Skocz do zawartości

2019 nowy sezon ceny jabłek ?


appleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Sadownik
8 godzin temu, appleman napisał:

 

Dziękuję za odpowiedź. Tak, oczekuję wyższych cen. Ostatnia cena gali, którą widziałem w maju, była poniżej -

55/60 - 1,70 zł

60/65 1,85 zł  

65/70 - 2,18 zł

Witam , jestem zainteresowany współpraca , prosze o kontakt na email gospodarstwosadowniczeapple@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość
Godzinę temu, Gość Sadownik napisał:

Witam , jestem zainteresowany współpraca , prosze o kontakt na email gospodarstwosadowniczeapple@wp.pl

za galę około 3zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Bartek napisał:

Poknijcie się w głowę z tymi 3 zł...

3zł za gale powinno być bo to jest odmiana trudna w produkcji  i  koszt wyprodukowania jest zdecydowanie wyższy niż idareda czy szampiona ,gale firmy exportowe sprzedają drogo  na zachód europy i na dalekie rynki do egiptu ,to i drogo powinny zapłacić sadownikom ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sandomierz
9 godzin temu, Gość ajwaj napisał:

3 zł za 2 kilo?

Cena EXW - posortowana, opakowana, na palecie czekająca na odbiór klienta... Jeden z drugim tumanem chcecie oddać galę paskowaną po 1 zł w skrzyniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość Kupiec
1 godzinę temu, Gość Arek napisał:

ziemniaki są po dwa złote a nawet więcej w hurcie ,a ty chcesz zeby jabłka były po 1,5 zł

No i? Jabłko zjesz na obiad? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nnnn. A to

Kupczyki zrozumcie jabłka na drzewie to jak babki na choince ładnie wyglądają ale sztuk mało. Towaru niema połowy   i niebedzie, kraść niebedzie co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadoqnik
9 godzin temu, Gość Bartek napisał:

Rolnicy bardziej szanują swoją robotę nie tak jak Frajerzy byle się pozbyć nie ważne za ile

 

 

Popieram.lepiej sprzedać 100 ton po 1.5 niż 200 po 0.70 gr. A reszta niech zgnile jak nie ma kto kupić. Sami jesteśmy sobie winni tak niskich cen.szanujmy swoją pracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek
10 godzin temu, Gość Nnnn. A to napisał:

Kupczyki zrozumcie jabłka na drzewie to jak babki na choince ładnie wyglądają ale sztuk mało. Towaru niema połowy   i niebedzie, kraść niebedzie co. 

kto ci coś ukradł ? zgłaszałeś do prokuratury ? waż słowa bo pisać dobrze nie potrafisz a rzucasz oszczerstwa na kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek

Sadownik jest sam sobie winny. Nie temu że sadzi dużo. Zapotrzebowanie na jabłka cały czas rośnie. Nie dajmy sobie wmówić że nikt nie chce naszych jabłek. Tanio to by wszystko wykupili w 3 miesiące.

Winny jest temu że podyktował sobie taka cenę. Wszyscy mówią że w tym najbardziej urodzajnym roku przemysł mógł być na jesieni po 30 gr A deser 60, nawet przetworcy. Co z tego skoro Ci głupcy wozili po 8 gr i się cieszyli że sprzedali. Co zarobili? Nie można było tego zostawić w sadzie? Nawet niech miał 50 ton przemysłu. Ile to jest? Wypłata  na półtora pracownika za miesiąc pracy. Aż tak dużo? A tak to za te przykładowe 4 tysiące miałby nawóz w sadzie i mniej roboty. Jeszcze najśmieszniejsze byli Ci co krzyczeli: zabierajta bo zakwasi się ziemia. To jest dopiero niewiedza. Fosfor w sadzie mile widziany. Sam zbierałem do 12 gr A potem zostawiłem wszystko w cholere jak popatrzyłem Co się działo. 

Strajk był taki że pół wsi sypało a pol nie.

Nie ma jedności w zawodzie i rozumu. Szanujmy swoją pracę i cenmy, bo to jeden z najcięższych i wynagajacych wielkiej wiedzy zawodów.  Jeżeli nie przestaniemy oddawać za darmo to niedługo połowa odpadnie. Chociaż może to i dobrze. Zostaną najsilniejsi, zaczną dyktować cenę i się skończy eldorado kupców. Także chyba i Ci kupcy kręcą powoli na siebie bat, nie wiedząc o tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Aaa napisał:

Temat o cenach,

paulared 70+  1,20 (przymiarka)

piros jw. Jeśli ktoś kupuje na markety

 

Piros 7+ 1.6

6.3 + 1,2

Ceny netto ordzawienia lekkie idą Grójec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość
W dniu 31.07.2019 o 09:08, Gość Wojtek napisał:

Sadownik jest sam sobie winny. Nie temu że sadzi dużo. Zapotrzebowanie na jabłka cały czas rośnie. Nie dajmy sobie wmówić że nikt nie chce naszych jabłek. Tanio to by wszystko wykupili w 3 miesiące.

Winny jest temu że podyktował sobie taka cenę. Wszyscy mówią że w tym najbardziej urodzajnym roku przemysł mógł być na jesieni po 30 gr A deser 60, nawet przetworcy. Co z tego skoro Ci głupcy wozili po 8 gr i się cieszyli że sprzedali. Co zarobili? Nie można było tego zostawić w sadzie? Nawet niech miał 50 ton przemysłu. Ile to jest? Wypłata  na półtora pracownika za miesiąc pracy. Aż tak dużo? A tak to za te przykładowe 4 tysiące miałby nawóz w sadzie i mniej roboty. Jeszcze najśmieszniejsze byli Ci co krzyczeli: zabierajta bo zakwasi się ziemia. To jest dopiero niewiedza. Fosfor w sadzie mile widziany. Sam zbierałem do 12 gr A potem zostawiłem wszystko w cholere jak popatrzyłem Co się działo. 

Strajk był taki że pół wsi sypało a pol nie.

Nie ma jedności w zawodzie i rozumu. Szanujmy swoją pracę i cenmy, bo to jeden z najcięższych i wynagajacych wielkiej wiedzy zawodów.  Jeżeli nie przestaniemy oddawać za darmo to niedługo połowa odpadnie. Chociaż może to i dobrze. Zostaną najsilniejsi, zaczną dyktować cenę i się skończy eldorado kupców. Także chyba i Ci kupcy kręcą powoli na siebie bat, nie wiedząc o tym:)

dobry i bogaty sadownik to taki który za 1zł na boso do Warszawy by zapier.To oni stali za 0,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...