Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

pompy głębinowe IBO- opinie


Gość krk

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz w ciemno. Nie jest to mercedes (WILO) ale dobry golf. Cena do jakości OK. Jeśi idzie o studnię głębinową w gospodasrtwie rolnym i system irygacji to nie ma się co oglądać. Choć przyznam, że coraz bardziej trzeba patrzeć na podlewanie przez pryzmat podlewania kropelkowego, zraszacze marnują za dużo wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Właśnie czytałam na kilku forach, że z nimi wcześniej bywało różnie, ale podobno się poprawiły. Pojawiły się i opinie od osób, które montują coś takiego, że jakość jest już lepsza. I nie wiem. Zdecydować się, czy jednak nie? 

Edytowane przez IGRiT
usunięto kryptoreklamę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pompy IBO to Chiński złom, miałem okazję nabyć pompę głębinową. Pracowała przez pół roku, wypompowała z wysokości 5 m w pionie i 10 poziomie około 1000 l wody i się spaliła. W serwisie gwarancji nie uznano z powodu przeciążenia ale jakiego, to bzdura do kwadratu. Dodam jeszcze, że mam zabezpieczenie przed przeciążeniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Dominik

Rewelacyjne pompy, mam już zamontowane sporo ponad 100 a montuje je jak pamiętam od 2017 roku, raz miałem reklamację bo walnął piorun i uszkodziło sieć ale klient nawet sam przyznał że też tv mu spaliło. Wydaje mi się że opinie pisane że złom to chyba przez niezadowoloną konkurencję która chciałaby sprzedawać taki sam produkt tylko dwa razy drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 year later...

IBO promuje się jako polski producent , chiński import , jakość porównywana z produktami z chińskich marketów Pe...co , Ac...tion, jak się uda będzie chodzić a jak nie będziesz miał pecha, nie polecam może się okazać że to produkt jednorazowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Zajmujemy się systemami nawadniania. Montujemy kilkadziesiąt pomp rocznie. W tym roku spróbowaliśmy montować pompy ibo. Nie polecam. U 10 klientów i z każdą coś. Dobrze że większość klientów się zgodziła na coś droższego markowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...