Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT sezon 2019/2020


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Habdlorz
2 godziny temu, Gość Grójec napisał:

Jaka cena exportu za Szampiona, Ligola, podstawowe czerwone? 

Jak sprzedajecie przy hurtowych ilościach z domu w uniwersalkę? 

Dam 0.9 za 7+ pasi?

Edytowane przez IGRiT
Forum nie służy do przedstawiania swojej ofety handlowej. Wypowiedź dopuszczona warunkowo gdyż nie posiada danych kontaktowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W TYM SEZONIE SPRAWDZI SIĘ POWIEDZENIE:" JESIEŃ PŁACI WIOSNA TRACI. " JEST DUŻO JABŁKA ZŁEJ JAKOŚCI A BĘDZIE JESZCZE WIĘCEJ BO JABŁKA ZLE SIĘ PRZECHOWUJĄ. GORSZA JAKOŚĆ BĘDZIE PSUĆ CENĘ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość gość napisał:

to 1,7 gdzie można dostać jeśli to nie tajemnica?

 

Wszędzie można dostać 1.7 zł za szampiona, ładnego, sztywnego z kontroli po Smart freshu. Z przechowalni czy zwykłej chłodni to trzeba jechać czym prędzej na Bronisze po 15 zl sprzedac za klatke i jeszcze w reke pocałować, ze ktos sie zlitował od ciebie to wziąć. Tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie można dostać 1.7 zł za szampiona, tylko musi być ładny, sztywny z kontroli i po Smart freshu. Z przechowalni czy zwykłej chłodni to trzeba jechać czym prędzej na Bronisze i oddać to po 15 zł za klatkę i jeszcze w rękę pocałować, że ktoś to od Ciebie to kupił. Tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Realne ceny napisał:

Myślę że nigdzie, bo ceny już dawno poleciały

realna cena to 0,80 groszy

W dniu 10.11.2019 o 17:28, Gość Gość napisał:

Jaką cenę można wziąć teraz za prinsa i szampiona w karton?

1,7zł na gotowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Realista
10 godzin temu, Gość gość napisał:

realna cena to 0,80 groszy

1,7zł na gotowo

Gdzie jest po 0,80 gr.Dawaj po 0,90 od ciebie kupię 10 tirów jak możesz załatwić.Nie pisz bzdury.Po 0,80 to tylko syfu możesz nakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZnawcaTematu
Cytat

Wszędzie można dostać 1.7 zł za szampiona, tylko musi być ładny, sztywny z kontroli i po Smart freshu. Z przechowalni czy zwykłej chłodni to trzeba jechać czym prędzej na Bronisze i oddać to po 15 zł za klatkę i jeszcze w rękę pocałować, że ktoś to od Ciebie to kupił. Tyle w temacie. 

 Sam pewnie trzymałeś w piwnicy, a teraz cwaniakujesz. Zanim coś napiszesz to pomyśl sprzedajesz niby po 1.7 na gotowo, karton palety etc. to jakieś 20 groszy/kg albo i więcej, światło, smart następne koszty.

W rzeczywistości masz 30 groszy więcej i cieszysz się, ze zrobiłeś interes bo sprzedałeś po 1.30 może po 1.40, tyle to na jesieni dawali z pola w skrzynie (nie wszędzie, ale takie ceny generalnie były).

13 kg w kartonie * 1.70 = 22.10 zl - 2 zl karton = 20 zl = jabłko razem 1.54

Ty pewnie tak umiesz liczyć opłacalność, że jabłko w zeszłym roku sprzedawałeś po 8 groszy i mówiłeś, że i tak się opłacało to zbierać.

Te wyliczenia zrobiłem na szybko nie chce mi się dokładnie sprawdzać cen szkoda mi na to czasu, ale jeśli to nieprawda to proszę wyliczyć mi dokładnie, że jednak nie mam racji. I tak zaniżyłem koszty na czysto pewnie wyjdzie dużo mniej.

Ludzie będą gardzić tak innymi i tym rolnictwem to przyjdą takie czasy, że będziesz sam prosił na kolanach psietwórców i całował ich nie w rękę ale w buty aby wzięli to Twoje jabłko z tej kontroli w ogóle na spad. Taka prawda bo ludzie w tym kraju nie umieją się szanować. Trochę bywałem w świecie i widziałem, Rumun z Rumunem się dogada, ciapek z ciapkiem robotę będą robić tylko "polak" wsza, menda, pijak i złodziej i kombinuje jak coś ugrać, ale czyimś kosztem. Tyle w temacie.

 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
22 godziny temu, Gość ZnawcaTematu napisał:

 Sam pewnie trzymałeś w piwnicy, a teraz cwaniakujesz. Zanim coś napiszesz to pomyśl sprzedajesz niby po 1.7 na gotowo, karton palety etc. to jakieś 20 groszy/kg albo i więcej, światło, smart następne koszty.

W rzeczywistości masz 30 groszy więcej i cieszysz się, ze zrobiłeś interes bo sprzedałeś po 1.30 może po 1.40, tyle to na jesieni dawali z pola w skrzynie (nie wszędzie, ale takie ceny generalnie były).

13 kg w kartonie * 1.70 = 22.10 zl - 2 zl karton = 20 zl = jabłko razem 1.54

Ty pewnie tak umiesz liczyć opłacalność, że jabłko w zeszłym roku sprzedawałeś po 8 groszy i mówiłeś, że i tak się opłacało to zbierać.

Te wyliczenia zrobiłem na szybko nie chce mi się dokładnie sprawdzać cen szkoda mi na to czasu, ale jeśli to nieprawda to proszę wyliczyć mi dokładnie, że jednak nie mam racji. I tak zaniżyłem koszty na czysto pewnie wyjdzie dużo mniej.

Ludzie będą gardzić tak innymi i tym rolnictwem to przyjdą takie czasy, że będziesz sam prosił na kolanach psietwórców i całował ich nie w rękę ale w buty aby wzięli to Twoje jabłko z tej kontroli w ogóle na spad. Taka prawda bo ludzie w tym kraju nie umieją się szanować. Trochę bywałem w świecie i widziałem, Rumun z Rumunem się dogada, ciapek z ciapkiem robotę będą robić tylko "polak" wsza, menda, pijak i złodziej i kombinuje jak coś ugrać, ale czyimś kosztem. Tyle w temacie.

 

Jeszcze odlicz przemysł,ususzke i zgnilki

wyjdzie 1,3 max ale głupi będzie się cieszył,że 1,7 pogonil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Coś nie ma szarpania na jabłka, Bronisze pełne towaru. 

Lobo, kortland 40-50zł, 2,66-3,33zł za kilo, wstydu nie mają co niektórzy co kładą za taką cenę na spód klatki. Na sortowni to by było pół na pół z przemysłem. Oby przyszły rok było znowu dużo jabłka i cena 10 na wyjściu i płacenie 8 w maxie, zero litości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof

Ceny jabłek stabilne tylko coraz więcej sortownie odrzucają np jabłko jest kiepskiej jakości...

Gpp i słaba jędrność...są już reklamacje z dalekich rynków...jabłka nid trzymają parametrów...

 

Jak tak dalej pójdzie w kwietniu będzie po handlu ...i proszę mi tu nie pisać mi jak się dba tak się ms bo w tym roku matka natura karty rozdała...mróz i upały...jabłka beznadienne i ugotowane na drzewie (zwłaszcza ciemne odmiany )mimo oprysków glinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Coś nie ma szarpania na jabłka, Bronisze pełne towaru. 

Lobo, kortland 40-50zł, 2,66-3,33zł za kilo, wstydu nie mają co niektórzy co kładą za taką cenę na spód klatki. Na sortowni to by było pół na pół z przemysłem. Oby przyszły rok było znowu dużo jabłka i cena 10 na wyjściu i płacenie 8 w maxie, zero litości. 

na Bronisze wozi się jabłko co nie nadaje się na sortownie.Trochę leprze od przemysłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...