Skocz do zawartości

Firma WIR Krzysztof Braun


Crackers

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam ostatnio numer do Pawła Patryckiego, że to on się zajmuje teraz płatnościami, tel. 733762445, powiedział ze do 2 tyg, a potem zaczał krzyczeć, także może niech wszyscy do niego dzwonią, choć podejrzewam ze zaraz zmieni numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner IGRIT

Drodzy Państwo,

Czytając Państwa posty, w mojej opinii najskuteczniejszą drogą do odzyskania swoich należności będzie złożenie zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

Z dwóch artykułów kodeksu karnego:

Cytat

Art. 286. Oszustwo

Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

oraz

Cytat

Art. 284. Przywłaszczenie


Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
§ 1. Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

Proszę mieć na uwadze, że każda sprawa jest inna i aby dokonać pełnej analizy, niezbędne jest zapoznanie się z dokumentacją każdej ze spraw z osobna.

 

 

Mateusz Wrotniak

518-587-719

Soltum sp. z o. o.

www.soltum.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie Krzysztof Braun lub Paweł Patrycki mieszka, jaki ma majątek, bo z osób które do mnie dzwoniły, nikt właściwie nic nie wie o tych panach, pojawili się znikąd. Był wcześniej adres 05-480 Karczew, Gen. Andersa 10 lok 14, czy ktoś tam był?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że to co Soltum napisało jest najbardziej adekwatnym zachowaniem do całej sytuacji. Złożenie zawiadomienia do prokuratory o popełnieniu przestępstwa. 

A może Soltum by zorganizowało jakies spotkanie dla grupy pokrzywcdzonych, wydaje mi się że ktoś powinien to spinać całościowo. Ale to tylko dyskusja, może ktoś ma inne pomysły? Dzielcie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram komentarz który napisał "Cionek", warto powiadomić prokuraturę i policję. Jeśli nie odzyskamy pieniędzy to chociaż Pan Krzysztof poniesie odpowiedzialność karną i może parę lat posiedzi... A do tego czasu warto zgłaszać sprawę do Sądu każdy z osobna lub grupowo. Pozdrawiam i czekam na opinie innych oraz przyłączanie się do forum wszystkich pokrzywdzonych. Bo już dłużej nie można czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, grzyb2000 napisał:

Czy już ktoś z Was był w tej sprawie na policji albo dostał pieniądze?

 

Czy jest tu ktoś kto sprzedawał towar w Gołębiowie?

Jestem oddałem tonę śliwek w gołebiowie na szczęście tylko tonę kasy nie ma dzisiaj miałem telefon ze zostaliśmy oszukani na dniach ma być spotkanie w Gołębiowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 sierpnia oddawalem 1 października dzwoniłem do Patryka bo mi SMS przyszedł że by się kontaktować i mówił że do 14 napewno będą pieniądze. Ale dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś pani że zostaliśmy oszukani sprawa już jest na policji podobno do wszystkich dzwoni z nr ze skupu organizują spotkanie we wtorek albo w środę że by obgadać sprawę czy jakiś pozew zbiorowy czy przez windykacje dściągać dług. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...