Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Jacek

Gala - który sport wybrać?

Recommended Posts

Guest Jacek

Dzień dobry. Zamierzam posadzić kwaterę Gali. Jaki sport polecacie który będzie się dobrze wybarwial i miał mała regresję? Myślałem nad Brookfield

Guest mil

Kto miał zarobić na gali to już zarobił. Po zeszłym roku poszły takie nasadzenia że po 3-4latach ludzie będą się bić o skrzynie po 1zł i to od 7cm. 

Guest Sadownik
4 godziny temu, Gość Jacek napisał:

Dzień dobry. Zamierzam posadzić kwaterę Gali. Jaki sport polecacie który będzie się dobrze wybarwial i miał mała regresję? Myślałem nad Brookfield

Kolego, niestety nikt tu Tobie nie doradzi w tej kwestii. Jesteśmy w takiej gałęzi gospodarki, że jeden drugiego by utopił w łyżce zupy. Najlepiej zapytać jakiegoś dobrego szkółkarza. 

Guest EmEs

Z galą będzie zapewne tak jak z princem ludzie nasadzili tego tyle, że będzie pewnie tańszy od idareda. Ja obserwuję rynek i wyciągnąłem pewnie wnioski jest na rynku odmiana, którą ludzie znają jest dobra w konsumpcji, ale najważniejsze kupujący ją znają i pytają, ale ostatnimi czasy chyba trochę zeszła ta odmiana na dalszy plan bo giganci rzucili się na gale, prince a w sklepach managerowie znają się tyle ile im handlowcy wcisną więc łykają te nowości, ale to rynek i klient ostatecznie decyduje co z półek schodzi więc sadzcie gale, sadzcie prince, dla mnie zostanie pewna nisza na odmianę, która moim zdaniem się przyjęła i jest to jedna z najlepszych odmian do spożycia.

Guest Cham z Grójca
3 godziny temu, Gość mil napisał:

Kto miał zarobić na gali to już zarobił. Po zeszłym roku poszły takie nasadzenia że po 3-4latach ludzie będą się bić o skrzynie po 1zł i to od 7cm. 

Przesadziłeś z ceną  za dużo o 50%. Wszyscy sadzą gale i jeszcze troche i będzie 🚽. Ja wiem co jest przszłością  w sadownictwie ,ale nie napisze bo jestem jak wyżej 

Guest Grójec

Ja też wiem jaka to odmiana i sądzę ja ostro. A Prince i gale zostawiam bambrom

Guest Cwaniak

A ja tam sadze kwaśne odmiany na przemysl i obieranie 2.8m×0,5m pod maszyny do cięcia 😁  średnia z paru lat wychodzi git  😋 powodzenia deserkowi

Guest Większy cwaniak

Ja ostatnio wsadziłem kwaterę 2.5 x 0.4 bardziej kwaśnego jabłka od waszyxh.

Średnia nie wiem jaka mi wychodzi bo jeszcze nie przeliczyłem pieniędzy z tamtego roku tyle mi wyszło

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this