Skocz do zawartości

Bronisze owoce -ceny,popyt, opinie


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement
  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Pioter
9 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

A co tam ma się skończyć jak tam 70% to jest jonagoreta i drobnego jabłka. Ligol albo zielony albo żółty, Szampiona jedynie coś tam można wybrać. Lepsze pytanie to nie kiedy się skończy chłam tylko kiedy zacznie się ten ładny towar?

 Lobo, kortland, alwa, 20% jabłka minimum w każdej klatce takiego co na sortowni by nie przeszło choćby nie wiem co, a potem się dziwicie, że sklepy polskie padają i, że na rynkach nie ma kupca. A jak ma być kupiec skoro dostaje towar w wyższej cenie niż market, a jakość często taka, że na market by nie poszła. 

Długo to wszystko nie pociągnie, a później będzie płacz, że nie ma gdzie sprzedać i żadnych alternatyw. Powodzenia. 

Jeżeli szukasz ładnego towaru uczciwie naszykowanego to zapraszam ale cena nie 2 dychy.... Coś za coś, od lat mam stałego klienta, bez zastrzeżeń płacą drożej za pożądany towar i uczciwość....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
3 godziny temu, Gość Pioter napisał:

Jeżeli szukasz ładnego towaru uczciwie naszykowanego to zapraszam ale cena nie 2 dychy.... Coś za coś, od lat mam stałego klienta, bez zastrzeżeń płacą drożej za pożądany towar i uczciwość....

Pozdrawiam

Ja za kortlanda, lobo, płaciłem w dużym hurcie i 4 dychy, a i tak był odpad. W takiej cenie być go nie powinno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
31 minut temu, Gość Ygy napisał:

Nie ma po co jechać po jabłko tzn ?

Nie ma towaru...  Co taka dziwota?

Tak najzwyczajniej w świecie skończyły się tanie jabłka...

Sezon caly był pod górkę....

Po zeszłym roku nie każdy miał $ żeby dopilnować, a to mróz a to susza....

Nie ma podaży kreuje się popyt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość franek napisał:

To znaczy,że za pół darmo nieda się wyrwać,i żal d*p.. śćiska

To znaczy ,że szrot oferują za nierealna  kasę...prawie wszystko strojone....pod spodem kupa korka,ordzawionego i zielonego...

 

W detalu z zyskiem tego nie da się sprzedać bo ten szrot z dołu trzeba odlozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
21 minut temu, Gość Kupiec napisał:

To znaczy ,że szrot oferują za nierealna  kasę...prawie wszystko strojone....pod spodem kupa korka,ordzawionego i zielonego...

 

W detalu z zyskiem tego nie da się sprzedać bo ten szrot z dołu trzeba odlozyc

O to, to. Spokojnie, Ukraina pojechała na święta, a komory zamknięte, bo trzymają na cenę. Jeszcze będzie towaru na Broniszach i malinie. 

To jak jest wystrojone jabłko to jest po prostu skandal, bo nawet za najwyższe na placu ceny pod spodem jest gówno. A później chłop się dziwi, że jego to nikt nie szanuje, a zwłaszcza jak jest urodzaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szabrownik
3 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

To znaczy ,że szrot oferują za nierealna  kasę...prawie wszystko strojone....pod spodem kupa korka,ordzawionego i zielonego...

 

W detalu z zyskiem tego nie da się sprzedać bo ten szrot z dołu trzeba odlozyc

Placisz za gore-spod masz GRATIS 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Gość sadownik napisał:

Kupcy też dla Nas nie mają litości jak malina pełna.Chcieli by ładny towar za śmieszna cenę.Karma wraca!!!

Masz rację, za rok albo dwa znowu będziesz robił 8+ do spodu w cenie 12 wyjście za klatkę i stał na poprzeczniaku pytając ile trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
1 godzinę temu, Gość Gość sadownik napisał:

Kupcy też dla Nas nie mają litości jak malina pełna.Chcieli by ładny towar za śmieszna cenę.Karma wraca!!!

W nadchodzącym sezonie znowu pobierasz za 8gr i o 6 rano staniesz w kolejkę...karma wroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość sadownik

Jeszcze nie miałem przyjemności stać na poprzeczniaku i nie będę miał.Mam stałych odbiorców z którymi zawsze się dogaduje czy rok jest dobry czy zly i takich ludzi można nazwać kupcami a nie cwaniaczki  na rowerkach którzy lansują się samochodami w leasingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gość sadownik napisał:

Jeszcze nie miałem przyjemności stać na poprzeczniaku i nie będę miał.Mam stałych odbiorców z którymi zawsze się dogaduje czy rok jest dobry czy zly i takich ludzi można nazwać kupcami a nie cwaniaczki  na rowerkach którzy lansują się samochodami w leasingu.

Tak, tak i jak na Broniszach jest 10 to ty z podwórka bierzesz 15, znamy te opowieści, zostaw je dla siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec

25-30, bliżej 25, choć ligol jak naprawdę ładny i do spodu taki jak być powinien to 3 dychy można wziąć. 

Ale jak trafisz dużo towaru, a nie jeździsz regularnie to życzę powodzenia. Na Broniszach robi się jak na każdej innej giełdzie, sprzedaje ten co stoi cały czas, z doskoku to sprzedaż jak brakuje towaru albo jak się wygniesz z ceną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie!

Ładny Prince z KA od 8; od góry do dołu , da radę po 30 zł za uniwersalkę na Broniszach podać? Jakie zejście na dobę i w który dzień tygodnia najlepiej jechać? Bardzo dziękuję za poradę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Karol napisał:

Czyli nie ma się po co wybierać, przy tej cenie w Sandomierzu o wiele większa podawalnosc. Dzięki pozdrawiam .

a po ile w sandomierzu  , jonagored i szampion 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katowice

Jakiś tam kupiec w Katowicach jest, ale z doskoku nikt nie sprzeda. Kto więcej bierze to jest na telefon umówiony, w alejkę wchodzą i zachodzą do każdego ci co biorą mało albo chcą za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...