Skocz do zawartości

Spółdzielnia ogrodnicza a skup- gdzie sprzedać warzywa ?


Hank

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Moje pytanie dotyczy tematu. Mianowicie czy można sprzedawać warzywa i owoce do spółdzielni ogrodniczej tak jak do zwykłego skupu.

Pytam ponieważ natknąłem sie korzystne ceny skupu w spółdzielniach ogrodniczych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zainteresował mnie po przejrzeniu cen skupu z owoców i warzyw w spółdzielniach ogrodniczych. Natomiast zaintrygował z powodu tego iż jest to spółdzielnia (pomyślałem ze tylko założyciele mogą sprzedawać do spółdzielni produkty,z drugiej strony gov.pl publikuje raporty cenowe dotyczące cen skupu owoców i warzyw np. średnia cena skupu marchwi w Małopolsce to 1,12 zł).

Czy "ktoś z zewnątrz"-tzn.nie będący jej członkiem- sprzedaje do spółdzielni produkty? 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • 4 years later...
  • 2 months later...
Gość B.Z

Podpinam sie. Gdzie najlepiej ? Która firma wyplaci odrazu pieniadze, nie bedzie w nieskonczonosc odwlekac platnosci? Na tym mi zalezy. Z ww firma (vegfruit) jeszcze nie wspolpracowalem ale bazujac na opiniach, sa raczej dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Halo

W dziale OPINIE O FIRMACH na igrit proszę przeczytać bo ktoś się wypowiadał o danej firmie. Czujnym trza być bo kto wie czy to prawda czy nie ale napisane jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zxz

Firma Vegfruit z Karwina wlasnie nie jest wyplacalna ludzie czekaja latami po pieniadze i niewyplacaja.  Kazda firma windykacyjna ich zna, nigdzie nie maja dobrej opini. Te zachwalania to pisza pracownicy z biora bo nikt im towaru nie wozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
W dniu 21.11.2023 o 21:49, Gość Waldemar napisał:

Najlepiej sprzedać dystrybutorowi, hurtowni. My sprzedajemy do Vegfruit. Zawsze wypłacalni, biorą nadwyzki, generalnie polecam

Człowieku, nie wprowadzaj ludzi w błąd bo z innych wypowiedzi wynika coś odwrotnego, zakrawa to na straszne chamstwo autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2023 o 21:49, Gość Waldemar napisał:

Najlepiej sprzedać dystrybutorowi, hurtowni. My sprzedajemy do Vegfruit. Zawsze wypłacalni, biorą nadwyzki, generalnie polecam

dlatego ja kompletnie pomijam wypowiedzi osób niezarejestrowanych / niezalogowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Ostrożnym trzeba być zawsze. Jak sprzedaż do firmy Vegfruit (Koniusza) to tylko za gotówkę, przelewu od nich nie zobaczysz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...