczy przez google przepuścić frazę z pełną nazwą poprzedniej firmy żeby sobie poczytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Firma ogłosiła upadłość, niestety już nic w tej sprawie się nie da zrobić. Jestem osobą poszkodowaną i wszelkie próby zostały już podjęte - bezskutecznie. A Pani nadal dzwoni po ludziach z ofertą kupna jabłek i szuka kolejnych ludzi do oszukania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
W dniu 10.02.2020 o 17:24, jabłkaiborowki napisał:

Firma ogłosiła upadłość, niestety już nic w tej sprawie się nie da zrobić. Jestem osobą poszkodowaną i wszelkie próby zostały już podjęte - bezskutecznie. A Pani nadal dzwoni po ludziach z ofertą kupna jabłek i szuka kolejnych ludzi do oszukania..

Dzień dobry.

 

Chciałbym dowiedzieć się, skąd posiada Pan/i informacje o upadłości? Firma JUS istnieje. Pani Julita najpierw przekształciła swoją działalność gospodarczą w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, oczywiście zachowując nazwę JUS. Następnie zmieniła nazwę firmy na Dwa Owoce. Nie było żadnego postępowania upadłościowego czy restrukturyzacyjnego. Ten sam NIP co należał do JUS należy do Dwa Owoce. Oczywiście, prezesem jest Pani Julita, która tak naprawdę jest słupem i nic cywilnie nie można jej zrobić. Natomiast Pan Sławomir R. kieruje wszystkim dookoła i teraz i w przeszłości i w przyszłości. Proszę zadzwonić pod nr 517 053 073, tam dowie się Pan/i wszystkiego. To, że komornik Pani/Panu nie odzyskał, nie znaczy, że sprawa jest zakończona i nic nie można zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...