Skocz do zawartości

Firma WIR Krzysztof Braun


Crackers

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement
9 godzin temu, Skup Gołębiów napisał:

Czy może Pani podać numer sprawy,  my składamy jutro na prokuraturę, mam tylko jeden numer sprawy z prokuratury która została umorzona przez prokuraturę.  

Jak to umorzona? Już umorzona? Kiedy ta sprawa została zgłoszona, że już jest umorzona i jaka jest podstawa umorzenia? Coś zbyt szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ireneusz napisał:

Szkoda mi wszystkich w tym samego siebie ale ja to pikuś przy znajomych co potracili setki tysięcy złotych wiem że już zgłosili sprawę ale ja dam sobie spokój bo to nic nie da, sąd prędzej ukarze za błachostki niż za grube przekręty ?

U mnie też pieniądze są niewielkie ale szkoda mi ludzi co z tego żyją dlatego coś tam będę działał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziwi mnie to że tyle osób nabrał ale z drugiej strony sam niby nie dowierzałem a jednak zawiozłem na skup i rzeczywiście nikt tego nie ważył ani nawet gostek z brodą nie znał odmiany tylko szefowi gadał że gruba borówka wszystko było podejrzane a jednak człowiek ma głupi instynkt że skoro więksi ode mnie odstawiają do niego to nie jest tak źle... A jednak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Cionek napisał:

... przeciez to zwykly złodziej, za Waszą cieżką pracę koleś teraz sobie wypoczywa - a Wy chcecie teraz odpuścić zlodziejowi? ? Cisnąć go tak, by do końca życiu odbijał mu sie ten numer czkawką.

A Pan coś zrobił w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Braun jest Pan młodym człowiekiem, ale chcę Panu powiedzieć, że czas szybko leci i jeszcze się Pan nie obejrzy, a będzie w podeszłym wieku. Wszystko się w życiu kończy czasami coś trwa dłużej czasami krócej, ale wcześniej czy później wszystko się kończy. Dlatego człowiek powinien żyć godnie, moralnie i uczciwie, wtedy nie będzie się bał schodzić z tego świata. Życie to krótki film i nie opłaca się tak żyć jak Pan myśli, dzisiaj się Pan śmieje, że ma pieniądze ale one się skończą szybciej niż Pan myśli, nie można być szczęśliwym wiedząc, że się oszukało tyle ludzi, którzy z tego żyją, karma wraca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2019 o 10:41, Krzysztof Wir napisał:

Witam sam czekam na zaległe przelewy, które mam zagwarantowane do końca tego miesiąca. Jak wpłyną mi w/w środki będę sukcesywnie regulowal moje zaległości względem kontrachentow. 

Z poważaniem Krzysztof Braun

Panie Krzysztofie, jeszcze niedawno obiecywał Pan, że jak tylko sam dostanie pieniądze będą robione przelewy. Od 3 tygodni żadnego kontaktu. Może by tak podać jakiś numer kontaktowy? Ciekawe, co ma Pan do powiedzenia w obecnej sytuacji. Wiadomym jest, że Pan bądź ktoś z Pana ludzi kontroluje na bieżąco Forum, więc jedynie w ten sposób możliwie uda mi się do Pana dotrzeć. W naszej rozmowie cały czas mówił Pan, że nie ma pieniędzy, ale niebawem przyjdą duże przelewy z Rygi, ostatecznie oferował nam Pan zapłatę w towarze (orzechy). O ile tylko z nami była taka propozycja, będzie Pan wiedział dokładnie kto to napisał. Tak jak Panu wyraźnie powiedziałam podczas naszej ostatniej rozmowy- My będziemy żyć dalej szczęśliwi, bez tej ogromnej sumy pieniędzy, na którą ciężko zapracowaliśmy, za to Pan z tą swoją walizką dobrobytu zawsze będzie się oglądał za siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wzięliście się za niego odrazu porządnie, pisałem tu na forum już dawno ze borówki przez niego kupowane były sprzedawane za mniejsze pieniądze na Broniszach, to jest oszust i to jest pewne, wy czekaliście nie wiadomo na co a on dalej oszukiwał i być może oszukuje ludzie, na orzechach i jabłkach, dokładnie w ten sam sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...