Skocz do zawartości

Gala - który sport wybrać?


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość Jacek napisał:

Dzień dobry. Zamierzam posadzić kwaterę Gali. Jaki sport polecacie który będzie się dobrze wybarwial i miał mała regresję? Myślałem nad Brookfield

Kolego, niestety nikt tu Tobie nie doradzi w tej kwestii. Jesteśmy w takiej gałęzi gospodarki, że jeden drugiego by utopił w łyżce zupy. Najlepiej zapytać jakiegoś dobrego szkółkarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z galą będzie zapewne tak jak z princem ludzie nasadzili tego tyle, że będzie pewnie tańszy od idareda. Ja obserwuję rynek i wyciągnąłem pewnie wnioski jest na rynku odmiana, którą ludzie znają jest dobra w konsumpcji, ale najważniejsze kupujący ją znają i pytają, ale ostatnimi czasy chyba trochę zeszła ta odmiana na dalszy plan bo giganci rzucili się na gale, prince a w sklepach managerowie znają się tyle ile im handlowcy wcisną więc łykają te nowości, ale to rynek i klient ostatecznie decyduje co z półek schodzi więc sadzcie gale, sadzcie prince, dla mnie zostanie pewna nisza na odmianę, która moim zdaniem się przyjęła i jest to jedna z najlepszych odmian do spożycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cham z Grójca
3 godziny temu, Gość mil napisał:

Kto miał zarobić na gali to już zarobił. Po zeszłym roku poszły takie nasadzenia że po 3-4latach ludzie będą się bić o skrzynie po 1zł i to od 7cm. 

 

Przesadziłeś z ceną  za dużo o 50%. Wszyscy sadzą gale i jeszcze troche i będzie ?. Ja wiem co jest przszłością  w sadownictwie ,ale nie napisze bo jestem jak wyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...