Skocz do zawartości

Jakie odmiany wyrywać???


Gość Grecki filozof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chłop malorolny

Biznes będzie tylko dla myślących. Ci którzy nie będą potrafili dostosować się do dynamicznie zmieniających się warunków po prostu wypadną z obiegu. Ich miejsce zajmą bardziej przedsiębiorczy i zaradni gospodarze. Najzwyczajniej czeka nas selekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
11 godzin temu, Gość chłop malorolny napisał:

Biznes będzie tylko dla myślących. Ci którzy nie będą potrafili dostosować się do dynamicznie zmieniających się warunków po prostu wypadną z obiegu. Ich miejsce zajmą bardziej przedsiębiorczy i zaradni gospodarze. Najzwyczajniej czeka nas selekcja.

Może jakieś szczegóły?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Martyniuk

Ojjj Zenek, Zenek i myślisz, że te ananasy to rosną na drzewach?

Już niektórzy próbowali hodować gruszki na wierzbie i nic z tego nie wyszło?

Ale podziwiam za upór i odwagę podejmowania jakże trudnego kierunku jakim jest próba wyhodowania ananasa na drzewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2019 o 23:00, Gość Martyniuk napisał:

 

Skąd wiesz co myślę?;)

Grunt to mieć swoją wizję i konsekwentnie ja  realizować ...zawsze być w opozycji do większości i słuchać tylko siebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cham z Grójca
9 godzin temu, Gość Martyniuk napisał:

Ojjj Zenek, Zenek i myślisz, że te ananasy to rosną na drzewach?

Już niektórzy próbowali hodować gruszki na wierzbie i nic z tego nie wyszło?

Ale podziwiam za upór i odwagę podejmowania jakże trudnego kierunku jakim jest próba wyhodowania ananasa na drzewie.

Dokładnie to się nazywa Ananas Berżenicki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martyniuk
Cytat

 

Skąd wiesz co myślę?;)

Grunt to mieć swoją wizję i konsekwentnie ja  realizować ...zawsze być w opozycji do większości i słuchać tylko siebie;)

 

To mi się podoba nie iść za stadem, ale obrać swój właściwy kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja w tym roku usunąłem Goldena i Jonaprince. Sady 12 letnie. W to miejsce na wiosnę idzie Golden i piros.  Na nowiznie sądzimy gale Dark Ann. Łącznie 3.8ha. w przyszłym roku pod nóż idzie lobo oraz idared a w to miejsce być może Sander lub dalej piros.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Jacem napisał:

Ja w tym roku usunąłem Goldena i Jonaprince. Sady 12 letnie. W to miejsce na wiosnę idzie Golden i piros.  Na nowiznie sądzimy gale Dark Ann. Łącznie 3.8ha. w przyszłym roku pod nóż idzie lobo oraz idared a w to miejsce być może Sander lub dalej piros.

 

Kolego a jak płacą za te nowe nie prążkowane gale? podobnie jak pasek? czy po prostu biorą to za galę must?

Piros w tym roku pod względem ekonomicznym wyszedł lux, ale rok temu nie miał kto tego kupić i ludzie sypali na przemysł.

Z prinsa to za 2-3lata się zrobi drugi idared, tyle jest jego nasadzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość mil napisał:

Kolego a jak płacą za te nowe nie prążkowane gale? podobnie jak pasek? czy po prostu biorą to za galę must?

Piros w tym roku pod względem ekonomicznym wyszedł lux, ale rok temu nie miał kto tego kupić i ludzie sypali na przemysł.

Z prinsa to za 2-3lata się zrobi drugi idared, tyle jest jego nasadzone. 

Płacą lepiej niż za musta ale słabiej niż pasek.  Ważne dla mnie jest to że będzie bardziej stabilniejsza niż paski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...