Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

2019 nowy sezon ceny jabłek ?


appleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

4 godziny temu, Gość Grecki filozof napisał:

Tylko 40???

 

To ile to ma kosztować w detalu???

TYLE CO KG KIELBASY???

 

a potem lament chytrych chłopów spod Grójca,że spożycie krajowe spada....

40zl to 2.66 myślę że 4 zł w detalu jest ceną do zaakceptowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozof nie przesadzaj, 2.5 za kg jabłka to dużo? Najlepiej od rolnika kupic za złotówkę i sprzedawać po 3 -pln. Napisz jakie masz teraz tańsze owoce. Śliwa w hurcie dochodzi do 4 zł i jakoś nie ma problemu ze zbytem. Litr wody w sklepie kosztuje złotówkę, a koszt opakowania to kilka groszy za 1,5 litrową butelkę - porównaj koszty produkcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Pioter napisał:

40zl to 2.66 myślę że 4 zł w detalu jest ceną do zaakceptowania

 

4zł w detalu jak się płaci 2,66 to cena ok, warunek, że jabłko jest sztuka w sztukę, 0 drobnego, z grzybkiem, dziobniętego, a jak wiemy takich jabłek w klatce w 90% przypadków zawsze jest parę. Wtedy z ceny 4zł jest gówno nie zarobek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Grecki filozof napisał:

Banany i pomarańcze są tańsze ..

 

Nie dziecię Sie  jak spożycie jabłek spadnie poniżej 10 kg

Na całym świecie te owoce są tańsze od jabłek, w każdym zakątku świata i europy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gość Kupiec napisał:

4zł w detalu jak się płaci 2,66 to cena ok, warunek, że jabłko jest sztuka w sztukę, 0 drobnego, z grzybkiem, dziobniętego, a jak wiemy takich jabłek w klatce w 90% przypadków zawsze jest parę. Wtedy z ceny 4zł jest gówno nie zarobek. 

Tak sprzedaje, odbiorcy po tyle detalują, nie marudzą, 4 osiedlowe sklepiki, na południu naszego pięknego kraju, podają po 60-70 paczek na tydzień na punkt, więc zejście jest poczciwe

Nikt nie dramatyzuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój sąsiad chyba oszalał, jabłek nie zbiera, naleciało mu w takim jednym sadzie tyle, ze przy tej temperaturze to w tydzień wyparują, zamiast jabłek wozi, ale kapustę i sieka ją, a ludzie się pytają kiedy mogą przyjechać po odbiór bo kisić chcą ;-)

Kapusta w tym roku tania nie jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grecki filozof
7 godzin temu, Gość MariAN napisał:

A mój sąsiad chyba oszalał, jabłek nie zbiera, naleciało mu w takim jednym sadzie tyle, ze przy tej temperaturze to w tydzień wyparują, zamiast jabłek wozi, ale kapustę i sieka ją, a ludzie się pytają kiedy mogą przyjechać po odbiór bo kisić chcą ?

Kapusta w tym roku tania nie jest.

 

Z jabłek bigosu nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gość Darek wlkp napisał:

Jak sytuacja z Boskopem koledzy? Mam okazje kupic 50 ton po 2.80 za wage w skrzyni. Ryzykowac?

Kup kawalerke i mniej na to wyje...ne .Bedziesz spał spkojnie pare lat  a jak Ty tego nie zrobisz, to ten klijent od Boskopa jak trafi jelenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek wlkp

Nie napisałem, że to okazja. Tylko towar jest bardzo dobry, miły dla oka. I zastanawiam się czy warto za tyle go kupować. Wiem, że nikt przyszłości nie zna ale jeśli teraz dają 2.20 to chyba urośnie tą złotówkę jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Cierpliwy

Witam,bywa ktoś na bronkach? Jakie ceny ladny czerwono zielony ligol, czerwony szampion,kortland wicki i ladna duza alwa? Moze ktoś pomoze? 

 

W dniu 17.09.2019 o 07:16, Gość Gość napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
W dniu 16.10.2019 o 07:16, Gość Darek wlkp napisał:

Nie napisałem, że to okazja. Tylko towar jest bardzo dobry, miły dla oka. I zastanawiam się czy warto za tyle go kupować. Wiem, że nikt przyszłości nie zna ale jeśli teraz dają 2.20 to chyba urośnie tą złotówkę jeszcze?

Bierz Darku...urośnie 2zlote..

To boskoop cenny jak złoto a nie jakieś badziewie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 14:27, Gość Gość napisał:

Zawsze tak było po zbiorach po prostu kto nie ma dobrej chłodni musi to gdzieś upchnąć

Jakie ceny na dzień dzisiejszy prins gala must i szampiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Alibaba
11 minut temu, Gość Marzyciel w gumowcach napisał:

W dziale wróżby mówili że 1.2 przemysł miał być bo zmarzło i nima punka 

Za rok to będzie handel radziłbym sadownikom co to Nie maja stałego odbiorcy zaniechać uprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...