Skocz do zawartości

2019 nowy sezon ceny jabłek ?


appleman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sadownik spod miasta
2 godziny temu, Gość cwaniaczku napisał:

Tylko jakby wszyscy trzymali do maja to by sie zrobił totalny kibel z zejściem. O tym nie pomyślałeś.  Może zakazać uprawy jabłek tym co nie mają KA żeby bamber mógl brać "gruby hajs" na wiosne ? Nie każdemu sie opłaci stawiać KA za 800 tyś mając trzy hektary jabłka bo idąc za wasza logiką która głosi że sie co roku dokłada do biznesu taka inwestycja mu sie nie zwróci do śmierci

A jakby wszyscy tak myśleli,że w ogóle po co inwestować to byś dzisiaj sochą orał a nie  new hollandem,skończcie tą głupią dyskusję a piszcie ceny ,chyba taki jest temat tego wątku.Dziś odebrałem 4 tel w sprawie gali ,a nie mam gali ?,ale zapotrzebowanie na grupach jest takie ,że dzwonią do wszystkich także coś jest na rzeczy,zanim powiedziałem ,że jej nie mam zapytałem o cenę za wagę w skrzyni ,żeby nie było.....odp...cena po obejrzeniu towaru,no to pytam jak ładna to 2 zł jest możliwe?odp> jak naprawdę ładna to tak.Także przestańcie pisać tu bzdury i się wzajemnie nakręcać,jak ktoś ma porządny towar to i porządne pieniądze może wziąć,a jeśli chodzi o przemysł wczoraj u mnie staniał z 62 na 58 gr ,a dziś zdrożał na 61 gr?,a swoją drogą,że też jeszcze ktoś się łapie na te zagrywki....szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • Odpowiedzi 370
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

6 hours ago, Guest Maro said:

Gmina Wisznice na jednym ze skupów 58 gr i straszy skupowy ze od jutra 50 gr. Ruch znikomy

Ruch znikomy i straszy obniżką ceny? Przecież to przeczy samemu sobie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gość Seba napisał:

Ruch znikomy i straszy obniżką ceny? Przecież to przeczy samemu sobie ...

pamietam że każda obniżka powodowała wzrost ruchu na skupach takze jest  tym wiecej logiki niż ci sie wydaje.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lykajcie dalej takie głupoty. Ustawcie się w kolejkę to napewno podniosą. Nie sypiemy i w tydzień mamy cenę o 15 groszy do góry. Jabłka nie ma i tylko od nas sadownikow zależy cena :) zaklinajcie sobie dalej rzeczywistość że jest dużo. Sadownik to jednak głupi chłop. 

Chociaż z drugiej strony w okolicach Warki 61 tak jak było bo nikt nie sypie. Na niektórych cena owszem spadła do 57 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Tak wszyscy by chcieli żeby przemysł w tym roku był 1,00zł!  Kosztem tych którym zmarzło nawet w 100%  Guzik bym wam dał tą złotówke na miejscu zakładów. DAŁBYM 0.40 I W PRZYSZŁYM SEZONIE 0.40 I TO JEST SPRAWIEDLIWE. :angry: Sypaliście po osiem groszy to 0.40 i tak jest za dużo !!!!!!!!!!!!!!!:lol: 

Edytowane przez IGRiT
Proszę trzymać się tematu i nie obrażać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Waldek napisał:

Jutro będzie poniżej 50 gr,zobaczycie.

No to co, że będzie to zerwiemy pozbieramy zostawimy w skrzyniach i sobie postoją i poczekają na lepsze czasy to dopiero początek sezonu takie skoki już historia odnotowała, ale w tym roku w sadach przemysłowych spadu znikome ilości, workorze nawożą im tyle tego jabłka, że zakłady będą się musiały ukłonić w stronę tych co to jabłko mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadownik

WSZEDZIE GDZIE NIE ZADZWONIE TO 1 ZŁ OFERUJA ZA PRINCA W SKRZYNI I MÓWIĄ ZE MA BYC TANIEJ W PRZYSZLYM TYGODNIU. PARANOJA … TO PO ILE BEDA PLACIC ZA JONAGOREDA , CHAMPIONA I INNE PODSTAWOWE ODMIANY???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...