Jump to content
Crackers

Firma WIR Krzysztof Braun

Recommended Posts

Witam

Komu firma handlowa Wir Krzysztof Braun nie zapłaciła za towar? Kupowali towar w Siedlcach, Grójcu, Sandomierzu, Gołębiowie i pewnie jeszcze kilku innych lokalizacjach. Na dzień dzisiejszy kontakt zerowy, w Siedlcach wszystko posprzątane jakby firmy nie było. 

Sprawdzał ktos w Siedlcach,nie ma juz nic tam?Ma ktos jego zdjecie,lub rejestracje samochodu,adres czy cos podobnego?

Natrafiłem na ten temat , bo dzisiaj się próbowałem do nich dodzwonić i też zero kontaktu , koło Grójca brał bardzo dużo borówki i trochę śliwki . Na pieczątkach jest adres z Karczewa 

My również mamy problem z płatnościami od tej firmy. Najgorzej, że nie ma z nimi żadnego kontaktu, a numery właściciela i pracowników obecnie nie są aktywne. Należałoby podjąć jakieś kroki.

Czy miał ktoś do czynienia z ich skupem w Golebiowie? Kupowali tam truskawki też,  więc do tej pory powinien być ktoś komu zapłacili...

W rejestrze widać adres Gościeńczyce 27A.

Jeżeli ktoś jest z okolic to może tam podjechać

Jestem kolejną osobą oszukana przez firmę WIR. Ja odstawialam borowke. Telefony milczą a żadna faktura nie zaplacona. 

4 godziny temu, jtbs napisał:

Tam to tylko wynajmowali chłodnie. Właściciel pokieruje do Karczewa tam gdzie podawany adres na pieczatce. 

4 godziny temu, jtbs napisał:

Tam to tylko wynajmowali chłodnie. Właściciel pokieruje do Karczewa tam gdzie podawany adres na pieczatce. 

Witam,

Jeśli towar został wydany, a nie otrzymali Państwo za niego zapłaty to czyn zabroniony zgodnie z artykułem 284 kodeksu karnego.

Cytat

§ 1. Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Każda sprawa jest inna, dlatego jeśli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy w temacie odzyskania pieniędzy od tej firmy proszę o kontakt pod numerem 518-587-719

Mateusz Wrotniak 
Członek zarządu

Soltum sp.z.o.o.

www.soltum.pl

A gdzie woziles towar? Na pieczatce jaki masz adres? Kontakt masz jakiś z kimś z firmy? Bo to trochę dziwne ,że tyle towaru biorą a niema siedziby, ani kontaktu z nimi

15 godzin temu, Robert12 napisał:

Mi tam wypłacają na bieżąco, czasami tylko jakieś opóźnienia ale to jak u wszystkich.  

Nie ściemniaj...

Ktoś był u rodziców pana Krzysztofa w Karczewie (adres z pieczątki)?

Witam. Ja również czekam na zapłatę za towar... Ciekawe ile jest jeszcze osób w podobnej sytuacji. Czy ma ktoś propozycję jak rozwiązać ten problem? Może jakieś spotkanie np. w Siedlcach?

Spotkanie pokrzywdzonych - dobry pomysł. Poczekajmy może do końca września - będzie nas może więcej? A spotkanie proponowałbym w Karczewie lub Gościeńczycach ( ostatni adres działalności).

towar z Wiru był sprzedawany a bieżąco na Broniszach  ze strata wiec to było zaplanowane wiec szansa na odzyskanie pieniędzy jest bardzo mała

W dniu 12.09.2019 o 22:59, Robert12 napisał:

7 godzin temu, Majkel207 napisał:

towar z Wiru był sprzedawany a bieżąco na Broniszach  ze strata wiec to było zaplanowane wiec szansa na odzyskanie pieniędzy jest bardzo mała

Skąd ma Pan takie informacje? Czy w ogóle jest ktoś komu coś zapłacili?

Ponoć gość jest już w Estonii czy na Litwie ... Cała sprawa wygląda na zaplanowane działanie i dzida z kraju. jedyna szansa to zbiorowy pozew, zgłoszenie do organów ścigania, prokuratura, policja ... + jakiś dobry windykator (nie komornik ;) ), który ma ręke na pulsie w razie czego.