Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT sezon 2019/2020


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość gość napisał:

na Bronisze wozi się jabłko co nie nadaje się na sortownie.Trochę leprze od przemysłu?

Lepsze jak już, chyba było pryskanie jak w szkole ortografii nauczali. 

 

Jabłko słabo, z exportu faktycznie dużo reklamacji, różnie może dalej być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość gość Zenek
8 godzin temu, Gość Grójec napisał:

Lepsze jak już, chyba było pryskanie jak w szkole ortografii nauczali. 

 

Jabłko słabo, z exportu faktycznie dużo reklamacji, różnie może dalej być. 

juz nie kturzy wycofują się z wysyłką jabłek na exsport jest nie trwałe.Bronisze zapchane ceny kucają.Za przemysłem też już się nie biją☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Grecki filozof
Godzinę temu, Gość wgr napisał:

za przemysł za cały zestaw to płacą 57gr + vat

Wspaniale...zadzwoń do tvnu i ich poinformuj...

To temat o cenie jabłek eksportowych i nie rozumiem twej podniety przemysłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Lop napisał:

Jakie ceny exportow w waszych okolicach?

Ile można dostać za campspura i Red Prince w karton 7+?

Camspur 7+ 1,5 netto po sortowaniu i transporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 1 zł? Chyba za 0.7 kg. Prince 1.7 1.8 na gotowo czyli jakieś 1.4 1.5 za jablko. Red delicious jest kilkadziesiąt groszy droższy. Cena bezpośrednio do odbiorcy, w sensie nie do grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

1.5 1.6 kolego za jablko za Prince się sprzedaje na export. Za gotówkę. Dla mnie to możecie i po 50 groszy oddawać na grupy albo i po 1 zł w "detalu" :D Grójec 

Potwierdzam princ 1.5 Red chif 1.7 7+ gala pasek 1.8 65+ towar zwykła chłodnia po 1mcp nie pakownia tłusta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gość Chop napisał:

Potwierdzam princ 1.5 Red chif 1.7 7+ gala pasek 1.8 65+ towar zwykła chłodnia po 1mcp nie pakownia tłusta!

a reszta jabłek podstawa1zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne macie ceny. W mojej okolicy Opole Lub

Red chief 7cm 1.20zl

Gala Must 6.5cm 1.3

Brookfield 6.5cm 1.5

Idared 7cm 1zl

Prince 7cm 1.2

Jonagored 7cm 1.1zl

Empire 65cm 1.5zl

Jabłko z chłodni, nie tłuste. Kaliber maksymalny to 9cm. Reszta albo w drugiej klasie albo przemysł po 40gr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Gość Jacek napisał:

Fajne macie ceny. W mojej okolicy Opole Lub

Red chief 7cm 1.20zl

Gala Must 6.5cm 1.3

Brookfield 6.5cm 1.5

Idared 7cm 1zl

Prince 7cm 1.2

Jonagored 7cm 1.1zl

Empire 65cm 1.5zl

Jabłko z chłodni, nie tłuste. Kaliber maksymalny to 9cm. Reszta albo w drugiej klasie albo przemysł po 40gr. 

tak mają ceny .Takie chcieli by mieć ,tylko się nakręcają .Nawet nie mają dobrego jabłka jak pujdzie na sortownie 70% to przemysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Jacek napisał:

Fajne macie ceny. W mojej okolicy Opole Lub

Red chief 7cm 1.20zl

Gala Must 6.5cm 1.3

Brookfield 6.5cm 1.5

Idared 7cm 1zl

Prince 7cm 1.2

Jonagored 7cm 1.1zl

Empire 65cm 1.5zl

Jabłko z chłodni, nie tłuste. Kaliber maksymalny to 9cm. Reszta albo w drugiej klasie albo przemysł po 40gr. 

Pewnie sprzedajesz za te grosze cwaniaczkowi z nietrzeby. Żal......Ja gale Must po 1.4 netto za wagę w skrzyni i wyszło mi średnio 342 kg Tak się sprzedaje a na wiosnę płacz że nie ma za co pryskac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JasTylkoRadze

Te ceny zależy gdzie i u kogo jaka odmiana, ale np. ktoś chce wyrwać to próbuje za 1 idareda na sortownię brać, gdzie inni niby oferują 1.20 na sortowanie. Jonagored w większości 1.40, ale trzeba też pamiętać o tym, że firma/sortownia daje wydawałoby się dobrą cenę, bo to prosty sposób na to aby wyrwać to jabłko, ale jak przesortują to trzeba odliczyć sortowanie spad 50 to oni zapłacą 40, dobrego jabłka wyjdzie jakiś tam %, reszta niby gorszy kaliber II-klasa, przerosty, zielone też spad, średnia więc wychodzi taka, że przy cenie spadu 60 groszy kiedy było to średnia za sortowanie 1 zł,. a i mniej nie robi szału.

Ten przykład to tylko moje zobrazowanie bo nie musi wyjść średnia 1 zł,. Na pewno nie wyjdzie 1.40 przy cenie na sortowni za 1.40, może wyjść 1.20 ,ale może też i 80 groszy.

Ja bym Wam radził jak ktoś ma lepszy towar w dobrej kondycji i macie tego sporo szukać kogoś kto może nie oferuje maksymalnych stawek jak inni, ale daje od ręki za wagę w skrzyni opłacalną cenę. Musicie sobie to przekalkulować zrobić różne warianty zdarzeń np. mam 20 ton jonagoreda i podliczyć ile wyjdzie od ręki po np. 1.20 zł a ile po 1.40 na sortowni uwzględniając minimum 30%, ze będzie to spad.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof

Taąaa...

Bo sortownie to specjalnie tak robią....

Jabłko jest szrot i tyle....nie ma jędrności,gpp i nie ma co do kartonów włożyć...

 

Już polskiego Prince w Indiach nie chcą takiego towaru nakladliscie w kartony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Robert napisał:

Pewnie sprzedajesz za te grosze cwaniaczkowi z nietrzeby. Żal......Ja gale Must po 1.4 netto za wagę w skrzyni i wyszło mi średnio 342 kg Tak się sprzedaje a na wiosnę płacz że nie ma za co pryskac.

Kolego fajnie że udało Ci się sprzedać za tyle gale. Ale niestety wszyscy u nas tak płacą. Były firmy co płacimy więcej ale ich już nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu z nietrzeby nie polecam, wali w bambuko na dokładnie a jak zapłaci to qr** łaska wielka bo on Ci zapłacił.....omijać dalekim łukiem

hejterom typu : pewnie miałeś wujowe jabłko.... dziękuję :-)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie nowosc ze jest towar I towar..... Trzeba docenic tych co nie oszczedzaja na zabiegach. Ja 5 rok nie daje nic dla postednikow I jezeli nawet 30% pokdzie na bdf to I tak jestem na swoim. 20 zabiegow cacl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
22 godziny temu, Gość olo napisał:

to nie nowosc ze jest towar I towar..... Trzeba docenic tych co nie oszczedzaja na zabiegach. Ja 5 rok nie daje nic dla postednikow I jezeli nawet 30% pokdzie na bdf to I tak jestem na swoim. 20 zabiegow cacl

20 zabiegów cacl?!?!

Wiedziałem, że się przebijacie który więcej pryska ale przy tych cenach to ja was podziwiam i się zastanawiam co za biznes macie,że jesteście w stanie tyle dokładać do tych jabłek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...