Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

CENY JABŁEK EXPORT sezon 2019/2020


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

Tak, 200% od razu, to jak jest takie 100% zysku to kupuj, a nie produkuj, masz maszynkę do zarabiania pieniędzy na wyciągnięcie ręki. 

Robię co lubię i umiem ...

Niech każdy zajmie się swoją działka i uczciwie robi co lubi.

Tak jak każdy handlarz masz 3% marzy jak market:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

45 minut temu, Prorok napisał:

Robię co lubię i umiem ...

Niech każdy zajmie się swoją działka i uczciwie robi co lubi.

Tak jak każdy handlarz masz 3% marzy jak market:)))

Mam tyle marży ile umiem sobie wynegocjować i sprzedaję po tyle po ile chce płacić odbiorca, którego znajduję. Nikt nikomu nie broni szukać zbytu bezpośrednio, ale najlepiej to sprzedawać za wagę w skrzyni po 3zł, a gwarancja na towar do bramy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Mam tyle marży ile umiem sobie wynegocjować i sprzedaję po tyle po ile chce płacić odbiorca, którego znajduję. Nikt nikomu nie broni szukać zbytu bezpośrednio, ale najlepiej to sprzedawać za wagę w skrzyni po 3zł, a gwarancja na towar do bramy. 

Gratuluje.widze,że u ciebie nieustające pasmo sukcesów:)

Jak jest za dużo to najlepszy towar jest za darmo.jak brakuje to szrot jest po 3 zł. niewidzialna ręka rynku;)

Skargi na Berdyczów kieruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Prorok napisał:

Gratuluje.widze,że u ciebie nieustające pasmo sukcesów:)

Jak jest za dużo to najlepszy towar jest za darmo.jak brakuje to szrot jest po 3 zł. niewidzialna ręka rynku;)

Skargi na Berdyczów kieruj

To jest podstawowe prawo ekonomii na poziomie zawodówki. Idz drona lepiej pilnuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość heh napisał:

To jest podstawowe prawo ekonomii na poziomie zawodówki. Idz drona lepiej pilnuj

Nie, to nie jest podstawowe prawo ekonomi. To są prawa "bandyckiego kapitalizmu" gdzie jeden tylko patrzy jak wydymać drugiego. Popatrz jak to wygląda w cywilizowanych krajach, gdzie jest odrobina partnerstwa między kupującym a sprzedającym i obu stronom się to opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto kogo dymał w tym roku jak były rekordowe ceny ?  bo dla was wszyscy zarabiają tylko nie sadownik, nie jeden wziął ponad milion złotych i jeszcze gęga. Zmniejszcie areał o 30 % to bedziecie mieli partnerstwo. Nasadzone drzewek bo za darmo wychodzą i tyle po dopłatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Adam napisał:

Nie, to nie jest podstawowe prawo ekonomi. To są prawa "bandyckiego kapitalizmu" gdzie jeden tylko patrzy jak wydymać drugiego. Popatrz jak to wygląda w cywilizowanych krajach, gdzie jest odrobina partnerstwa między kupującym a sprzedającym i obu stronom się to opłaca.

Dokładnie tak jest.zero relacji biznesowych między sprzedającym a kupującym.trzeci świat.wydymac,okraść,oszukać,nie zapłacić....21wiek środek Europy.

 

To już nawet nie jest śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość hmm napisał:

to kto kogo dymał w tym roku jak były rekordowe ceny ?  bo dla was wszyscy zarabiają tylko nie sadownik, nie jeden wziął ponad milion złotych i jeszcze gęga. Zmniejszcie areał o 30 % to bedziecie mieli partnerstwo. Nasadzone drzewek bo za darmo wychodzą i tyle po dopłatach

Ilu znasz tych milionerów?;)

Fakt bezdyskusyjny.jest za dużo i o 50 % minimum trzeba zmniejszyć produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Mam tyle marży ile umiem sobie wynegocjować i sprzedaję po tyle po ile chce płacić odbiorca, którego znajduję. Nikt nikomu nie broni szukać zbytu bezpośrednio, ale najlepiej to sprzedawać za wagę w skrzyni po 3zł, a gwarancja na towar do bramy. 

Jak w 18 brałeś baltone za 5 zl za skrzynkę  to nie miałeś z tym problemu.

Jak w 19 płaciłeś 3 PLN za kg to do dziś masz świąd odbytu;)

 

I jedno i drugie nie powinno się wydarzyć.

Zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Prorok napisał:

Ilu znasz tych milionerów?;)

Fakt bezdyskusyjny.jest za dużo i o 50 % minimum trzeba zmniejszyć produkcję.

a wielu znam i każdy mówi że jest biedny po czym wsiada do merca za pól bańki i jedzie dalej.  Oszukać ?  no sadownik to czysty kryształ uczciwości, nakłaść gruzu na spód palety, a już cena drzewek na fakturze razy dwa to przecież czysta uczciwość. Nie jeden  posadził  za darmo i jeszcze mu kasy zostało...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość hmm napisał:

a wielu znam i każdy mówi że jest biedny po czym wsiada do merca za pól bańki i jedzie dalej.  Oszukać ?  no sadownik to czysty kryształ uczciwości, nakłaść gruzu na spód palety, a już cena drzewek na fakturze razy dwa to przecież czysta uczciwość. Nie jeden  posadził  za darmo i jeszcze mu kasy zostało...........

Otóż to. Każdy zarabia tylko nie sadownik i sadownik wiecznie pokrzywdzony. 

Ja też znam wieku milionerów sadowników, a jak ktoś nie zna to niech wsiądzie w samochód i pojedzie w okolice Błędowa czy Warki, ale wiecznie każdy dokłada i zarabia tylko na życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
1 godzinę temu, Prorok napisał:

Jak w 18 brałeś baltone za 5 zl za skrzynkę  to nie miałeś z tym problemu.

Jak w 19 płaciłeś 3 PLN za kg to do dziś masz świąd odbytu;)

 

I jedno i drugie nie powinno się wydarzyć.

Zdrowia

Nigdy nie kupiłem jabłka w cenie 5zł za skrzynkę, więc skończ bredzić, bo nawet w tym 18 roku, to niżej 10 na giełdzie to był gówno nie towar. 

A ból tylnej części ciała to masz ty, że ktoś potrafi sprzedać drożej, bo umie poszukać odbiorcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość hmm napisał:

a wielu znam i każdy mówi że jest biedny po czym wsiada do merca za pól bańki i jedzie dalej.  Oszukać ?  no sadownik to czysty kryształ uczciwości, nakłaść gruzu na spód palety, a już cena drzewek na fakturze razy dwa to przecież czysta uczciwość. Nie jeden  posadził  za darmo i jeszcze mu kasy zostało...........

Do prokuratury zamiast żale tu wylewac i zazdrościc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Kupiec napisał:

Nigdy nie kupiłem jabłka w cenie 5zł za skrzynkę, więc skończ bredzić, bo nawet w tym 18 roku, to niżej 10 na giełdzie to był gówno nie towar. 

A ból tylnej części ciała to masz ty, że ktoś potrafi sprzedać drożej, bo umie poszukać odbiorcy. 

Ja ci nawet sprzedam jak jesteś takim uczciwym handlowcem:)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Kupiec napisał:

Otóż to. Każdy zarabia tylko nie sadownik i sadownik wiecznie pokrzywdzony. 

Ja też znam wieku milionerów sadowników, a jak ktoś nie zna to niech wsiądzie w samochód i pojedzie w okolice Błędowa czy Warki, ale wiecznie każdy dokłada i zarabia tylko na życie. 

Milionerzy  w aktywach a nie w środkach trwałych...inaczej  każdy powyżej 10 ha pod Grójecem jest milionerem:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Prorok napisał:

Milionerzy  w aktywach a nie w środkach trwałych...inaczej  każdy powyżej 10 ha pod Grójecem jest milionerem:)))))

Ty to chyba żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości, serio. Jeśli twierdzisz, że w grójeckim brakuje producentów, którzy zarabiają rocznie w grubych setkach i milionach to zwyczajnie jesteś głupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

Ty to chyba żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości, serio. Jeśli twierdzisz, że w grójeckim brakuje producentów, którzy zarabiają rocznie w grubych setkach i milionach to zwyczajnie jesteś głupi. 

W każdej wsi jest dwóch bogatych gospodarzy ...reszta to biedota 

Jeśli twierdzisz,że milioner jest standardem pod grojcem przestań już pić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

Nigdy nie kupiłem jabłka w cenie 5zł za skrzynkę, więc skończ bredzić, bo nawet w tym 18 roku, to niżej 10 na giełdzie to był gówno nie towar. 

A ból tylnej części ciała to masz ty, że ktoś potrafi sprzedać drożej, bo umie poszukać odbiorcy. 

Łaskawca...aż 10 zł...całe 66 gr:)))

Jak ta cena na się do kosztów produkcji baltony,która brałeś?

Swędzi dalej,że trzeba będzie zapłacić znowu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorok nie strasz, nigdy o tej porze nie było eksportu do Rosji, a do wiosny sporo się może zmienić. Widziałem dzisiaj ładny towar sypany na bdfa ktorego grupy nie chcą. Pamietam też jak sadownicy wysypali idareta w pierwszym roku embarga.... sprzedany z KA za 2.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się niektórzy zdziwią co do cen na wiosnę:D 

Ta sama zagrywka co w tamtym roku. 

Nie wiem czy zauważyliście ale jabłko im droższe tym się lepiej sprzedaje. 

A popyt i spozycie rośnie. Chłodnia gaz i na wakacje w ciepłe miejsce na świecie A cena będzie tylko rosła bo ładnego towaru jest mniej niż w zeszłym roku. 

Przemysłu jakoś miało być więcej ale chyba nie bardzo bo na zakładać puuuuustooooo. Dziękuję i pozdrawiam.

Nie ma co strzelać ale większość odmian będzie 2 zł i grubo ponad 2 wg mnie. 

Tak tak tak juz słyszałem w tamtym roku, kto da za jabłko 3 zł. Dawali i 5 za wagę także luuuuuz

Ceny jak w tamtym roku, podyktuja producenci bo jabłuszka jest mało. Im szybciej się z tym pogodzicie tym lepiej dal waszych zwieraczy

Ciaoooooo :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Marek napisał:

Ależ się niektórzy zdziwią co do cen na wiosnę:D 

Ta sama zagrywka co w tamtym roku. 

Nie wiem czy zauważyliście ale jabłko im droższe tym się lepiej sprzedaje. 

A popyt i spozycie rośnie. Chłodnia gaz i na wakacje w ciepłe miejsce na świecie A cena będzie tylko rosła bo ładnego towaru jest mniej niż w zeszłym roku. 

Przemysłu jakoś miało być więcej ale chyba nie bardzo bo na zakładać puuuuustooooo. Dziękuję i pozdrawiam.

Nie ma co strzelać ale większość odmian będzie 2 zł i grubo ponad 2 wg mnie. 

Tak tak tak juz słyszałem w tamtym roku, kto da za jabłko 3 zł. Dawali i 5 za wagę także luuuuuz

Ceny jak w tamtym roku, podyktuja producenci bo jabłuszka jest mało. Im szybciej się z tym pogodzicie tym lepiej dal waszych zwieraczy

Ciaoooooo :

Przeczytam to sobie dziś jeszcze raz...przed snem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...