Skocz do zawartości

Jakie odmiany sadzić?


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Gość 123 napisał:

Muna w szkółce nie idzie zabardzo....Ile dostałeś za ten post????

Nie dostałem nic drogi panie. To jest moja opinia po posadzeniu i zainteresowaniu moich klientów jabłkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już Prince miał być tą odmianą, która będzie naj naj naj, a tu jak to jedne polityk by powiedział h.. d.. i kamieni kupa.

Pożyjemy zobaczymy na razie to nic nie wiadomo o tej odmianie może będzie i dobra, ale wyhodowanie jabłuszka okaże się zbyt kosztowne i pracochłonne w dodatku jak zacznie zarastać gałęziorami to ja dziękuję. Jest to w dodatku odmiana z pochodzenia mutsu, a owoc mutsu potrafi osiągać rozmiary czy ktoś z Was sprzedaje duże jabłka? Albo odsort albo inna klasyfikacja bo większość odmian powyżej 9.5 nie chcą brać. Wiadomo też jak to jest z tymi wielkimi jabłkami w przechowalniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Grecki filozof
3 godziny temu, Gość Jacek napisał:

Tak. Mam Mune ale nie w szkółce tylko w sadzie owocującym. Piękne i plenne jabłko. Znakomite w smaku. 

Gratuluje i życzę powodzenia w produkcji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek_Z_Belias

Kolego powiedz mi które jabłuszko nie jest piękne jak jest młode na młodym drzewku. Każde ma swój smak. Co będzie za 5, 10 lat kiedy tego jabłka będzie pod dostatkiem i czy będzie takie chodliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
W dniu 13.09.2020 o 20:15, Gość Damian napisał:

Co sądzicie o sadzeniu gali ? Jak z plonem ?

Sadz śmiało...jak pod białą 2,8 x0,6

Tylko drzewka 8 + i minimum 2,5 m wysokości.w drugim roku 40 ton a w trzecim 100.

Jest za mało jabłek więc napieraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 11 months later...
Gość Wielki Ben
Godzinę temu, Gość MegaJabłko napisał:

Co polecacie sadzić obecnie?

Czas na zmiany w sadzie

Sadzić takie odmiany jakich mało i brak u sąsiadów w sadzie. Płaci to czego jest mało na rynku. Choć obecnie jest już za dużo wszystkiego. 

Ja osobiście wyrywam i nie sadzę nic w to miejsce. Kilka sezonów pomyśle co zagospodarować. Ziemia przynajmniej odpocznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...