Skocz do zawartości

ceny drzewek jabłoni ?


Gość olo

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement
2 godziny temu, Gość olo napisał:

Na początek zadaj sobie pytanie czy sadzenie jabłoni ma sens, jesli tak to jest to bardzo dobra odmiana. Ps. mogłeś inny nick sobie wymyśleć.

A skąd ja człowieku miałem wiedzieć że ty masz taki nick haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość mil napisał:

Nie ma się co oszukiwać dobre drzewka u dobrych szkółkarzy już dawno zamówione i sprzedane. Pozostają pseudo szkółkarze i drzewka słabej jakości. Tym bardziej że bardzo straszą importowanymi drzewkami. 

Jak myślicie,warto sadzić Prinsa selekta?Ogolnie czy go nie za dużo jest poprostu nasadzone..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Grzegorz napisał:

Jak myślicie,warto sadzić Prinsa selekta?Ogolnie czy go nie za dużo jest poprostu nasadzone..?

Kolego jest to przecież nic innego jak zwykły prins , tylko że jest ciemniejszy , sam go mam wiem co mówię, cena taka sama jak zwykły prins , tu będzie jak widzę wegetacja nie biznes..... . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu cena jabłek wysoka to zamiar dosadzić, a nikt nie zauważył że wiosną połowa towaru wymarzła, niech się powtórzy rok ubiegły kilkukrotnie to może co niektóry zrozumie, sektor sadowniczy był tak sztucznie dofinansowany, że obecnie to koniec przy braku exportu 2-3mln ton nie ma sensu sadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Grzegorz napisał:

Prins nie na nowej działce tylko w miejsce starego wyrwanego sadu,o to mi chodziło.

Wsadź lepiej warzywka , bo zanim będziesz miał.pelne owocowanie to już biznes trzeba będzie zamykać, niestety ale nie mamy gdzie sprzedać tego towaru koszta tylko rosną a ceny są niestabilne. Prąd w górę praca ludzka w górę, brakuje tak do pracy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Damian napisał:

Wsadź lepiej warzywka , bo zanim będziesz miał.pelne owocowanie to już biznes trzeba będzie zamykać, niestety ale nie mamy gdzie sprzedać tego towaru koszta tylko rosną a ceny są niestabilne. Prąd w górę praca ludzka w górę, brakuje tak do pracy ...

Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda! A prawda jest taka, że bo wyborach prąd ostro w góre :wacko: SADOWNICTWO TO TYLKO TERAZ DLA HAZARDZISTÓW. I wiadomo jak to się kończy ,i to jest tys prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość WGR napisał:

Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda! A prawda jest taka, że bo wyborach prąd ostro w góre :wacko: SADOWNICTWO TO TYLKO TERAZ DLA HAZARDZISTÓW. I wiadomo jak to się kończy ,i to jest tys prawda.

kto ci tak powiedział ? wróżbita Maciej czy Henio pod sklepem ? temat jest o drzewkach a nie o wróżeniu z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Grzegorz napisał:

Jak myślicie,warto sadzić Prinsa selekta?Ogolnie czy go nie za dużo jest poprostu nasadzone..?

Prawdziwą cenę princa poznaliśmy rok temu. I w normalnych latach lepiej nie będzie. Poczekajcie jeszcze 2-3 lata niech dojdą kwatery. A ludzie go sadzą i sadzić będą chociażby by rozciągnąć zbiory. 

Zastanów się kolego nad jakimiś letnimi odmianami bo np. za ładnego pirosa można było wziąć spokojnie 2zł za wagę w skrzyni czyli lepiej niż za te super nowe gale.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Lop napisał:

Jak chcesz rozciągnąć zbiory Princem jak zrywa się co w trzeciej dekadzie września czyli w środku sezonu? Wytłumacz mi to proszę

Rozróżniasz słowo rozciągnąć od przedłużyć? Dobrze wiem kiedy się rwie princa i princa selecta bo mam tego trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
10 godzin temu, Gość Lop napisał:

Do mil

 

Rozmowa była o Prince a nie o Prince selekcie. A tak swoją drogą to są te same drzewka tylko jedne droższe od drugich

 

I tu się mylisz. Różnica jest i to wyraźna. Co nie zmienia faktu że select idzie w cenie zwykłego princa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...