Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT sezon 2019/2020


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.10.2020 o 06:19, Prorok napisał:

Nima jabłka i wiosna zabraknie...każdy to wie

Teraz Janusze bez chlodni i skrzyń sprzedają a zawodowcy wszystko gazują:)

W połowie listopada sortowanie się mocno zdziwią;)

prosze,tylko jedna strone do tylu cofnalem i juz jest twoja wypowiedz.chyba ze ktos sie pod ciebie podszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

27 minut temu, Gość olaf napisał:

a jednak cie interesuje bo musiales to dopisac w drugim poscie.mnie malo interesuje twoja osoba zeby szukac twoich wczesniejszych komentarzy. pisales ze teraz sprzedaja janusze sadownictwa.prawdziwi sadownicy zamykaja towar w komorach i czekaja na lepsze czasy.nie jest to cytat ale ..... tak wiec nic nie dokladam od siebie.zadna nadinterpretacja

prawda jest ze ci co po 8 gr stali w kolejkach sie nie szanuja.ale czy ich nie szanowac jako ludzi?kazdy ma swoj przelicznik

O jakim przeliczniku mówisz?za chwilę udowodnisz,że opłacało się to pozbierać .

Matematyka jest taka sama dla wszystkich a 2+2 to zawsze 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Prorok napisał:

Proszę...masz kłopot z odbiorem ironii.twoj problem nie mój...tam są emoty jeśli nie zauważyłeś

a od kiedy to emoty sa wskaznikiem ironi?cos ci sie chyba pomylilo.wpisz w google emot i zobacz co ci wyskoczy.ale ty nadal bedziesz sie upieral ze tak nie napisales.....matematyka jest taka sama dla kazdego????to powiem ci ze dla ciebie np 500 tys moze byc spora kwota a znam takich co nie zawracaliby sobie glowy takimi pieniedzmi. ci co wozili po 8gr moze zbierali sami rodzinnie bo np na chceb nie mieli albo na rate kredytu bo przeinwestowali.kazdego trzeba szanowac dopoki sie nie pozna osobiscie jeg oproblemow.ale latwiej jest anonimowo wysmiac w internecie.

ja nic nikomu nie musze udowadniac.mam swoja rodzine na która potrafie zapracowac i to dla mnie najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
10 minut temu, Gość olaf napisał:

a od kiedy to emoty sa wskaznikiem ironi?cos ci sie chyba pomylilo.wpisz w google emot i zobacz co ci wyskoczy.ale ty nadal bedziesz sie upieral ze tak nie napisales.....matematyka jest taka sama dla kazdego????to powiem ci ze dla ciebie np 500 tys moze byc spora kwota a znam takich co nie zawracaliby sobie glowy takimi pieniedzmi. ci co wozili po 8gr moze zbierali sami rodzinnie bo np na chceb nie mieli albo na rate kredytu bo przeinwestowali.kazdego trzeba szanowac dopoki sie nie pozna osobiscie jeg oproblemow.ale latwiej jest anonimowo wysmiac w internecie.

ja nic nikomu nie musze udowadniac.mam swoja rodzine na która potrafie zapracowac i to dla mnie najwazniejsze.

Człowieku ....użyj głowy.

Cały sezon mówię,że jest więcej jabłka a we wspomnianym poście jak wół stoi nima japka.sredniorozgarniety by skumał a z pewnością taki wybitny detektyw jak ty z pewnością,że to kpina i jajca...nie potrzeba dalej czytać i cytować...wystarczy odrobinę bystrości i lotności umyslu

 

Każdy kto miał 3 z matematyki w podstawówce powinien obliczy ,że po 8 gr nie opłacało się zbierać i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prorok napisał:

Człowieku ....użyj głowy.

Cały sezon mówię,że jest więcej jabłka a we wspomnianym poście jak wół stoi nima japka.sredniorozgarniety by skumał a z pewnością taki wybitny detektyw jak ty z pewnością,że to kpina i jajca...nie potrzeba dalej czytać i cytować...wystarczy odrobinę bystrości i lotności umyslu

 

Każdy kto miał 3 z matematyki w podstawówce powinien obliczy ,że po 8 gr nie opłacało się zbierać i tyle

człowieku,....zrozum w koncu ze nie jestes pepkiem swiata i nikt nie musi sledzic twoich postów caly sezon.to po pierwsze.po drugie jesli caly sezon twierdzisz ze jest wiecej to po kiego na wczesniejszej stronie piszesz ze jest malo i bedziesz trzymal bo jablka braknie i czekasz.juz sie gubisz w tym co piszesz. wiem wiem.ty nie sprzedajesz ponizej 1,6 a przemyslu nie masz wcale....do tego masz inna nisze no i drony

detektywem nie jestem ale ....mam cos wspolnego z psychologia czlowieka .poza tym lubie jak ci cisnienie skacze.

co do kalkulacji to napisze ci tak.znam goscia ktory sadu nie cią i nie pryskał w 2018r.nie mial koksztow.sam z rodzina obzbieral 5 ha.cos tam mu zostalo.na flaszke.taki "sredniorozgarniety" "janusz".szanujacy sie nie zbierali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Gość olaf napisał:

człowieku,....zrozum w koncu ze nie jestes pepkiem swiata i nikt nie musi sledzic twoich postów caly sezon.to po pierwsze.po drugie jesli caly sezon twierdzisz ze jest wiecej to po kiego na wczesniejszej stronie piszesz ze jest malo i bedziesz trzymal bo jablka braknie i czekasz.juz sie gubisz w tym co piszesz. wiem wiem.ty nie sprzedajesz ponizej 1,6 a przemyslu nie masz wcale....do tego masz inna nisze no i drony

detektywem nie jestem ale ....mam cos wspolnego z psychologia czlowieka .poza tym lubie jak ci cisnienie skacze.

co do kalkulacji to napisze ci tak.znam goscia ktory sadu nie cią i nie pryskał w 2018r.nie mial koksztow.sam z rodzina obzbieral 5 ha.cos tam mu zostalo.na flaszke.taki "sredniorozgarniety" "janusz".szanujacy sie nie zbierali.

Prędzej tobie cukier skoczy niż mi ciśnienie:)))

Ty masz kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu więc nie oczekuje,że odbierzesz co pisze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Prorok napisał:

Prędzej tobie cukier skoczy niż mi ciśnienie:)))

Ty masz kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu więc nie oczekuje,że odbierzesz co pisze

 

Ja mam klopot?hahaha.z czytania ze zrozumieniem?chyba ze jestes jak kobieta.mowisz ci innego,piszesz co innego i myslisz co innego.ale to juz nie moj problemm jesli nie wiesz kim jestes.moim zdaniem ty masz klopot z przyjmowaniem krytyki.romanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Olaf napisał:

Ja mam klopot?hahaha.z czytania ze zrozumieniem?chyba ze jestes jak kobieta.mowisz ci innego,piszesz co innego i myslisz co innego.ale to juz nie moj problemm jesli nie wiesz kim jestes.moim zdaniem ty masz klopot z przyjmowaniem krytyki.romanie.

Żyj dalej w swoim świecie fantazji myśląc,że masz racje.

Twoim problemem jest brak zrozumienia,że jedyna stała w życiu jest zmiana.to przypadłość całej branży,która tęskni za exportem do Rosji i sadzeniem idareda.

Dlatego jest jak jest.koncze zbędna wymianę zdań z tobą i życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marzyciel w gumowcach

Zamknijcie się ze swoimi wywodami, gowno to kogo obchodzi. .... Piszcie jakie ceny i wyjazd.

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy. Może tak coś w temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Marzyciel w gumowcach napisał:

Zamknijcie się ze swoimi wywodami, gowno to kogo obchodzi. .... Piszcie jakie ceny i wyjazd.

...ceny do dudy...dzwonią i chcą kupić Red chief Ewelina golden alwa empire na sortowanie po 1,5...

Po sortowaniu wyjdzie 1 PLN.grzecznie im dziękuję i zapraszam gdy urealnia ceny

Edytowane przez IGRiT
Usunięto złośliwości ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość realny napisał:

1zł na sortownie to jest dobra cena jak wam mało możecie sprzedać i po 5zł to wasz towar i poco mieć pretensje do sortowni wyhodowałeś sprzedaj po ile chcesz albo zjedz to sam?i nie marudz

To była dobra cena ale w 2018.

Pół roku temu sortownie nie wybrzydzaly tylko brały jak leci po 4.mozna????

Można ale po co Januszem płacić skoro oddają za 1.

Niech dalej dzwonią i przyjeżdżają oglądać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość realny napisał:

1zł na sortownie to jest dobra cena jak wam mało możecie sprzedać i po 5zł to wasz towar i poco mieć pretensje do sortowni wyhodowałeś sprzedaj po ile chcesz albo zjedz to sam?i nie marudz

1zł na sortownie w obecnym roku, teraz opłaca się jeśli likwidujesz gospodarstwo i nie zamierzasz wznawiać produkcji na następny roku...2zł było do 20 września za szempion ligol i inne podstawowe teraz sie nie opłaca oddawać...tym bardziej idared się nie opłaca bo może być jednym z droższych odmian tak 2-3zł starczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
W dniu 23.10.2020 o 17:17, Gość gość napisał:

Jak myślicie, jak obecny lockdown wpłynie na ceny jabłek zima/wiosna 2020/21?

Wg mnie tylko na plus, jabłko jest dosyć trwałe jak na owoc, jak jest gorszej jakości to marmoladę czy szarlotkę można z nich zrobić, tylko trochę trzeba poczekać nie się wyprzedadzą Janusze co pomyśleli żeby posadzić ale już nie pomyśleli gdzie i w co to zerwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...