Skocz do zawartości
Advertisement

Ceny jabłek eksportowych - 2015r


torenze

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość kzziu

1,7 - 1,8 to na tą chwile cena max i raczej w góre nie pójdzie. jabłka jest jeszcze dużo, masa ludzi trzyma w komorach, a każdemu sie wydaje że posprzedawane...wiekszość trzyma po cichu, ruch sie zacznie jak wejdą truskawy i nowalijki i wtedy ta cena może wręcz spaść. A co nie którym ciągle mało, jak było 0,7 to był lament żeby chociaż 1 zł było a teraz za 1,8 łaske robi że sprzeda, ja tam Bogu dziękuje że sie ten rok tak skończył a nie inaczej i proponuje troche pokory bo chytry dwa razy traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaziu

sąsiad dziś opylił idareda reszte po 1,6, pare osób dzwoniło z ofertami i nikt więcej jak 1,6 nie zaproponował. To pokazuje że jakbłka jest po dostatkiem i cena lekko w dół. Ceny z igrit o sprezdaży po 2 zł albo 1,8 mozna miedzy bajki włozyć w tej chwili nikt tyle nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chyba

chyba naprawdę wygląda to nie ciekawie. Czyżby słabsze zejście się na tę chwilę. Jak tam cenowo na tą chwilę? bo mi proponowali 1,7 zł za czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaziu

u mnie 1,6, zejście jak chcesz srzedac to sprzedasz ale sytuacja sie troche zmieniła bo nie dawno to sprzedający sie rozłaczał jak mu cena nie pasowała a terarz sie kupiec rozłacza jak mu powiesz za dużo, towaru jest pod dostatkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu to chyba kupiec jest właśnie....dziś ładowany samochód ligol,gloster od 7+ ,1,80 zł na rękę,szykowane w karton exportera...takze nie siejcie popeliny,bo jabłko się kończy i wcale nie wygląda to nieciekawie tylko coraz ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Jabłko to nie mój temat ale od kilku dni dzwonią do mnie Polscy kupcy poszukujący dobrego czerwonego owocu. Z tego co słyszę to proponują 0,55€/kg za owoc sortowany i pakowany. Nie wiem czy to dużo czy mało bo nie siedzę w owocach ale takie zapytania handlowe dostałem nawet dzisiaj. Chyba faktycznie Polscy producenci zaczęli cenić plon skoro handlarze szukają okazji w Holandii.

 

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Jabłka jest jeszcze do bólu pochowane w komorach, z kim nie rozmawiać to jeszcze jedną ma zamkniętą.
Zaraz truskawka będzie po 3zł i może być problem z jabłkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skup

Smieliście się z Rosji ze ma embargo i jest dziurawe jak ser ale nie przewidzieli ze Rosja uczy się na błędach i teraz uszczelnia granice ze nawet mysz nie umknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykowałem jabłko, odbiór miał być w zeszły poniedziałek, cena dogadana na 1,60 za jabłko. Wydałem kasę na kartony, sortowanie a tira nie widać!

Eksporter powiedział, że za 1,30 przyjedzie :(
Truskawka za tania i jabłko siadło.
Nie opłaciło się trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eksporter

Szykowałem jabłko, odbiór miał być w zeszły poniedziałek, cena dogadana na 1,60 za jabłko. Wydałem kasę na kartony, sortowanie a tira nie widać!

Eksporter powiedział, że za 1,30 przyjedzie :(

Truskawka za tania i jabłko siadło.

Nie opłaciło się trzymać...

Realna cena na chwilę obecną to 1,6 zł za jabłko i prawdopodobnie będzie jeszcze taniej. Zamówień faktycznie mało. Pozdrawiam, eksporter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...